Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро парад Спасовден - 2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ретро парад Спасовден - 2010

    Модератор:
    Тук местя дискусията на утрешното мероприятие!



    Сега видях, че парадът е бил предвиден за 15 май и така е обявено, но тъй като днес е работен ден, ретро парадът за Спасовден в София ще се проведе утре, 16 май. Дано да не вали! /е то и да вали, пак ще съм там, де/
    Последно редактирано от м20_маниак; 15-05-10, 19:56.
    Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

  • #2
    До: Програма на мероприятията през 2010г.

    a аз отидох на място, за да видя, че няма нищо, а до последно проверявах форумите за промяна...

    Коментар


    • #3
      До: Програма на мероприятията през 2010г.

      Лошо! Дано да не са много хората, които са се разкарали до площада в това калпаво време днес!

      По отношение на клубовете и организацията на мероприятието, аз съм абсолютно никой, чисто и просто случайно разбрах и написах, макар и твърде късно за съжаление! Вече сме стабилно захапали 21-ви век, интернетът стигна до какви ли не места, време е да се осъзнае, че е изключително много ефикасен метод /и общо взето безплатен/ за комуникация, за популяризиране на дадени идеи, за обявяване на мероприятия, съобщаване на промени и т.н. За съжаление сайтът на БАК Ретро - и без това доста беден - от известно време е напълно изчезнал. Или вместо сайта, не се намира поне някой да се появи тук и в други подобни места, и да разгласи накратко новините, без никакви разходи, а само с 1 минута усилие над клавиатурата. Не бива така, срамота е заради хората, които днес са се разкарали напълно напразно в дъжда! И заради онези, които имат интерес към историята на автомобила в България, към старите машини, но ще разберат, че е имало нещо едва от вечерните новини, след като отдавна е минало и заминало!
      Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

      Коментар


      • #4
        До: Програма на мероприятията през 2010г.

        Аз съм от мерцедес клуба, пуснал съм и там тема. Още няколко хора казаха, че ще дойдат. В последния момент им звънях да не идват. На парадите идвам от 2006-та, поради интерес да гледам ретро красавици и да правя снимки. От тогава идвам всяка година, а от 2007-ма насам все вали като има парад пред Невски .

        Наистина нямаше да е лошо някой по-информиран да ни светне.

        Поздрави
        Последно редактирано от W100; 15-05-10, 15:21. Причина: правописна грешка

        Коментар


        • #5
          До: Програма на мероприятията през 2010г.

          Утре сутрин - там сме. Дано времето е по-добро от това днес.

          Коментар


          • #6
            До: Ретро парад Спасовден - 2010

            Съжалявам, че не обявих по-рано за Спасовден, ама дори и аз съм се смахнал покрай тия матури и балове.

            За утре - самото мероприятие ще почне някъде от 11:00, но е хубаво тези, които ще участват с лични автомобили, да дойдат преди 10:00.
            С "Фармахим" - непобедим
            Дизел - само дънки!

            Коментар


            • #7
              До: Ретро парад Спасовден - 2010

              От Клуб Форд форум-а сме се организирани няколко човека за утре
              Кара: само "кошници"
              Opel Frontera 2.4i, Ford Capri 2.8i

              Коментар


              • #8
                До: Ретро парад Спасовден - 2010

                Слушам, че ще има голямо участие и от Клуб Москвич аз лично ще се возя с една 408ца (на Сашо)

                Коментар


                • #9
                  До: Ретро парад Спасовден - 2010

                  Моля не си забравяите фотоапаратите,че и ние тука от морето да се порадваме на събитието

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ретро парад Спасовден - 2010

                    http://jiguli.snimka.bg/automobiles/...010.501539.all

                    Това са моите снимки.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ретро парад Спасовден - 2010

                      Ехаааа, много москвичи бре
                      Доста "нови" коли виждам, нещо тенденцията се е объркала
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ретро парад Спасовден - 2010

                        Аз бях написал един дълъг разказ, но стана фал и не ми се пише пак много.

                        Площадът се напълни.
                        За първи път през тази година имаше такова сериозно участие на возила от Източна Европа - Москвичи много, 2 Волги, поне 3 Трабанта, 2 Вартбурга, поне 4 стари Шкоди и цели 4 Варшави... И едно Жигули от 71-ва със жокери.

                        Имаше състезание за майсторско управление. Участвахме на олимпийския принцип, защото резултата беше ясен - двете Минита (от началото на 90-те доколкото видях, много маневрени), безапелационно взеха 1-во и 2-ро място.Старите коли ги отсрами Жигулито, което взе 3-то място с може би най-красивото каране на състезанието.
                        Голяма атракция бяха мотоциклетите и особено тези с кош. Маневрите на заден ход се правеха с помощта на публиката!

                        Накрая за капак нямаше организиран парад по улиците на града и общо взето всеки си замина сам.
                        Друг слаб момент на организацията беше разполагането на публиката на два метра от трасето за майсторско. Ако някоя от колите беше получила повреда или някой участник беше направил грешка, можеше да стане страшно. А изпитанието е за време и всеки даваше газ, колкото може по неравната настилка.

                        Освен снимките, ми се намира и видео:

                        Ето ни с Варшавата.
                        Ето ни пак, но от друг, по-добър ъгъл. "Два литра бензин отидèха при старта!"
                        ВАЗ 2101 с жокери.
                        Мотоциклет с кош.

                        На финала от подскачането ми се откачи една от лулите и завърших на 3 цилиндъра. Веднага я излекувах със здрав кабел от багажника.
                        Последно редактирано от m_g; 16-05-10, 21:56.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ретро парад Спасовден - 2010

                          Първоначално публикуван от m_g Преглед на мнение
                          http://jiguli.snimka.bg/automobiles/...010.501539.all

                          Това са моите снимки.
                          Страхотни снимки.Благодарско.
                          0осем9осем7шест0осем7едно
                          Миро

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ретро парад Спасовден - 2010

                            Мислех да се сдържа да не пиша, но....

                            Знам, нов съм във форума и за в бъдеще няма да съм редовен, но все пак не мога да не си изкажа възмущението.

                            На плакатите по случай ретро парада, които бяха закачени/оставени в колите-участни, пишеше "16 май 2010". Което навежда на мисълта, че организатори и приближени до тях са знаели много преди събитието, че 16-ти е датата. Все пак трябва време да се направят/отпечатат/разпространят тези плакати. На това какво пишеше на плакатите ми обърна внимание другия колега, с който бях от Мерцедес клуба. Защо аджеба никой за 1 минута не беше влезнал и написал, че датата е променена?

                            Ставам досаден, но всичкото ни е такова!

                            Извинявам се, ако съм засегнал някой, но не целя лична обида.

                            Моите снимки ще видите идващите дни.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ретро парад Спасовден - 2010

                              Ето малко от мен.
                              Прикачени файлове
                              878511557

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X