Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джип Jeam Beam??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Джип Jeam Beam??

    Два пъти вече засичам един пикап с лепенки Jeam Beam и същата емблема някой знае ли каква марка и модел е това.

  • #2
    Re: Джип Jeam Beam??

    тойота

    Коментар


    • #3
      Re: Джип Jeam Beam??

      да с ужасно смешен боди лифт който ще се прекърши като вейка от първото дере ама тя колата си е рекламна така че не е предвидена да слиза от асвалта
      no signature no problems

      Коментар


      • #4
        Re: Джип Jeam Beam??

        Съседа ми е представител и я кара няколко дни. Голям фасон, голяма гъзария, само малко каретата на карданитеса станали консуматив. Някой се е престарал с лифта. Ако ви интересува мога да питам къде са я дигали.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #5
          Re: Джип Jeam Beam??

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          Съседа ми е представител и я кара няколко дни. Голям фасон, голяма гъзария, само малко каретата на карданитеса станали консуматив. Някой се е престарал с лифта. Ако ви интересува мога да питам къде са я дигали.
          Нема нужда, ужасно смешна работа...
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            Re: Джип Jeam Beam??

            е нали бодилифт защо карета

            Коментар


            • #7
              Re: Джип Jeam Beam??

              Първоначално публикуван от ceco Lj Преглед на мнение
              е нали бодилифт защо карета
              Мисля че не е само боди лифт ... просто той е правен "профессионално"
              [img]http://prikachi.com/files/1482881I.jpg[/img]

              Коментар


              • #8
                Re: Джип Jeam Beam??

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                Съседа ми е представител и я кара няколко дни. Голям фасон, голяма гъзария, само малко каретата на карданитеса станали консуматив. Някой се е престарал с лифта. Ако ви интересува мога да питам къде са я дигали.
                Я го питай ,да сверим часовника,въпреки ,че аз знам. Но хората са сериозни и не вярвам ,чак толкова да са се изложили.А знам ,че четат и форума ,та да видим ....утре може да ги преберат всички тези тойоти обикалящи България ,за спешен бодилифт или друго .
                B+

                Коментар


                • #9
                  Re: Джип Jeam Beam??

                  Ако хората дето са го правили са сериозни значи че на собственика на колата не са му се давали пари за добър тунинг Лошото е че резултата наистина е отчаиващ Досега в Бг няма по смешно направен пикап от този клас Гледал съм обстоино колата и е бъкана с елементарни грешки........За тези дето разбират се вижда от 20м Това е нагледен пример че от пръдня боя не става

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Джип Jeam Beam??

                    Ама пичките се ловат

                    То нали това е идеята

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Джип Jeam Beam??

                      Я пуснете малко снимки да видим как не трябва да се прави .
                      Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Джип Jeam Beam??

                        Ако това е Тойотата за която си мисля, знам че е правена при Сашо Ковачев в Пловдив. И си мисля, че той не е човек който ще ос**е кола на такъв важен клиент. Клиентът все пак е искал пикапът да изглежда така, а не е приумица на тунинговача. Все пак, както се и споменаваше, колата е правена с рекламна цел и като такава си върши работата...

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Джип Jeam Beam??

                          Точно при Сашо са правени.И много често "боледуват". Когато и да мина от там все има някоя от тях на крика. Мисля ,че са повече от две .Поне две съм виждал в София,Студенски град ,пред дискотека "Jeam Beam" .
                          B+

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Джип Jeam Beam??

                            няма ли снимки на това чудо
                            "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Джип Jeam Beam??

                              Толкова ли е ''ЗЛЕ'' та никои не ще да ги покаже.
                              Иван Дочев-ТЛК 73,4.2l-0888713925

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X