Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В отбора на Японското зверче - Фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: В отбора на Японското зверче - Фероза

    Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
    И на мене 30" ми се виждаха големшки,а пък сега ми малеят!Върти си ги и върви безгрижно.Май ще се хващам за флекса,че съм си харесал едни 31"!
    Говорихме си по тоя въпрос в друга тема, ама щом мислиш че си с 30-ки, твоя работа.

    Просто премери едни 235/75/15, които по дефиниция са 29-ки, а ако са регенерати, отиват към 29.5-30, и ще останеш учуден как така 29-ка е по-голяма от 30-ка, ако гледаш само надписите.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #47
      До: В отбора на Японското зверче - Фероза

      Хубава тема е тази за гумите и с удоволствие бих дал пари за кадърни гуми (като по малки от 215/75 не бих взел ), но ми се налагат малко непредвидени разходи, ето сега например трябва да дам около 200лв за задно стъкло и 50лв за заверка на книжката на газовата уредба, не поискаха в КАТ да я прехвърлят като видяха, че е с тенекия вместо стъкло а тя въобще не ми пречеше и за сега можех така да си го карам, след като имам две големи странични огледала, но техниците в КАТ габрово се оказаха гадняри, преди мене минаха два ситроена берлинго сравнително нови и с газови уредби тях въобще не ги и погледнаха, само сравниха номерата от рамата и двигателя дали си отговарят, което им е и работата. но като ме видяха с джипчето с малко поокаляни гуми и кво ли си рекоха нека да се позаядем с тоя. След като колата ми има минал преглед и е регистрирана в България не мисля че тези човечета трябва да и правят основен преглед, а би трябвало само да потвърдят номерата от рамата и двигателя с тези от талона, ама така е тука се лансират само чичко паричковците, а на другите трябва навсякъде да си получават по някой плесник та да си знаят мястото, крива работа
      HONDA Civic 1.5 vtec D15Z3
      Audi A3 1.9 tdi
      Opel Frontera B 2.2i

      Коментар


      • #48
        До: В отбора на Японското зверче - Фероза

        Ем то на 4 болта това задно, нама ли някой колега дето да ти заеме за пред кат. И ква е тая цена за газовото, тук е на половина.
        Шо не земеш да свалиш стъклото и хардтопа и да я прекараш така, ем кабриолет си е кво.
        Горе главата и с много пари не е лесно.

        Коментар


        • #49
          До: В отбора на Японското зверче - Фероза

          колеги, къде точно се намира термостата на ферозата . радиатора в горната част е горещ доло студен ,стрелката почти в дясно.мисля,че е в термостата белята ,но къде е.

          Коментар


          • #50
            До: В отбора на Японското зверче - Фероза

            Най вероятно ти е махнат.
            Като застанеш срещу мотора е от лявата страна, долу зад перката.
            Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
            Най-добрите ми спомени са предстоящите!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X