Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИЖ-2125

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ИЖ-2125

    Преди няколко дни един приятел си купи този уникален ИЖ-2125 пройзведен 1978 година и само на 27482км. Всичко по колата е оригинално.
    Прикачени файлове
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

  • #2
    До: ИЖ-2125

    И гумите даже! Супер е! А защо са му на чужд език уредите на таблото, някаква експортна версия ли е?
    Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

    Коментар


    • #3
      До: ИЖ-2125

      Ето още снимки.
      Прикачени файлове
      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

      Коментар


      • #4
        До: ИЖ-2125

        Припомнихте ми детството на москвич 408 и по-късно на 408И съм се учил да карам. Спомням си, че като превключваш скорости едновременно не можеш да смениш светлините. 408 беше със скоростен лост на кормилото, а 408 И-долу.

        Извинете, че потънах в спомени.

        Автомобила е страхотен. Безупречно запазен, много ме кефиха предпазителите за многократна употреба, от долната страна имаха щпки, а от горе намотана жица според тока. Като изгори развиваш отгоре и затискаш жичката с пластините. Ако загасне гледаш прозорчето на карбуратора дали има гориво...
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #5
          До: ИЖ-2125

          Браво, наистина отлично запазен екземпляр. Надявам се е попаднал в добри ръце и ще бъде съхранен и показван по ретро мероприятия. Поздравления Драго на твоя приятел за отличната покупка.

          Коментар


          • #6
            До: ИЖ-2125

            Драго специални поздрави от мен на твоя приятел за хубавата кола.Радвам се че има хора все още запалени по тия коли.Самата кола е прекрасно запазена и направо ми взе ъкъла.Уникат.Със здраве да я кара и да и се радва дълги години.Ще се радвам да ги срещнем с моя ИЖ някой ден.
            0887284106-Митко
            http://www.youtube.com/watch?v=6Fdg05yHhKk&NR=1
            http://www.youtube.com/watch?v=wnMy5yek-ks&feature=more_related

            Коментар


            • #7
              До: ИЖ-2125

              А каква е покупната стойност на този така добре запазен екземпляр ?

              Коментар


              • #8
                До: ИЖ-2125

                Страхотен екземпляр,сигурно в добри ръце е попаднал.

                Коментар


                • #9
                  До: ИЖ-2125

                  Между другото се срещат рядко такива коли в БГ да са запазени ,но никой не ги продава .Но тоя автомобил е супер .Възхитен съм.Успех ви желая

                  Коментар


                  • #10
                    До: ИЖ-2125

                    [QUOTE=dino412;1139706]Драго специални поздрави от мен на твоя приятел за хубавата кола.Радвам се че има хора все още запалени по тия коли.Самата кола е прекрасно запазена и направо ми взе ъкъла.Уникат.Със здраве да я кара и да и се радва дълги години.Ще се радвам да ги срещнем с моя ИЖ някой ден.[/QUOTE Благодаря ти колега. Ако минаваш през Бяла Слатина се обади да видиш на живо този прекрасен ИЖ!
                    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                    Коментар


                    • #11
                      До: ИЖ-2125

                      Нямам думи Просто уникат! Все едно сега са го извадили от завода.

                      Коментар


                      • #12
                        До: ИЖ-2125

                        Страхотна кола, уникално съхранена. Със здраве да си я кара.
                        Животът е харизан кон според мен...

                        Теди

                        Коментар


                        • #13
                          До: ИЖ-2125

                          Драго като се загледах по-внимателно в снимките забелязах че липсва оригиналния контактен ключ и пластмасовото копче на жилото за смукача.Тия работи ги имам и ако ги няма твоя приятел може да му ги подаря че така нещо ми дразни едното око.Може да ми звънне на 0887284106 Митко или да ми пуснеш едно Л.С.при интерес.
                          0887284106-Митко
                          http://www.youtube.com/watch?v=6Fdg05yHhKk&NR=1
                          http://www.youtube.com/watch?v=wnMy5yek-ks&feature=more_related

                          Коментар


                          • #14
                            До: ИЖ-2125

                            Първоначално публикуван от dino412 Преглед на мнение
                            Драго като се загледах по-внимателно в снимките забелязах че липсва оригиналния контактен ключ и пластмасовото копче на жилото за смукача.Тия работи ги имам и ако ги няма твоя приятел може да му ги подаря че така нещо ми дразни едното око.Може да ми звънне на 0887284106 Митко или да ми пуснеш едно Л.С.при интерес.
                            Благодаря Мите. Ще му кажа.
                            ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                            Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                            Коментар


                            • #15
                              От: До: ИЖ-2125

                              Уникален красавец.Класика.За мен ИЖ винаги е бил по интересния вариант,а комбито (което аз лично ми прилича повече на хечбек) е идеалната кола.Поздрави за добрата покупка.Рядко се намира ИЖ в България,камо ли в такова завидно състояние.Браво!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X