Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Схема на карбуратор на Витара 1,6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Схема на карбуратор на Витара 1,6

    Колеги, днес доста си почовърках колата, нямам някакви ядове с нея, но искам да намеря схема на карбуратора си, но така и не можах. Единственото, което открих да пише по него е MIKUNI CORP, влязох в страницата им, но не открих такъв за Витара, някой ако може да помогне със схема, ще съм много благодарен, колата е 1993г, 1,6/8 клапана, карбуратор.

  • #2
    До: Схема на карбуратор на Витара 1,6

    Много ми прилича на този http://dinamitry.eniko.ru/,но не знам дали е същия.

    Коментар


    • #3
      До: Схема на карбуратор на Витара 1,6

      Не ми върши работа, иначе благодарско за инфото

      Коментар


      • #4
        До: Схема на карбуратор на Витара 1,6

        Пробвай това https://htftp.offroad-bulgaria.com/h...ual%20russian/ 0135.tif и следващите.Надявам се поне това да свърши работа,ако ли не продължаваме да търсим.Аз ги оглеждам от гледна точка на това дали не би могло да се смени с нещо по-ефтино и достъпно,което и да се пробие за газ да не боли толкова.

        Коментар


        • #5
          До: Схема на карбуратор на Витара 1,6

          Имаш бира от мен, сега като се върна ще звънна, прати ми номера си на лично. Отделно за инфото, от вчера се занимавам с него, изтеглих всичко, направих го в JPG формат и оттам в PDF, по-подробно обяснени нещата не бях виждал в друго ръководство до сега, благодарско отново

          Коментар


          • #6
            До: Схема на карбуратор на Витара 1,6

            Радвам се,че поне с нещо успях да помогна.Явно ровенето в нета по ми се отдава.В една друга тема обсъждахте парт.номерата на частите.Пробвай да изтеглиш тази програма от линка към най-горния коментар http://forums.drom.ru/suzuki-escudo/t1151275302.html.
            Аз нямам опит все още и не мога да разбера колко са актуални номерата на частите в тази програма.

            Коментар


            • #7
              От: Схема на карбуратор на Витара 1,6

              За да не отварям нова тема искам да попитам колегите с карбуратори къде точно отиват двата маркуча за бензин излизащи от ускорителната помпа.При мен въпроса възникна когато смених главата с такава от моно и се наложи да ползвам ел.помпа от парното на ЗАЗ.Изрових почти всичко от нета,но за този вид Микуни,май,че беше 28-32 почти нищо не открих.За модела 30-32 намерих на едно място,че това е един от малкото карбуратори,при които ускорителната помпа се захранва директно от помпата за бензин,а не от поплавковата камера.В руското ръководство за Витара,с което разполагам ускорителната помпа е съвсем друга и до нея не стигат маркучи.Искам да разбера дали правилно съм извършил свързването,защото от време на време при работа на газ започва да прекъсва зверски и от ауспуха излиза черен дим.Мисля си дали от време на време не смесма горивата и да се дави,тъй като не ми е ясно дали е изобщо възможно ускорителната помпа да дърпа от обратното гориво.Може да съм изрекъл голяма глупост,но като извадя единия маркуч от ускорителната помпа в него има бензин,макар,че съм изминал около 50км. на газ.

              Коментар


              • #8
                От: Схема на карбуратор на Витара 1,6

                Да, тези маркучи за остатъчното гориво от двете камери, не знам защо не ми се обади че си намерил друга глава, че отказах на един човек, но това няма значение. Аз също съм на газ вече и сложихме вентил на маркуча за остатъчното гориво на едната камера, това е, нямам проблеми, даже май върви по-добре на газ

                Коментар


                • #9
                  От: Схема на карбуратор на Витара 1,6

                  Е принципите са за това да се нарушават от време на време(това за отношението ти към пропан-бутана).Съжалявам,че не се обадих,че съм намерил глава и с това съм създал затруднения на някой колега.Извинявам се.Сега на въпроса,ако може по-подробно.Значи ли това,че при теб са поставени два магнит-вентила за бензин и един за газ.Маркуча за обратното гориво се свързва с метална тръба някъде до преден десен подкалник.Някъде в този участък ли поставихте другия вентил.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Схема на карбуратор на Витара 1,6

                    Обади се!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Схема на карбуратор на Витара 1,6

                      Ето снимките, златистото е вентила
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #12
                        От: Схема на карбуратор на Витара 1,6

                        някой знае ли къде продават ремонтен комплект за карбуратор?
                        898450701

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X