Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка Хвойна-Персенк-Бяла Черква-изгубване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разходка Хвойна-Персенк-Бяла Черква-изгубване

    Както повечето от Вас са чували тази част на Родопите предлага интересни маршрути.Пътеката от Орехово към Персенк беше приятно кална,на места със сняг и паднали дървете.Това даде възможност да изпробвам всичко по чисто новата си машина Поларис .Имахме си и деренца и дърпане с лебедка и кал до ушите -всичко както си му е реда.Стигнахме на Персенк и там вече имаше един колега с друг Поларис.След малка почивка поехме по пътя и не след дълго колегата ни отвя\много яко кара -някой ден може и аз така\.Следващата спирка беше Бяла Черка с идеята от там до час да сме си в Хвойна.Уви от кеф по калните пътища пропуснах отбивката и..........ха сега на дясно, ха сега на дясно и..........ни свърши бензина на хижа Глиган накъде над Асеновград.По пътеката пеш след 3 часа с тубите отново поехме към Бяла черква намерихме си отбивката и след общо 12 часа в планината се прибрахме.Вече знам много неща ,които не трабва да правя .Но............тепърва се уча.
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Разходка Хвойна-Персенк-Бяла Черква-изгубване

    Знаеш ли че преди 4-5 години го ядохме същия на почти същото място само че Ние закършихме някъде около Персенк ама направихме друго от всички машини(общо 3) събрахме бензина в една оттам в Михалково за още бензин и след няколко часа разправии се прибрахме, явно мястото за тъпотии не се променя както казваше един TV водещ преди време.
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

    Коментар


    • #3
      До: Разходка Хвойна-Персенк-Бяла Черква-изгубване

      Е тва ващо нищо не е Аз,баща ми и брат ми миналата седмица на 6-ти Карлово-Пловдив-Цар Калоян(ако така беше селото)Хижа Здравец-Бяла Черква-х.Персенк-Пампорово.Е няма такъв трип Карлово-Пловдив загубихме много време през полетата...От там през царацово по асфалт до разклона за Цар Калоян.От там баща ми беше начертал много готин трак.Пичовете от околията си го бяха правили жалко само ,че на 2 места тупите ловджий изкопали дупки от по 1 метър и напълнени с нафта или масло....Бяла черква-персенк си го взехме бързо щото маршрута го знам.На персенк бяхме в 5 часа ядохме и тръгнахме.След 5-6 завоя паднало дърво напреко на пътя....падна рязане с триона и дърпане Там загубихме около 30-40минути.Стигнахме от другата страна на връх Персенк и като влезнахме в гората по пътя за Мечи Чал едни преспи с паднали дървета...2км за един час.На раптора ми светна лампата въжето ни се скъса и това става към 8 часа вече Стигнахме до разклона за нащо село и като видяхме ,че целия път е в сняг....и с 2 паднали дървета направо се отказахме.Айде надоло в първото село-Забърдо.От там заредихме на сините ханове и по асфалта чепеларе-пампорово-стойките-широка лъка-с.Беден.Та в гаража бяхме в 00:00 Имам и снимки но някой ако ми каже как се качваха....

      Коментар


      • #4
        До: Разходка Хвойна-Персенк-Бяла Черква-изгубване

        Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
        Имам и снимки но някой ако ми каже как се качваха....
        Ако питаш сериозно - първо ги качваш или във форума в някой твой албум или в някой сайт който ти дава линк към изображението (аз ползвам снимка.бг) след това като ги качиш десен бутон и избираш - Копиране на адреса на изображението , след това в самата публикация тук докато я пишеш натискаш ето това - и тя снимката ти се "вмъква"

        Или тук
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        08седем9010З60
        MAKE RALLY NOT WAR
        Confidence in Motion

        Коментар


        • #5
          До: Разходка Хвойна-Персенк-Бяла Черква-изгубване













































          Тези са от отиването и са с телефон След малко и от пребирането
          Последно редактирано от Емил Трайков; 15-05-10, 00:40.

          Коментар


          • #6
            До: Разходка Хвойна-Персенк-Бяла Черква-изгубване























            Коментар


            • #7
              До: Разходка Хвойна-Персенк-Бяла Черква-изгубване

              Супер сте си прекарали.... Завиждам Ви благородно.
              Зеления КингКуад много злобен без фарове


              Strat и Ви доста добре сте покарали.Успех в спорта и безаварийно.
              Honda TRx 700ХХ , Yamaha Raptor 700 SE
              Audi A6 2.5 TDi , Audi Q7 3.0 TDi

              Коментар


              • #8
                До: Разходка Хвойна-Персенк-Бяла Черква-изгубване

                Колега много добе сте си прекарали,а иначе беше ли си взел хелмет кам,че като гледам снимките много добър клип да се е получил

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X