Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Запалителни свещи за УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: До: КАКЪВ Е ПРОБЛЕМЪТ

    Да Бриска са добри поне мен никога не са ме предавали. Слагам ги на моторетките на резачките и на Форда си купих такива.

    Коментар


    • #47
      От: Запалителни свещи за УАЗ

      Последно време Бриска нещо не стават. Това от опит с три бензинови коли. Аз съм с NGK на уазката и съм много доволен. Номер не помня ама го извадих някъде от каталозите.
      Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

      Коментар


      • #48
        От: Re: Запалителни свещи за УАЗ

        Аз карам с NGK-BP6HS и съм много доволен (с волгов двигател 24д съм).
        Тел. 0889531237

        Коментар


        • #49
          От: Re: Запалителни свещи за УАЗ

          И аз карам с NGK BP6HS вече около 20 000км, и нямам никакви проблеми с тях, даже нямам спомен някога да съм ги развивал. Преди това карах с руските А17В, с които също нямах никакви ядове а сега стоят в кутийките от и NGK-то, и само да се предадат слагам руските.
          ФАБИЯ ТДИ-ПД / [COLOR="blue"]УАЗ 452 Д[/COLOR] / ГОЛФ 3 1.9 Д / ФОРД ТРАНЗИТ 2.5 Д/

          Коментар


          • #50
            От: Запалителни свещи за УАЗ

            Колеги , като ви чета направо се плаша ...от качеството на свещите . Купих джипа през 2007 ...и до сега е със същите свещи с които го купих. Пали си нормално.
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • #51
              От: Запалителни свещи за УАЗ

              Вижте ся.

              Правилните свещи за волговия двигател са NGK BPR7HIX
              Ама струват 100лв

              За УМЗ-то по тази логика ще да са BPR7EIX ама съм ги пробвал само на Лада.

              И едните, и другите се слагат веднъж и въпросът за свещите се закрива до бракуването на двигателя. Ако не пали или не върви добре да знаете че не е от тях. Нормалният им пробег е повече от на който и да било руски или съветски двигател.

              Ако се чудите що 7 вместо 6 - досега не съм успял да зацапам седмиците, включително с пуснати газ и бензин едновременно. А като са по-студени имат повече аванс откъм високите температури. Но тези имат толкова широк температурен диапазон че най-вероятно и шестиците стават.

              Коментар


              • #52
                От: Запалителни свещи за УАЗ

                В кауфланд продават, 4 за 6 лв, китайски, пише че са за волга, идеални са, 2 години вече карам с тях.
                "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                Коментар


                • #53
                  От: До: Запалителни свещи за УАЗ

                  До сега бях NGK-BP6HS, две се предадоха от раз, докато се усетя какво става, пали ама няма мощност.
                  УАЗ 452Д,ML270CDI,Ford Transit, DAIHATSU Terios, Волга 2410 GSM 0898677185

                  Коментар


                  • #54
                    От: До: Запалителни свещи за УАЗ

                    Здравейте,
                    Ако някой има ръководство за УАЗ 452 Д 1981 год. мисля че двигателя трябва да е УМЗ 451, нека да сподели какви свещи препоръчват от завода произворител.
                    Мерси

                    Коментар


                    • #55
                      От: До: Запалителни свещи за УАЗ

                      Първоначално публикуван от LR-RR Преглед на мнение
                      Здравейте,
                      Ако някой има ръководство за УАЗ 452 Д 1981 год. мисля че двигателя трябва да е УМЗ 451, нека да сподели какви свещи препоръчват от завода произворител.
                      Мерси
                      Каквито и да препоръчват, вече не се правят такива.

                      Коментар


                      • #56
                        От: До: Запалителни свещи за УАЗ

                        От книжката:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:свечи.jpg
Прегледи:1
Размер:230.5 КБ
ID:5773468
                        УАЗ 452Д,ML270CDI,Ford Transit, DAIHATSU Terios, Волга 2410 GSM 0898677185

                        Коментар


                        • #57
                          От: Запалителни свещи за УАЗ

                          И моя двигател е същия - УМЗ 451. Въпроса относно степента на сгъстяване за работа предимно на газ и за свещите съм го задавал на сайта на завода. Ето и отговора им:
                          Ответ специалистов УМЗ:
                          Двигатель УМЗ-451 в оригинальном виде полностью соответствует параметрам заложенным при проектировании. Переоборудование двигателя потребует значительных затрат, особенно в техническом плане. Выпускаемые в настоящее время комплектующие по конструктивным параметрам не подойдут к вашему двигателю. Предложения:

                          Увеличить степень сжатия, путем фрезерования нижней плоскости ГБЦ в размер 94,5 мм.
                          Установить «короткие» штанги комплект 4216.1007024.
                          Свечи зажигания BRISK NR15YC или аналоги.
                          УАЗ 452АЭ 1975г.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X