Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

    ама оставете датчика пуши като чаиник
    0885 297985,мтел-Радо
    0876 556870,виваком като домашен

    Коментар


    • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

      Колеги, може ли някой да качи малко снимки на резервната гума на ГАЗ69А? Благодаря!
      marti6

      Коментар


      • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

        Първоначално публикуван от marti6 Преглед на мнение
        Колеги, може ли някой да качи малко снимки на резервната гума на ГАЗ69А? Благодаря!
        Довечера ще кача снимки, да видиш как съм направил моята, но трябва да се има впредвид че съм с нова(правена) задна броня.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

          Относно за загряването.
          Когато взех джипа и моя загряваше когато качвам баир на първа, свалих радиатора и с компресора продухах хубаво питите /духам откъм двигателя напред/.
          Изпадн много боклук от треволяци пепел.
          Пнеже бях свалил радиатора монтирах ел. перка от лада пред радиатора но след продухването не ми се наложи нито веднъж да я ползвам.
          "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

          Коментар


          • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

            Първоначално публикуван от godech Преглед на мнение
            ама оставете датчика пуши като чаиник
            Монтирането на двигател от волга може да стане по няколко начина-според това колко разстояние ти остава между вентилатора и радиатора. Ако е голямо, вентилатора става по-малко ефективен. Ако и радиатора е без задължителния дефлектор зад него, просто няма какво да се чудиш защо ти загрява мотора. Вариант в този случай е поставянето на дистанционна шайба между вентилатора и ремъчната му шайба-да го измести по-близо да радиатора.
            0886 854 174

            Коментар


            • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

              Първоначално публикуван от marti6 Преглед на мнение
              Колеги, може ли някой да качи малко снимки на резервната гума на ГАЗ69А? Благодаря!
              Гледай тука и ако ти хареса-прави.
              Прикачени файлове
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

                Ето няколко снимки и на моята. Не се вижда добре стойката, но ако се интересуваш ще я снимам по-подробно. Основната разлика с тази на Таргата е, че моята се държи изцяло за купето. По този начин при сериозно разкършване няма напрежение в стойката.
                Прикачени файлове
                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                Коментар


                • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

                  Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                  Относно за загряването.
                  Когато взех джипа и моя загряваше когато качвам баир на първа, свалих радиатора и с компресора продухах хубаво питите /духам откъм двигателя напред/.
                  Изпадн много боклук от треволяци пепел.
                  Пнеже бях свалил радиатора монтирах ел. перка от лада пред радиатора но след продухването не ми се наложи нито веднъж да я ползвам.
                  Здраво, Банда!
                  Относно загряването...Вероятно всички съвети за почистване на охл. система са добри и могат да помогнат в някаква степен, но...Не познавам джипка, която е с механичен привод на перката и не грее когато я вкаращ в дълбоката кал или дълбокият сняг!Т.е. когата и се налага повече да боксува от колкото да върви и когато работи във високите обороти повечко време...Тогава, единствиното решение си остава принудителното охлаждане с втора, ел.перка.Нито чистият радиатор, нито дифузьора на перката, нито броя на витлата и могат да помогнат...праосто по бавно, но БЕЗКОМПРОМИСНО си загрява, тва е!Докато една макари по-малка, но бързооборотна ел перка почти мигновено вкарва двигателя в необходимият температурен режим.
                  Апропо, за ГаЗ69, тя чудесно се интегрира в пространството между маската и жалузите пред радиатора.
                  Успех!
                  Да живей куманизъма!

                  Коментар


                  • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

                    Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                    Ето няколко снимки и на моята. Не се вижда добре стойката, но ако се интересуваш ще я снимам по-подробно. Основната разлика с тази на Таргата е, че моята се държи изцяло за купето. По този начин при сериозно разкършване няма напрежение в стойката.
                    у вас тепло,а в Мурманске холодно
                    http://forum.offroad-bulgaria.com/at...1&d=1200652649
                    не убивайтесь так,дамочка! вы так не убьётесь!

                    Коментар


                    • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

                      [quote=balkanjiata;299799]Здраво, Банда!
                      Относно загряването...Вероятно всички съвети за почистване на охл. ...
                      До сега нямам случай да ми загрее, макар и пълна с хора по баира през лятото почти изцяло на 2-ра скорост. Този джип се представя много добре и в по-топли страни. Има обаче една подробност - аз съм с оригиналния двигател, който е с по-малък обем и по-слаб. 24-ката е по и в двата случая, което значи че същият радиатор, трябва да отнеме и разсее повече топлина. И точно затова смятам за важно написаното от мен по-горе. Би могло да става дума и за котлен камък, ако е каран много с вода.
                      0886 854 174

                      Коментар


                      • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

                        Моята с жуковия мотор не загряваше( след като смених радиатора). Сега с волговия ще видим
                        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                        Коментар


                        • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

                          Първоначално публикуван от п-к A.Moralez Преглед на мнение
                          у вас тепло,а в Мурманске холодно
                          http://forum.offroad-bulgaria.com/at...1&d=1200652649
                          Извинявай, но не схванах какво искаш да кажеш!?!? Може би, че при много студено време резервната гума трябва да е в багажника или ...просто изпитваш носталгия гледайки газката без покрив.
                          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                          Коментар


                          • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

                            Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                            просто изпитваш носталгия гледайки газката без покрив.
                            нет ,в Мурманске и с покрив холодно в газката.
                            поэтому и делают меллический кузов
                            не убивайтесь так,дамочка! вы так не убьётесь!

                            Коментар


                            • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

                              Благодаря са съветите за загряването и за стоиките ще правя и аз една такава
                              0885 297985,мтел-Радо
                              0876 556870,виваком като домашен

                              Коментар


                              • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

                                Здравейте на всички Газкаджии,

                                Вчера и аз си купих един такъв екземплр Газ 69. Докарах го на собствен ход от Казанлък, но двигателя хич го няма. Изгори ми 60 литра, което сие едно 25л/100км. Утре едно приятелче ще му погледне двигателя, но ако се окаже за основен ремонт - дайте съвет кой се занимава, и какво струват частите за основен ремонт. Казаха ми че е с оригиналния двигател.

                                Ако някой знае какъв друг двигател мога да му сложа? от Газ 469 става ли?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X