Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лифт на ВИТАРА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Лифт на ВИТАРА

    По добре вдигни малко окачването Витарата и без това е къса и тесна не ти трябва дигнат център на тежестта без ходове Иначе боди лифта при повечето коли е един и същ Лостовете се удължават радиатора също трябва да се премести малко Спирачните и други маркучета може да се по-распънат и стават Броните също се местят По добре иди при някои дето е слагал боди лифт да огледа бегачката

    Коментар


    • #17
      Re: Лифт на ВИТАРА

      Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
      По добре вдигни малко окачването Витарата и без това е къса и тесна не ти трябва дигнат център на тежестта без ходове Иначе боди лифта при повечето коли е един и същ Лостовете се удължават радиатора също трябва да се премести малко Спирачните и други маркучета може да се по-распънат и стават Броните също се местят По добре иди при някои дето е слагал боди лифт да огледа бегачката
      По-добре послушай Близнака!

      Коментар


      • #18
        Re: Лифт на ВИТАРА

        Ато искам да те питам също така, возията как се промени, джипа стабилен ли е и можеш ли пак да си влизаш с вратите в завоите друса ли повече или по малко ? Има ли нужда според теб да се търсят и джанти с отрицателен офсет ? И какво друго освен каретата се натоварва, ако те се счупят какво се прави ? Другото което е разхода увеличи ли се ? А динамиката ? Бързо ли набира като я натиснеш или е като скопено магаре ?
        Най-добрия реглаж на преден и заден мост

        Коментар


        • #19
          Re: Лифт на ВИТАРА

          Също ако някой има или знае как мога да си намеря MANUAL за витара ще черпя

          Коментар


          • #20
            Re: Лифт на ВИТАРА

            Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
            Ато искам да те питам също така, возията как се промени, джипа стабилен ли е и можеш ли пак да си влизаш с вратите в завоите друса ли повече или по малко ? Има ли нужда според теб да се търсят и джанти с отрицателен офсет ? И какво друго освен каретата се натоварва, ако те се счупят какво се прави ? Другото което е разхода увеличи ли се ? А динамиката ? Бързо ли набира като я натиснеш или е като скопено магаре ?
            Возията се подобрява - е, не е драстично. За джанти с отрицателен офсет не знам - не разбирам. За каретата ти писах на ЛС. Разхода се увеличава и става по-тромава по светофарите. Но има лек-спортен филтър. Колата става осичка и разхода спада.
            Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

            Коментар


            • #21
              Re: Лифт на ВИТАРА

              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
              И аз не съм виждал боди лифт на витара във форума а и другаде.
              До колкото знам Витарата има големи калници и с малък лифт на окачването влизат 31"гуми. За това и всички така го правят.
              Ато тая предна гума може да влезе още 3-4см в калника. Кое я спира.
              Да бе, ама не съм се заглеждал. Сигурно нещо може да се направи по въпроса.
              Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

              Коментар


              • #22
                Re: Лифт на ВИТАРА

                Нещото, което мен ме притеснява при тоя лифт (като неразбиращ) е доста големия ъгъл, под който кардана излиза от скоростната кутия и съответно влиза в задния диф. Досега не съм имал проблеми, като странни шумове, ама знаеш ли...
                Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

                Коментар


                • #23
                  Re: Лифт на ВИТАРА

                  Какво точно те интересува от мануала ?
                  Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                  Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                  Коментар


                  • #24
                    Re: Лифт на ВИТАРА

                    Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                    Какво точно те интересува от мануала ?
                    Ами всичко което може да се намери.

                    Коментар


                    • #25
                      Re: Лифт на ВИТАРА

                      Мога да го сканирам , ама после ?
                      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                      Коментар


                      • #26
                        Re: Лифт на ВИТАРА

                        Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                        Мога да го сканирам , ама после ?
                        Ще имаш голямо черпало от мен ако я направиш тази работа.

                        Коментар


                        • #27
                          Re: Лифт на ВИТАРА

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5036.jpg
Прегледи:1
Размер:97.8 КБ
ID:5031588 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5033.jpg
Прегледи:1
Размер:101.4 КБ
ID:5031589 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5034.jpg
Прегледи:1
Размер:84.7 КБ
ID:5031590 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5035.jpg
Прегледи:1
Размер:88.0 КБ
ID:5031591

                          Така изглежда витарата с монтирана гума 235/75/15 височината се вдигна със 4см . Проблема е че при завой опира във калника , но това лесно ще бъде решено със големия шлайф .
                          Последно редактирано от kolegata; 28-02-07, 10:17.

                          Коментар


                          • #28
                            Re: Лифт на ВИТАРА

                            Ще имаш голямо черпало от мен ако я направиш тази работа.
                            Вчера 15:18
                            Вопроса как до го ти препратя после.............................
                            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                            Коментар


                            • #29
                              Re: Лифт на ВИТАРА

                              Разрови се добре в нета Преди време като търсех едно др нещо бях срещнал един ПДФ но сега не мога да го открия
                              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                              Коментар


                              • #30
                                Re: Лифт на ВИТАРА

                                Здравейте. Относно Service Manual и User Manual за Vitara, Sidekick i Tracker на този сайт има доста инфо:

                                http://www.suzukiinfo.com/intro.html
                                NISSAN TERRANO II , 2.4 i,къса база,BF Goodrich Winter slalom, 235/75/15

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X