Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кръстни връзки!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Кръстни връзки!

    Имам приятел, скиор късал връзки - според него, повечето му колеги търсят д-р Хубенов. При това както в Дианабад, така и в частната му клиника. Почти никой не се оплаква от него, въпреки, че винаги има изключения. Аз слава богу нямам допир до тези травми, затова и споделям от трето лице. Иначе ортопед от Плевен знам сглоби ме от парчета, готин човек и специалист.
    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

    Коментар


    • #17
      От: Кръстни връзки!

      Мой приятел се оперира при д-р Тони Георгиев или по известен като (Тони Коляното) във ВМИ. 6 месеца,операция и рехабилитация и сега рита и тича мъжката. А беше на легло момчето от други умници...
      Който оцелее ще закусва!

      Коментар


      • #18
        От: Кръстни връзки!

        Тони Георгиев ми оперира менискус през 1999г. тогава работеше в клиниката на Шойлев в Дианабад до сега без проблем дори при натоварване на коляното.

        Коментар


        • #19
          От: Кръстни връзки!

          Колеги, имате ли идея за ортопед, който се занимава с рамена. То вече лечението му мина, но движенията не особено удовлетворителни. Мерси предварително.
          Иво Георгиев
          Gworkshop

          Коментар


          • #20
            От: Кръстни връзки!

            За Мазнейков - нищо добро не съм чул и ... не бих рискувал с него. Доста активно отношение към парите има - един колега за малко да се излъже да си оперира тазобедрена става при него. Искаше да го настани в болницата и да чака за операция още преди да е получил лиценз за извършването на такива.

            При д-р Хубенов се оперират много скиори, да. Малко по-евтино е и с малко по-големи белези и по-дълго възстановяване.

            Всички, които пишат за обездвижване след операцията за 2-3 седмици - жалко! Мен ме оперира д-р Тони Георгиев през ноември 2007-ма. Още на втория ден започнахме свиване на коляното и до 30-ия имах пълно сгъване/разгъване. На 3-ия месец ходих да тичам по 3 км, а на 5-ия вече играех отново баскетбол. Внимателно, разбира се. 1 година по-късно бях забравил, че съм опериран. Без да преувеличавам - технологията, по която работи Т. Георгиев е най-съвременната и ... няма нищо общо с Шойлев и с Пирогов.

            За Плевен - чувал съм, че там специалистът е д-р Аспарухов. Не е проверено.

            За рамене - д-р Матев в клиниката в Дианабад. В Хасково - не знам кой.
            ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
            СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

            Коментар


            • #21
              От: Кръстни връзки!

              Първоначално публикуван от Ivo Georgiev Преглед на мнение
              Колеги, имате ли идея за ортопед, който се занимава с рамена. То вече лечението му мина, но движенията не особено удовлетворителни. Мерси предварително.
              Пак Тони Георгиев, до моето легло лежеше един фризьор, на който Тони му оперира рамото 1 ден след мен...
              И момчето си тръгна един ден преди мен...
              LZ1RED

              Коментар


              • #22
                От: Кръстни връзки!

                Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                За рамене - д-р Матев в клиниката в Дианабад. В Хасково - не знам кой.
                То за Хасково и не търся, от тук сме взели може би най-доброто за града. Интересуват ме други специалисти, които да продължат лечението евентуално.
                Иво Георгиев
                Gworkshop

                Коментар


                • #23
                  От: Кръстни връзки!

                  Може ли някой да даде адрес на клиниката в Дианабат, за един контролен преглед ми трябва.

                  П.С Намерих адрес, както и много негативни мнения за клиниката и състоянието.

                  Ще се пробвам във ВМА или Горна Баня и после мога да ви пиша впечатления от 1- лице
                  Последно редактирано от БИЖО БИЖЕВ; 05-12-10, 21:05.
                  Който оцелее ще закусва!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Кръстни връзки!

                    В Горна баня не остана никой... По-добре направо във ВМА.
                    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                    Коментар


                    • #25
                      От: Кръстни връзки!

                      Днес бях до Горна но нещо не се разбрахме с доктора, той ме пита за болнични, аз му казва че искам да тичам. Та явно нещата си отиват към ВМА и д-р Тони Георгиев
                      Който оцелее ще закусва!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Кръстни връзки!

                        Днес бях до ВМА, определно нещата са по добре, преди това минах през Клиниката по спортна медицина в кв. Дианабат. Нещата там са следните, клиниката не работи със здравната каса, направленията отпадат автоматично. Прегледа е между 30-80лв. зависи от доктора, това е само прегледа, отделно ренген и т.н
                        След това ходих до ВМА, минах си с направление + ренгенова снимка и последващо лечение. За сега моят глас е за ВМА.
                        Който оцелее ще закусва!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Кръстни връзки!

                          Нещо, което ти казахме от самото начало, но добре, че си проверил все пак.
                          ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                          СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                          Коментар


                          • #28
                            От: Кръстни връзки!

                            Добре е нещата да се проверяват, защото знаеш хора и мнения има всякакви..
                            Който оцелее ще закусва!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Кръстни връзки!

                              Скъсах пкв при игра на футбол,това трябваше да се случи след жестоки падания от кроса,от ските и др.Постъпихме двама- бивш състезател мотокрос за операции при ДОКТОР ХАЛВАДЖИЯН в Плевен.Когато го запитах защо цената на операцията е само 590 лв,като за същото нещо в София ми искаха 2500лв при др..... 3000 лв при друг той ме попита дали аз знам колко струват частите в мойте магазини.Съответно и той знае цените в София.Това беше 2009 год,и двамата сме супер.Изпратих му доста клиенти от Благоевград пък и не само.Не ми се пише повече защото само ще се хваля,но ако не дай БОЖЕ се случи тел.0898878188 или клиниката в Кайлъка-Плевен
                              0888/451875,0879/451875,0898/494201 Николай Янчев

                              Коментар


                              • #30
                                От: Кръстни връзки!

                                Колега, радвам се, че си доволен от направената интервенция. Само ще ти дам темата за цените от друга гледна точка: Допускаш ли, че операцията може да се прави по различен метод при различни аксесоари и материали?
                                ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                                СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X