Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се прави ракия?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Как се прави ракия?

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image-0-02-05-bff6efe40795bb9c26d069c1861ca7fb4a16364599edaf30b79232fd9c9136b2-V.jpg
Прегледи:1
Размер:53.3 КБ
ID:5739215
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: Как се прави ракия?

      Първоначално публикуван от boro07 Преглед на мнение
      Литър ,два толкова ми и стига.На мен годишния разход е някъде там.Само дето ме е страх с 10% първак колко добре ще изкара метила?Лаик съм в областа и предпочитам да посъбера мнения.
      Не си причинявай излишни емоции ... За 1-2,3 литра се обади - всичко ще бъде безплатно за такива миниКоличества...

      Коментар


      • От: Как се прави ракия?

        Хахаха,благодаря колега но не.Друго си е да се омажеш и похвалиш със собствено пърцуци.Тенкс все пак.
        Аз и сега си имам проверен доставчик от Бързия и само от него си взимам.А ако вкарам и математиката в помощ на трезвия размисъл пак е по-изгодно да си купя готов продукт отколкото това тенджероподобно казанче.То май в Либия със сходни средства с си правили напитките.
        Весели празници и наздраве!
        Диско 300TDI
        Scott Purgatory
        0889 84 6161

        Коментар


        • От: Как се прави ракия?

          Първоначално публикуван от boro07 Преглед на мнение
          Хахаха,благодаря колега но не.Друго си е да се омажеш и похвалиш със собствено пърцуци.Тенкс все пак.
          Аз и сега си имам проверен доставчик от Бързия и само от него си взимам.А ако вкарам и математиката в помощ на трезвия размисъл пак е по-изгодно да си купя готов продукт отколкото това тенджероподобно казанче.То май в Либия със сходни средства с си правили напитките.
          Весели празници и наздраве!
          Колега, да не ми се обидиш, ама твоето е, като да имаш книжка и да искаш да караш "джип"...

          Коментар


          • От: Как се прави ракия?

            Е, аз направих новогодишна, ама как да си
            пя!?

            Коментар


            • От: Как се прави ракия?

              Наздраве Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20161228_141911.jpg
Прегледи:2
Размер:185.4 КБ
ID:5739264
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • От: Как се прави ракия?

                Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                Наздраве ...
                Не знам по каква технология и на какъв казан си. За мен, тази струя ракия е в безумно количество. И големината на огъня е "оле- мале". Освен ако не вадиш патоките вече, или са на някой от модерните казани.

                Коментар


                • От: Как се прави ракия?

                  Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
                  Не знам по каква технология и на какъв казан си. За мен, тази струя ракия е в безумно количество. И големината на огъня е "оле- мале". Освен ако не вадиш патоките вече, или са на някой от модерните казани.
                  Профиказан от 600 литра с три клапи .
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • От: Как се прави ракия?

                    "Профиказан от 600 литра с три клапи ."

                    Имаш ли други снимки, в цял ръст примерно, или на самата надстройка?

                    Коментар


                    • От: Как се прави ракия?

                      Това го бях забравил ракия от мляко!

                      http://btvnovinite.bg/video/video/ta...ot-mlyako.html
                      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                      0878 79 20 61 Борис

                      Коментар


                      • От: Как се прави ракия?

                        Здравейте,имам нужда от съвет.Заложих преди 15тина дена общо 100тина кила круши(рендосани) + вода + 15кг захар.Получи се захарност около 24 и тслед това всеки ден разбъркване по веднъж.Сега гледах захарността е паднала на 5 и съм готов тази неделя да варя джибрите.
                        Та питането ми е следното,имам разни други ракии дето не са ми по вкуса,първаци от друго варене и патоки,мога ли да ги сложа в джибрите и заедно да ги варя или да не правят такива ми ти работи.
                        Признавам си нямам много опит.
                        Диско 300TDI
                        Scott Purgatory
                        0889 84 6161

                        Коментар


                        • От: Как се прави ракия?

                          Слагай смело всичко -/патоки, първаци/, когато зареждаш казанЯ... Бия турил и 3-4 пакетчета сода за хляб...

                          Коментар


                          • От: Как се прави ракия?

                            Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
                            Слагай смело всичко -/патоки, първаци/, когато зареждаш казанЯ... Бия турил и 3-4 пакетчета сода за хляб...
                            Абе и аз сложих в казанЯ 10кила патоки в матряла (кайсия) и май я развалих. Леко киселее и се усеща дъха на патокито.
                            А инак тръгна на 70гр,пусна както трябва,но като я размесих и оставих 44-5гр и не ми хареса нещо...май ще се преваря.

                            ПС. Задължително слагам 2-3 пакетчета сода.
                            jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                            Коментар


                            • От: Как се прави ракия?

                              Значи патоки няма да слагам,но първак и други плодови ракии - може?Тъй ли?
                              и на 100те литра отделам първия литър-1%,макар че уж казана има някакъв уловител за метил.На хоризонталната тръба има един утайник - буркан.
                              Диско 300TDI
                              Scott Purgatory
                              0889 84 6161

                              Коментар


                              • От: Как се прави ракия?

                                Първакът се изхвърля.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X