Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фланци за джипа?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фланци за джипа?

    Колеги, според вас ако разчекна "Фронтерата"със подходящи фланци /само за визия/,възможно ли е да се строши нещо.И къде мога да си купя такива и по възможност някаква цена.

  • #2
    Re: Фланци за джипа?

    каква ти е идеята защо са ти фланци ,с какви джанти си,с каква фронера си,какво искаш да постигнеш,по принцип всяко раширяване натоварва в извесна степен лагера на главината ,много важно приемливо ли е това
    МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

    Коментар


    • #3
      Re: Фланци за джипа?

      Първоначално публикуван от isuzo Преглед на мнение
      каква ти е идеята защо са ти фланци ,с какви джанти си,с каква фронера си,какво искаш да постигнеш,по принцип всяко раширяване натоварва в извесна степен лагера на главината ,много важно приемливо ли е това
      А тая известна степен в същност известна ли е.

      Коментар


      • #4
        Re: Фланци за джипа?

        КБЗ л.джанта с гуми 255/75/15 желанието ми е само за обща визия на автомобила,нищо повече.

        Коментар


        • #5
          Re: Фланци за джипа?

          stef-bmw това са фланците ама размери и колко струват си нямам на идея




          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • #6
            Re: Фланци за джипа?

            Не знам какво е визия, ама с тия дивотии се изтрепа сума народ.

            Коментар


            • #7
              Re: Фланци за джипа?

              Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
              Колеги, според вас ако разчекна "Фронтерата"със подходящи фланци /само за визия/,възможно ли е да се строши нещо.И къде мога да си купя такива и по възможност някаква цена.
              Имай в предвид, че задните главини на фронтерата са и без това слабо място а струват по 300 лв. бройката защото лагера е капселован вътре, с тези фланци само ще си навлечеш беля, фронтерата и без това си има "раздута" визия заради изпъкналите калници мисля че няма да постигнеш нищо смислено.
              no signature no problems

              Коментар


              • #8
                Re: Фланци за джипа?

                Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                КБЗ л.джанта с гуми 255/75/15 желанието ми е само за обща визия на автомобила,нищо повече.
                Значи без да искаш ще направиш джипа по стабилен. Приятните изненади са хубаво нещо.

                Коментар


                • #9
                  Re: Фланци за джипа?

                  Фланци виж от тук :
                  http://www.margel.info/bg/tyres_wh_bg.html
                  B+

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Фланци за джипа?

                    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                    Не знам какво е визия, ама с тия дивотии се изтрепа сума народ.
                    Кои се е отепал. Те джантите си падат и без фланци.
                    Аз до сега кола без фланци не съм имал. В момента карам с 3см на гума. Толкова малки до сега не съм карал.

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Фланци за джипа?

                      колеги извинявам се но разликата между фланец и джанта с отрицателно ет е малка ,и се изразява в качеството на тспълнението
                      МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Фланци за джипа?

                        АЗ също мисля , че няма никакво значение дали си с фланци или джанти с (-) ет.Натоварванията по главините са същите. Проблемите идват по-скоро от некачествена изработка.!
                        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                        0899187766

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Фланци за джипа?

                          Благодаря на всички,но въпреки всичко все още мисля по въпроса дали да сложа или не.Навремето правих подобни бяха по 3 см.и ги постових на "Типо",нямаше никакви проблеми ама тука нещата стоят по друг начин ,става въпрос за около 2000кг.и това ме притеснява малко.Затова писах,ако някой е слагал как е положението.

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Фланци за джипа?

                            Аз например твърдо знам че ще сложа и то до дни. Просто имам останали тук едни джанти с гуми 17", обаче са ЕТ 30, и хич не ми харесва как седят, така че съвсем скоро ще оборудвам паркетника с подобаващи колела
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Фланци за джипа?

                              На доста коли и товарни бусове сме отливали фланци и то от алумин"куча марка" . Досега не са се чупили или падали ,така че не се тревожи от това . Разбира се има малък риск,но то къде ли няма риск .Успех

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X