Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтаж на гума 15.3 на джанта 15 ?!?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Монтаж на гума 15.3 на джанта 15 ?!?

    Може ли някой да сподели практическия си опит с монтаж на гума 15.3 цола на джанта 15 цола? Става ли този „тарикатлък” или категорично не си струва да се пробва, нужна ли вътрешна гума или тя само влошава положението? Благодаря предварително за мненията Ви!
    Jeep Grand Cherokee 5.2; GSM - 0892-757-619

  • #2
    До: Монтаж на гума 15.3 на джанта 15 ?!?

    Как го изчисли това 15,3 ? Ако става въпрос за милиметров размер-забрави!
    088пет722пет99
    http://www.hydropompi.com/

    Коментар


    • #3
      До: Монтаж на гума 15.3 на джанта 15 ?!?

      Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
      Как го изчисли това 15,3 ? Ако става въпрос за милиметров размер-забрави!


      Става на въпрос за едни гуми с много агресивна кална шарка...Коите са от селскостопанска техника. И са със този размер. За много напреднали "наркомани". И хората карат с тях. ТИ като не знаеш за какво точно иде реч - защо си даваш мнението?
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #4
        До: Монтаж на гума 15.3 на джанта 15 ?!?

        Първоначално публикуван от inyan Преглед на мнение
        Може ли някой да сподели практическия си опит с монтаж на гума 15.3 цола на джанта 15 цола? Става ли този „тарикатлък” или категорично не си струва да се пробва, нужна ли вътрешна гума или тя само влошава положението? Благодаря предварително за мненията Ви!
        Здравей, става беспроблеми и не е нужна вътрешна аз лично съм го правил, ето
        Прикачени файлове
        0898532785-КИКО

        Коментар


        • #5
          До: Монтаж на гума 15.3 на джанта 15 ?!?

          Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
          Става на въпрос за едни гуми с много агресивна кална шарка...Коите са от селскостопанска техника. И са със този размер. За много напреднали "наркомани". И хората карат с тях. ТИ като не знаеш за какво точно иде реч - защо си даваш мнението?
          Аз не видях никъде да пише че става въпрос за "тракторки",та затова се изказах неподготвен.А и около мене липсват напреднали наркомани,та затова така..
          088пет722пет99
          http://www.hydropompi.com/

          Коментар


          • #6
            До: Монтаж на гума 15.3 на джанта 15 ?!?

            Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
            Аз не видях никъде да пише че става въпрос за "тракторки",та затова се изказах неподготвен.А и около мене липсват напреднали наркомани,та затова така..
            За същото ти говоря и аз..... Само една гума с този размер може да предизвика интерес тук.....
            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X