Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Резервна гума за Синхро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Резервна гума за Синхро

    Вчера по камънака на Осоговска планина срязах гума. Нямах друг избор, освен да сложа малката стандартна патерица, с ясно съзнание за възможните щети по трансмисията. На всичко отгоре беше и мека... Избрах възможно най краткият маршрут, не бях минавал от там- оказа се доста хард. На места слизах да проверявам с тояга дълбочината на калта и водата, но връщането по обратния път означаваше +15 км. Както и да е, минах. По асфалт до нас-още 15 км. Със свито сърце се ослушвах за паразитни шумове,карах съвсем бавно. На няколко пъти спирах да се охлади виското, въпреки това се появи гадно потропване от време на време, придръпване. Пред нас смърдеше яко на загрято, бях почти сигурен , че се е опекла муфата.След ремонта на гумата с облекчение установих, че няма шумове, виското работи нормално напред и назад. (Свалям шапка на швабската техническа мисъл) Мисълта ми е: къде мога да нося нормална резервна гума? Багажникът е много малък. Кънтрито си има поставка, обаче тя се хваща за рамата...Единствено разумно ми се вижда на покрива на колата. Има ли някакви готови конструкции, които да се слагат като допълнителен багажник отгоре и да стават за целта?
    Животът е харизан кон според мен...

    Теди

  • #2
    До: Резервна гума за Синхро

    Само да попитам , ти на кой мост сложи резрвната гума? ...,,,а за мястото на покрива май е най удачно, просто си приспособи един багажник колкото да легне гумата, направи си някакви прилични колани за стягане и си ок! Само дето малко ще ти свисти на дълъг път...
    I want out !!!

    Коментар


    • #3
      До: Резервна гума за Синхро

      Така бях я искарал на нивата ми преди !
      Прикачени файлове
      Лудак

      Коментар


      • #4
        До: Резервна гума за Синхро

        Първоначално публикуван от yankof Преглед на мнение
        Само да попитам , ти на кой мост сложи резрвната гума? ...,,,а за мястото на покрива май е най удачно, просто си приспособи един багажник колкото да легне гумата, направи си някакви прилични колани за стягане и си ок! Само дето малко ще ти свисти на дълъг път...
        Отпред...Беше тъмно и нямах враме им сменям местата.
        Животът е харизан кон според мен...

        Теди

        Коментар


        • #5
          До: Резервна гума за Синхро

          Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
          Отпред...Беше тъмно и нямах враме им сменям местата.
          От това се опасявах!!!..., нали знаеш , че не желателно на предния мост, поне така знам аз..., дано да не е станала беля!
          I want out !!!

          Коментар


          • #6
            До: Резервна гума за Синхро

            Първоначално публикуван от yankof Преглед на мнение
            От това се опасявах!!!..., нали знаеш , че не желателно на предния мост, поне така знам аз..., дано да не е станала беля!
            Знам, разбира се...Нищо му няма, работи си.
            Животът е харизан кон според мен...

            Теди

            Коментар


            • #7
              До: Резервна гума за Синхро

              Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
              Знам, разбира се...Нищо му няма, работи си.
              Извадил си късмет! Иначе мисля , че по малко време би ти отнело размяната на гумите, отколкото след това ремонта , който ще се наложи да правиш, а за парите да не говорим...
              I want out !!!

              Коментар


              • #8
                До: Резервна гума за Синхро

                Първоначално публикуван от yankof Преглед на мнение
                Извадил си късмет! Иначе мисля , че по малко време би ти отнело размяната на гумите, отколкото след това ремонта , който ще се наложи да правиш, а за парите да не говорим...
                100% си прав. Моят механик обаче внася и събира чаркове само за Синхро и Кънтри, така че мога да си позволя да и вземам душицата по всякакъв начин...
                Животът е харизан кон според мен...

                Теди

                Коментар


                • #9
                  До: Резервна гума за Синхро

                  Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                  100% си прав. Моят механик обаче внася и събира чаркове само за Синхро и Кънтри, така че мога да си позволя да и вземам душицата по всякакъв начин...
                  Това значи ли , че можем да намерим части, ако не дай Боже ми се наложи?
                  I want out !!!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Резервна гума за Синхро

                    Първоначално публикуван от yankof Преглед на мнение
                    Това значи ли , че можем да намерим части, ако не дай Боже ми се наложи?
                    Ъ-хъм
                    Животът е харизан кон според мен...

                    Теди

                    Коментар


                    • #11
                      До: Резервна гума за Синхро

                      Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                      Ъ-хъм
                      Благодаря предварително!!! Все пак единомишлениците трябва да се подкрепяме!!!
                      I want out !!!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X