Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

    Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
    Ето това е за мене марката.
    Далече си ми бре брат,да доида да ти стисна ръката.Повече няма какво да кажа.
    [FONT=Comic Sans MS]Копривщица единствена!YZ450F"06 [/FONT]

    Коментар


    • До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

      Да Ямаха е и моят но да е поне 99год.Старите мотори като ХТ си даржат цена но не е оправдано,между 2 мотора които имат разлика 10год. да имат само 1000лв.разлика.
      [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
      ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

      Коментар


      • До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

        Първоначално публикуван от goranov Преглед на мнение
        Далече си ми бре брат,да доида да ти стисна ръката.Повече няма какво да кажа.
        Не съм ти далече.Ще идвам на 22март на Пловдиският панаир да гледам мото шоуто,ако си там ще си стиснем ръцете наистина
        Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

        Коментар


        • До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

          Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
          Не съм ти далече.Ще идвам на 22март на Пловдиският панаир да гледам мото шоуто,ако си там ще си стиснем ръцете наистина
          С най голямо удоволствие.Ще се постарая да си освободя деня и да дойда на това шоу и аз.Ще се чуем предварително ако искаш тел. ми е 0888952022.Ако с нещо мога да бъда полезен винаги съм на среща.
          [FONT=Comic Sans MS]Копривщица единствена!YZ450F"06 [/FONT]

          Коментар


          • От: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

            Стара тема но,хората казват: Хонда или нещо друго караш?
            Honda CRF 250 X
            Touareg 3.0 TDI

            Коментар


            • От: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

              Мое мнение,за мотокрос само Хонда ЦРФ 450Р 2008г - няма по-рязък и по-як мотор според мен,и всичко друго. А за ендуро и то хард - КТМ ЕХЦ 300-2-такта 2006-2007 нагоре. Е, има и други хубави мотори, много ясно и то много хубави,но това са ми Фаворитите. А и мисля,че всеки знае: най-вече си е до задкормилното устройство. Поздрави на всички мотористи,безаварийно тая година и много адреналин,и кеф.
              Последно редактирано от viki terzieva; 12-02-13, 08:19. Причина: Правопис
              КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
              (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

              Коментар


              • От: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                От ясно по-ясно е , че всеки си хвали това , което кара .
                Аз карам Ямаха и ми харесва, но това не значи, че е най-добрият и перфектен мотор.
                Всички са хубави, ако се поддържат както трябва.
                А и както се казва - не е важно какво караш, а как го караш.
                Поздрави!
                Yamaha WR 200

                Коментар


                • От: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                  Аз си харесвам Кавите....и по-точко моделите КЛХ.Защо.....ами защото карам такъв и са страшни катерачи
                  Балкан 50--->Минск 125--->Кавазаки КЛХ 250---> Beta RR 525 Factory 2009

                  Коментар


                  • От: Re: коя марка мотоциклети са ви фавотити и защо?

                    Първоначално публикуван от чочо Преглед на мнение
                    YAMAHA е преди всички във всяка категория,от скутер до тежка категория чопъри.
                    +1

                    Коментар


                    • От: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                      Първоначално публикуван от М.ДИМИТРОВ Преглед на мнение
                      Мое мнение,за мотокрос само Хонда ЦРФ 450Р 2008г няма по рязък и по як мотор според мен,и всичко друго.А за ендуро и то хард КТМ ЕХЦ 300-2-такта 2006-2007 нагоре.Е има и други хубави мотори много ясно и то много хубави,но това са ми Фаворитите.А и мисля,че всеки знае най вече си е до зад курмилното устройство.Поздрави на всички мотористи,безаварийно тая година и много адреналин,и кеф.
                      И на мен това мнение ми харесва,само че за мотокрос по ме кефи РМЗ

                      Коментар


                      • От: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                        Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                        И на мен това мнение ми харесва,само че за мотокрос по ме кефи РМЗ
                        Евала Живот трябва да покараме и пиеме по , от горе долу-(един край сме там и по една планина караме, и по едни хижи ходиме,закриване,откриване па не се знаеме) аз мисля горе долу на физиономия ама ше видиме сега на откриването или някъде другаде живи и здрави:Иначе истината според мен е,че почти да не кажа всички мотори,по новичките са си много добри,то не знам след някоя друга година,та дори и от следващата какво повече може да се измисли на един мотор крос,хард ендуро или къв и да е там да лети ли?Няма да е кеф тогава,за летене си има други техники.Всичко почти на един какъвто и да вземеш крос или ендуро е измислено до съвършенство на всичките марки-е по известните де не на някое китайче тия си ги знаеме кви са.Пожелавам на всеки кой каквато марка му харесва и има възможност,да си я купи и безаварийно.
                        КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
                        (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

                        Коментар


                        • От: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                          Хонда,имах двутактова, сега четиритактова просто са добри.
                          Honda CRF 250 X
                          Touareg 3.0 TDI

                          Коментар


                          • От: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                            Единия ми фаворит е ходна ЦРФ 250Х!А другия е Ямаха вр450 Немога да кажа кой-повече ми харесва защото и двете са уникални машини!

                            Коментар


                            • От: До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                              Колеги, според мен е важен самият мотоциклет, а не марката. Също така и задкормилната кутия. Поздрави и безаварийно каране.

                              Коментар


                              • От: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                                Хонда, изкарах книжка на такъв. После първият ми мотор беше хонда, втория също и настоящия пак ми е хонда!! Това е мотора!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X