Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

    "Балкан". Щото едно време бяха хубави, пък сега ги и няма ...

    Коментар


    • #17
      Re: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

      Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
      "Балкан". Щото едно време бяха хубави, пък сега ги и няма ...
      Старото си е старо , пък и едно време "балкан" са си били марка в моторната сфера
      http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

      Коментар


      • #18
        Re: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
        "Балкан". Щото едно време бяха хубави, пък сега ги и няма ...
        Чак толкова хубави не бяха, но - да кажем прилични))
        Мнозина от нас са "проходили" на такива машини и си ги уважаваме.
        Преди няколко дни видях едни деца да се мъчат да запалят едно Балканче 75 и така се разчувствах, че им направих центровката)
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #19
          До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

          Страшно много се кефя на Yamaha. Фаворити са ми и особено Yz - тите. Също ме кефят Kawasaki и KTM.

          Коментар


          • #20
            До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

            пьрво виждам че темата е стара ама неможах да намеря по добра тема за това пиша тук
            вчера ходих до един сервиз да пита мкаде мога да потарся добар мотор за купуване и те ми казаха че за други места не знаят но те имат едно моторче.Моторчето беше 2тактово пак и не това което аз тьрся но ми стана интересно на него пишеше само BETA нямаше никакви други символи и знаци .навсякьде мотор,капаци пишеше само BETA и ми стана интересно можете ли да ми разясните каква е тази марка и колко лесно се намират части за нея ( няма да го копувам пак казвам но ми е интересно)

            Коментар


            • #21
              До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

              Първоначално публикуван от kenanov Преглед на мнение
              BETA и ми стана интересно можете ли да ми разясните каква е тази марка
              Италианска марка.

              и колко лесно се намират части за нея ( няма да го копувам пак казвам но ми е интересно)
              Дори си имат официален вносител за България.

              За повече подробности:
              Търси във форума и в гугъл

              Коментар


              • #22
                До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                Марката е една и тя е японска. Независимо коя. Като най ми е на сърце Ямаха. Всичко друго европейско и прочие е дело на японската школа малко или много. Така, че две мнения няма по въпроса :р

                Коментар


                • #23
                  До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                  Първоначално публикуван от bobimx Преглед на мнение
                  Марката е една и тя е японска. Независимо коя. Като най ми е на сърце Ямаха. Всичко друго европейско и прочие е дело на японската школа малко или много. Така, че две мнения няма по въпроса :р
                  За да чакам за две зъбни колелета, два месеца доставка от САЩ.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                    За мене марките са две -Хонда и всички останали .Мнението ми е такова , защото сьм пристрастен кьм тях .В момента карам три Хонди ,а сьм имал и други марки и смея да твьрдя че това са най надеждните техники.
                    не казвай всичко но знай какво казваш

                    Коментар


                    • #25
                      До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                      Първоначално публикуван от mishelmoto Преглед на мнение
                      За мене марките са две -Хонда и всички останали .Мнението ми е такова , защото сьм пристрастен кьм тях .В момента карам три Хонди ,а сьм имал и други марки и смея да твьрдя че това са най надеждните техники.
                      И БЕТА имаш не я крий.
                      [SIZE=5][FONT=Garamond][B][COLOR=red][COLOR=blue][/COLOR][/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]

                      Коментар


                      • #26
                        До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                        Първоначално публикуван от bobimx Преглед на мнение
                        Марката е една и тя е японска. Независимо коя. Като най ми е на сърце Ямаха. Всичко друго европейско и прочие е дело на японската школа малко или много. Така, че две мнения няма по въпроса :р
                        Да ти търсим Японка .
                        [SIZE=5][FONT=Garamond][B][COLOR=red][COLOR=blue][/COLOR][/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]

                        Коментар


                        • #27
                          До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                          ЯМАХА определено е моят фаворит. Карал съм и други мотори но като се качих на ямахата и вече другите малко бледнеят пред нея. Това си е моето мнение.
                          0878424143
                          0887424150

                          Коментар


                          • #28
                            До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                            Това дали една марка ти е фаворит и дали е най-добрия мотор е много относително.Много от нас фаворизират в съзнанието си една марка или модел,защото това им е бил първият мотор.Други пък,защото това е техният мотор и той трябва да е №1.Трети пък не са се и качвали на друг мотор,но пък са чули как другите марки били трошливи и т.н.И тук г-н Митков се изказа много истински.Всеки мотор има плюсове и минуси.Един мотор ще допадне на един човек,а друг ще се чувства адски неудобно на него.Да не говорим,че един не добре настроен мотор може да ти се стори абсолютно невъзможен за каране,пък и гледам,че малко от нас умеят да си настроят моторите,тоест знаят какво правят по тях.За здравината на новите мотори не искам и да споменавам.Здрави мотори вече няма.И това е така,защото нашите изисквания са на много високо ниво и компромисите са неизбежни при конструирането на един мотоциклет.Карал съм много марки мотоциклети и във всеки един е имало нещо,което съм харесвал и нещо,което ме е дразнило.В момента карам КТМ,защото за мен е важно,когато се счупи нещо(а то на мотори произведени след 1997-1998г винаги има какво да се чупи) мога да си го купя веднага или в много кратък срок,защото искам да карам.Да,има неща,които ме дразнят в моя КТМ,но във всяка друга марка пак е имало.И по темата-нямам марка фаворит.Защо ли?Ами,защото обичам да карам мотоциклета,който харесвам,а не марката,която харесвам.Успех и безаварийно на всички.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                              Твърдо подкрепям Спиди. Не може да кажеш - "Ами кефят ме Ямаха и Хонда и друго няма да си купя." Аз съм на един безотказен принцип - качвам се, карам и ако ми хареса и естествено имам пари взимам без угризения.
                              :)[U][I][B][COLOR=RoyalBlue]Be the change that you want to see in the world[/COLOR][/B].[/I][/U]:)

                              Продавам си мотора!!! - [url]http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?p=854333#post854333[/url]

                              Коментар


                              • #30
                                До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                                Не ги вербувам толкова по марки,а по изпълнения,2 месеца си търсих точно определен мотор,търсих си 200 ЕХС ,а не КТМ защото знам че е доста успешен модел на производителя и като цяло.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X