Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НiLux 2004г.ударен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: НiLux 2004г.ударен

    Ако ще купуваш нови части от Тойота, прощавай Мите, тая кола ще ти легне над 20 000лв. без парите за труд и вероятността да остане крива.

    Това, че по обявите пише 16-20бона е леееекинко пресилено. Ела с 12 и ти давам Навара 09,2004 без удари и ремонти.
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • #17
      До: НiLux 2004г.ударен

      Вальо е прав, просто не се занимавай с тази кола, колкото и евтино да си намериш частите. За парите които ще ти излезе можеш спокойно да си намериш читава такава. Както сам се изрази, "не си купувай ядове".
      пон.-пет. 09:00 - 18:30
      събота 09:00 - 13:00
      Варна - 0894484248, 052600585
      София - 0895432143, 024750847, 024750947

      Коментар


      • #18
        До: НiLux 2004г.ударен

        Този автомобил е с лек козметичен удар , втора кола карала я е жена до супермаркета само в гаража е стояла (познато ли ви е това).
        Автомобила е за автотенекеджия ама добьр и по зле сьм виждал после трябва да се вгледаш за да разбереш че е имало нещо си евентоално.
        Ако запали двигатела така както е цената е добра ако не вече е риск.
        Цената на дабъл кьбина тойота няма как да падне драстично търсят се много и аз изкам такава ама все така заспивам много са удобни карал съм такива доста км.
        Ако успееш да свалиш още 1000 лв , но не ми се вярва да успееш

        Коментар


        • #19
          До: НiLux 2004г.ударен

          Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
          Този автомобил е с лек козметичен удар , втора кола карала я е жена до супермаркета само в гаража е стояла (познато ли ви е това).
          Автомобила е за автотенекеджия ама добьр и по зле сьм виждал после трябва да се вгледаш за да разбереш че е имало нещо си евентоално.
          Ако запали двигатела така както е цената е добра ако не вече е риск.
          Цената на дабъл кьбина тойота няма как да падне драстично търсят се много и аз изкам такава ама все така заспивам много са удобни карал съм такива доста км.
          Ако успееш да свалиш още 1000 лв , но не ми се вярва да успееш
          Ами не знам не съм се пазарил но предполагам че ще се направи и някакъв коментар,но не мисля да се вкарвам в приключение а двигателя не съм го палил но не виждам причина да не работи то по него няма поражения

          Коментар


          • #20
            До: НiLux 2004г.ударен

            Ако имаш мерак време и пари да се занимаваш с колата става!!!Според мен не е ли по-добре да си вкараш десняк и да си прехвърлиш дирекцията на другата,ще имаш всичко необходимо и после ако птрябва нещо за части имаш си!!!Евтиното излиза винаги по скъпо!!!
            Опел Корса В 1,4 82 коня
            Пасат 1,9 ТДИ 90-ка
            Ямаха ХТ 600Е
            Симсон SR 49 1959 г. :D

            0898234666:D

            Коментар


            • #21
              До: НiLux 2004г.ударен

              Аз много сьм доволен от hi luks подьржал сьм 7-8 такива коли на една австрийска фирма в пустинята и много сьм доволен понеже не се налагаше нищо да права по тях само масло и филтри смазвахме ги от каране само на пресечена местност и нищо . Лесно се обръщаха аз не съм ама двама колеги обърнаха по една щото ги карат като на Дакар. Ей сега видян един hi luks в форума 93 г. еденична кабина без хард топ 14 или 12 хил стария ---колко ще свали и е стария . Сигурен ли си за криво шаси ?
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #22
                До: НiLux 2004г.ударен

                Най вероятно това е автомобил с тотална щета. Застрахователя е изплатил обезщетението и сега търси да възтанови някакви пари.
                Логичен е въпроса защо не го е ремонтирал, ами е платил.
                Според мен това става само за части.
                Не ти трябва тая скрап Светльо.

                Коментар


                • #23
                  До: НiLux 2004г.ударен

                  Застрахователите я пишат тотал защото сумата на щетата се качва неимоверно много поради скъпите еър беци ако са се отворили, коланите ако са с пиропатрони са също за смяна (освен ако не ти се рискува да караш без еър беци и с неработещи колани) и са много скъпи и въобще има елементи, за които на пръв поглед не се сещаш, а после се изумяваш от цената им.
                  пон.-пет. 09:00 - 18:30
                  събота 09:00 - 13:00
                  Варна - 0894484248, 052600585
                  София - 0895432143, 024750847, 024750947

                  Коментар


                  • #24
                    До: НiLux 2004г.ударен

                    Ето снимките на таблото
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #25
                      До: НiLux 2004г.ударен

                      Какво и се чудиш вземи един добър тенекеджия закарай го да я види и ще ти каже колко струва умножи му цената по 2 ако още ти се вижда изгодно купувай. Супер е модела ама е работна кола това (камионче) няма как да и се срине цената именно за това и е добра година .

                      Коментар


                      • #26
                        До: НiLux 2004г.ударен

                        Като гледам,подал е тунела,предполагам,че и т.нар. вертикален пояс и предната лява част на пода са криви...Бе,добре си е ударено камиончето.

                        ПП,пали ли?
                        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                        Коментар


                        • #27
                          До: НiLux 2004г.ударен

                          Колега,според мен ако си млад човек-вземай колата и я оправяй-крива кола се оправя,крив човек-не.Само мотора(ако е в час струва необорудван 7500 евра)Има тенекеджии със стендове за разпъване,ще ти я направят да няма да можем да я познаем.Само едната ти дюза е 1640 лева.Но пак казвам-работа за млад човек-аз не бих се захванал,понеже не съм.За този модел и тази година има изгодни чаркове на старо в Англия и Шотландия. Поздрави.

                          Коментар


                          • #28
                            До: НiLux 2004г.ударен

                            Благодаря на всички за съветите.Ще видя дали ще има някакъв пазарлък и тогава ще реша със сигурност какво ще правя

                            Коментар


                            • #29
                              До: НiLux 2004г.ударен

                              Във голям Филм влизаш ако решиш да е копуваш!Не че няма да стане но има много въпросителни и време -труд -нерви и пари От личен опит ти го казвам

                              Коментар


                              • #30
                                От: НiLux 2004г.ударен

                                Колеги дипката се продава за 4000лв без гумите и джантите ако някой има интерес да свирка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X