Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА МОНТИРАМ НА ТЕРАНО 1 ВТОРИ АМОРТИСЬОР ОТПРЕД

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: КАК ДА МОНТИРАМ НА ТЕРАНО 1 ВТОРИ АМОРТИСЬОР ОТПРЕД

    Първоначално публикуван от iliikata Преглед на мнение
    .http://wwwnissan4x4.co.za/
    Разгледай доло статията за калмини
    Е какво да и разглеждам, като кита на един колега е вкъщи, а аз вече си направих почти копие на носачите...

    Ето тук има откъслечна информация с какво се боричкам:
    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ghlight=s355j2

    Като завърша, ще има нарочна тема.... То аз почти съм завършил де. Остана да "опърля" втория носач само , което ще се случи в събота.

    ПП: Моите изменения са леко променени ъгли + чашки отзад като за оригинален размер тампони. Кита на Calmini върви с тяхни с тампони, които са по-тънки от оригиналните. Не че това е лошо, но ако потрабва смяна на тампони, ще трябва да се чакат да дойдат от някъде си.
    Последно редактирано от sparkybg; 20-05-10, 10:02.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      До: КАК ДА МОНТИРАМ НА ТЕРАНО 1 ВТОРИ АМОРТИСЬОР ОТПРЕД

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      ... Единствения начин според мен да стане читаво е на мястото на оригиналния амортисьор да се сложат FOX-ове или подобни с външен резервоар, и евентуално да се вдигне нагоре горния захват с колкото трябва. ...
      Само дето е по-лесно да се каже ...

      Ето илюстрация, макар и не на Нисан.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #18
        До: КАК ДА МОНТИРАМ НА ТЕРАНО 1 ВТОРИ АМОРТИСЬОР ОТПРЕД

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Само дето е по-лесно да се каже ...
        Ествествено че е разправия. Но пък става читаво. Това ми беше и мисълта.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #19
          До: КАК ДА МОНТИРАМ НА ТЕРАНО 1 ВТОРИ АМОРТИСЬОР ОТПРЕД

          Е какво да и разглеждам, като кита на един колега е вкъщи, а аз вече си направих почти копие на носачите...
          Нали искаше да я разгледаш темата.
          FORD MAVERIK 2.7TD
          Тел.0898662817
          LZ1IID

          Коментар


          • #20
            До: КАК ДА МОНТИРАМ НА ТЕРАНО 1 ВТОРИ АМОРТИСЬОР ОТПРЕД

            Първоначално публикуван от iliikata Преглед на мнение
            Е какво да и разглеждам, като кита на един колега е вкъщи, а аз вече си направих почти копие на носачите...
            Нали искаше да я разгледаш темата.
            Ама, снимката по-горе не е с Calmini носач, и не е от тая статия. Сега като гледам, май в последствие е сменил оная измишльотина с каквото трябва.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #21
              От: КАК ДА МОНТИРАМ НА ТЕРАНО 1 ВТОРИ АМОРТИСЬОР ОТПРЕД

              За завършим темата подобаващо. Има FOX-ове дето пасват на мястото на оригиналните. Подробностите са тук: http://www.offroad-bulgaria.com/show...70#post1288870

              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #22
                От: КАК ДА МОНТИРАМ НА ТЕРАНО 1 ВТОРИ АМОРТИСЬОР ОТПРЕД

                Колеги,просто да споделя опит от карането с допълнителен чифт амортесьори.Монтирах на Лада нива допълнителни предни амортесьори,че има ефективност при бързо каране по неравен терен има,също така започна дасе усеща предницата като истинкса таква.Преди имаше едни вторични подскоци,който сега ги няма,но това е при нива,която отпред си е дърво.Отрицателното е колата стана като каруца,започна да вози доста твъро,но пък има ефект

                Коментар


                • #23
                  От: КАК ДА МОНТИРАМ НА ТЕРАНО 1 ВТОРИ АМОРТИСЬОР ОТПРЕД

                  Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
                  Колеги,просто да споделя опит от карането с допълнителен чифт амортесьори.Монтирах на Лада нива допълнителни предни амортесьори,че има ефективност при бързо каране по неравен терен има,също така започна дасе усеща предницата като истинкса таква.Преди имаше едни вторични подскоци,който сега ги няма,но това е при нива,която отпред си е дърво.Отрицателното е колата стана като каруца,започна да вози доста твъро,но пък има ефект
                  Нивата е друга бира. Тераното тежи отпред над тон.

                  Всъщност, няколко тунингови производители дават еднакви предни амортисьори за терано, паджеро и нива. На мен ми е малко несериозно, предвид тотално разлинчата "категория" ама нейсе...

                  Вероятно подобен ефект можеше да постигнеш с газови амове на Монро за трупър. С тях дори и тераното не се клати.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X