Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се слагат дискови спирачки от Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

    Имам фланци аз 38мм-ви, ама искам да ги разкарам и заменя с отрицателна джанта и си търся извинение да ги махна
    Газ 69 2.4i
    Густо майна, пътят свърши !!!
    GSM: О895 7О6О59

    Коментар


    • От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

      Да със изнесени джанти стават дори и на 15ки
      Аз ги слагам витаровите дискове,плътни със апаратчета ате немски но за фият браво или брава алфа не си спомням кои модел дори и на 15 ки руските оригинални джанти
      но е много работа ти казвам и хиляди загазотини,
      0885 297985,мтел-Радо
      0876 556870,виваком като домашен

      Коментар


      • От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

        някой може ли да пусне чертежа на фланеца за апарати от гранд витара?
        Газ 69 2.4i
        Густо майна, пътят свърши !!!
        GSM: О895 7О6О59

        Коментар


        • От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

          Малко да повдигнем темата - помни ли някой дължината и каква резба са 6-та винта (болта) с които се захваща цапфата и на които ще се захваща и фланеца за спирачните апарати? Знам само, че са 10 мм. Има ли нужда според вас да се сменят с такива с по-голяма якост или стандартните са достатъчно здрави? И ако е добре да се сменят то какви ще препоръчате?
          Ще съм благодарен за всеки полезен съвет!
          Don't hunt IF you can't kill
          първо 0883 после 333 накрая 448

          LZ1BGD

          Коментар


          • От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

            Трябва да имам някаде въпросните болтове,ако ги намеря ще пиша за дължината.
            Аз лично ги смених с 10.9 и мажех с осигурител против развиване.
            В моя случай старите идваха къси като добавиш планката за спирачния апарат,но аз ползвах по-дебела шина.
            Мартин Димитров
            УАЗ

            Коментар


            • От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

              Фланеца е 8 мм. Интересува ме и стъпката на резбата ако има начин да кажеш каква е.
              Don't hunt IF you can't kill
              първо 0883 после 333 накрая 448

              LZ1BGD

              Коментар


              • От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

                10x1,5 е резбата.Обаче фланеца между цапфата и корпуса трябва да е 4мм иначе ще изместите и цапфата навън...
                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                Коментар


                • От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

                  На обикновения мост плочата се слага последна/ не като на редукторния между цапфата и редуктора/. До 6мм няма проблем с болтовете, после трябва да са без федерки. Вземи си поне истински 8,8.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150209_170346.jpg
Прегледи:2
Размер:127.4 КБ
ID:5704521
                  Случайни хора УАЗ не карат

                  Коментар


                  • От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

                    Ники,оригинално къде е захванат таза на барабанните спирачки?
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

                      Таза ляга върху цапфата... при гражданския мост
                      Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                      Коментар


                      • От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

                        Имам един комплект в момента са на, УАЗА но щеги сваля ако искаш 0877419492

                        Коментар


                        • От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

                          Здравейте, реших да сложа дискови спирачки на уаза , отпред за сега , някой ако има 2 бр. фланци , става въпрос за гражданки мостове , да не му трябват , плащам си колкото струват.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150209_170346.jpg
Прегледи:2
Размер:127.4 КБ
ID:5777567

                          Коментар


                          • От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

                            Първоначално публикуван от cvetan41 Преглед на мнение
                            Здравейте, реших да сложа дискови спирачки на уаза , отпред за сега , някой ако има 2 бр. фланци , става въпрос за гражданки мостове , да не му трябват , плащам си колкото струват.
                            По горе Колето е дал чертеж.Изрязаха ми ги на лазер от 10 мм. за 30лв./двата броя/.Само на чертежа трябват две корекции:отвора за цапфата е 98мм., и разстоянието до отворите за апарата-105мм.
                            Та Кольо ще трябва да ме компенсира с някоя бира,че дадох още 20лв. за стругар.

                            Коментар


                            • От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

                              Първоначално публикуван от cvetan41 Преглед на мнение
                              Здравейте, реших да сложа дискови спирачки на уаза , отпред за сега , някой ако има 2 бр. фланци , става въпрос за гражданки мостове , да не му трябват , плащам си колкото струват.
                              Цецо, я пиши в сайта сето се продават разни неща "фланци за витара" и излизат тамън два броя, тамън за витара, тамън 35 мм та да можеш да си ползваш УАЗ-овите джанти - поне при мен стана номера.... за 68 лв. си е оферта. Докат не ги е загребал някой...
                              Макар, че аз сложих на 4-те колела, че само предницата да ти е по-широка ще е грозно според мен, ама ти си преценяваш....
                              Don't hunt IF you can't kill
                              първо 0883 после 333 накрая 448

                              LZ1BGD

                              Коментар


                              • От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

                                Аз съм с джанти от дайхатцу и би трябвало да станат без фланци , но вие ще кажете .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X