Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НiLux 2004г.ударен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • НiLux 2004г.ударен

    Колеги намерил съм един HiLux 2004г Д4Д ударен от пред със криво шаси и купе от пред в ляво,регистриран дълга база цената е 5000лв.По късно мога да кача и снимки но се чудя дали да я взимам

  • #2
    До: НiLux 2004г.ударен

    Дай снимки.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      До: НiLux 2004г.ударен

      Ето я и нея
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #4
        До: НiLux 2004г.ударен

        Не си струва дори и сам да си я възстановяваш!
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #5
          До: НiLux 2004г.ударен

          И каква ти е идеята? За скрап е скъпа! Крива рама е лошо нещо.
          Мотора как е?

          Коментар


          • #6
            До: НiLux 2004г.ударен

            Колега, така като гледам това чудо не струва повече от 700-800 евро за части. Имаш транспорт, ремонт, документи, щуротии ............. Откажи се .
            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
            Само DIESEL !!!

            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

            Коментар


            • #7
              До: НiLux 2004г.ударен

              .
              Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
              Колега, така като гледам това чудо не струва повече от 700-800 евро за части. Имаш транспорт, ремонт, документи, щуротии ............. Откажи се .
              Тя е Бг. и е регистрирана.Гледах в мобилето че под 16000лв такава няма и за това се замислих иначе нямам точно опеделена идея ако я взема какво ще я правя и за това се съветвам и с вас.

              Коментар


              • #8
                До: НiLux 2004г.ударен

                Рамата е най-малкият проблем. Купето е смазано, поломено е половината окачване, над подкалника ще има смляни неща. Абе не си струва главоболията за тия пари. Това, че им искат по 16, не значи, че това е реалната цена. Скоро на БТК пикапите им свършва оперативният лизинг и ще се наводни пазара. И те са по новият модел.
                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                Коментар


                • #9
                  До: НiLux 2004г.ударен

                  Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                  Рамата е най-малкият проблем. Купето е смазано, поломено е половината окачване, над подкалника ще има смляни неща. Абе не си струва главоболията за тия пари. Това, че им искат по 16, не значи, че това е реалната цена. Скоро на БТК пикапите им свършва оперативният лизинг и ще се наводни пазара. И те са по новият модел.
                  От окачването не видях нищо счупено освен торсиона точно там е мръднало шасито и за това всичко седи на криво,но със сигорност ще изкочат една камара неща който не се виждат,в такъв случай няма да бързам да си копувам ядове

                  Коментар


                  • #10
                    До: НiLux 2004г.ударен

                    Скъп комплект резервни части....... Енвентуално за обръщане на дирекцията...... Снимай таблото и прати снимките му на коко11, той търсеше.....
                    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                    Коментар


                    • #11
                      До: НiLux 2004г.ударен

                      Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                      Скъп комплект резервни части....... Енвентуално за обръщане на дирекцията...... Снимай таблото и прати снимките му на коко11, той търсеше.....
                      Таблото малко се е деформирало от удара в колоната но няма счупени уреди а и мисля че ако изправи колоната ще си дойде където му е мястото А иначе и двигателят е хубав и скъп но не знам дали ще си заслужава да я взема за разпродажба на части

                      Коментар


                      • #12
                        До: НiLux 2004г.ударен

                        Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
                        Таблото малко се е деформирало от удара в колоната но няма счупени уреди а и мисля че ако изправи колоната ще си дойде където му е мястото А иначе и двигателят е хубав и скъп но не знам дали ще си заслужава да я взема за разпродажба на части
                        Имаш перфектната възможност да разбереш дали или или. Ама снимай таблото, моля......
                        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                        Коментар


                        • #13
                          До: НiLux 2004г.ударен

                          Колега това е да вземеш вързан чувал.Не знаеш какво купуваш.
                          Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                          АСК Ален Мак

                          Коментар


                          • #14
                            До: НiLux 2004г.ударен

                            Ми,ако не вярваш на Джамбазов,направи си списък с нужните за възстановяването части,поне тези които са ясни на първо четене...Измисли си някаква цена за ремонта....И ще добиеш приблизителна представа дали си струва.


                            ПП,ако не пали,хич не се занимавай.
                            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                            Коментар


                            • #15
                              До: НiLux 2004г.ударен

                              Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                              Имаш перфектната възможност да разбереш дали или или. Ама снимай таблото, моля......
                              Ще го снимам колега но ще е след празниците че сега нямам достъп до него.Поздрави

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X