Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за самурай дълга база

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане за самурай дълга база

    Здравейте,тъй като прерових форума и не можах да открия нищо за този автомобил,реших да попитам.Става въпрос за самурай дълга база-някой дали има впечатления от този модел,какви са минусите на дългата база и т.н. http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...695&f1=details иначе съм се спрял на този

  • #2
    До: Питане за самурай дълга база

    На мен лино ми хареса.По трудно ще маневрираш щот то и късия не завива много,друго незнам

    Коментар


    • #3
      До: Питане за самурай дълга база

      Първоначално публикуван от katericata Преглед на мнение
      На мен лино ми хареса.По трудно ще маневрираш щот то и късия не завива много,друго незнам
      Егати мнението,Самурая завивал трудно. Според теб какъв радиус на завиване има? Изобщо карал ли си Самурай.
      Първоначално публикуван от 900turbo Преглед на мнение
      Здравейте,тъй като прерових форума и не можах да открия нищо за този автомобил,реших да попитам.Става въпрос за самурай дълга база-някой дали има впечатления от този модел,какви са минусите на дългата база и т.н. http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...695&f1=details иначе съм се спрял на този
      Хубав е взимай го ,като гледам и цената са свалили.
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • #4
        До: Питане за самурай дълга база

        Колега, добре изглежда, даже мисля че е луксозното изпълнение, но защо го продават и е вече каран в БГ, може да има и подводни камъни. Ако искаш пиши или звънни на някой, който разбира от самураи да го погледнете заедно

        Коментар


        • #5
          До: Питане за самурай дълга база

          Разгледай го добре, защото отдавна се продава! Иначе изглежда добре, готина джипка.
          Успех!
          VARADERO SD2

          Коментар


          • #6
            До: Питане за самурай дълга база

            Всеки ден отивам на работа и се връщам от там, има няма 8 месеца е там.
            --------------------------------------------------
            [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

            Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
            [/FONT]

            Коментар


            • #7
              До: Питане за самурай дълга база

              Това, че от 8 месеца е там не значи, че е лош. Тука във форума има джипки дето се продават от почти две години, това не е аргумент!
              Колата не я знам - не съм я карал, само видях,че е с ладов карбуратор и не беше гнила. Разликата между дългия и късия Самурай е ... в дължината. Т.е. дългия има и багажник, но за сметка на това поради по-големия свес отзад може да заоре на определени места. Но пълно щастие няма.

              п.п. газовата бутилка е сложена много удачно и не заема излишно място!
              По-добре късно, отколкото по-късно.

              Коментар


              • #8
                До: Питане за самурай дълга база

                Никой не е писал, че е лош. Но повечето знаете, че с тая дълга база се внимава, с 1,3 мотор е много възможно да е издухан, друго си е дизелака, ама той е дни други години и пари. Отделно вече е побългарен, сигурно има и други доработки

                Коментар


                • #9
                  До: Питане за самурай дълга база

                  Ако работи хубаво и дифовете невият здраво взимаи, слабото място е РК ма аз си купих почти нова за 240 лева. От снимките доколкото се вижда е много запазен, няма ръжда, а това е от голямо значение за Самурая. Всичко друго не е стряскащо от към финанси за ремонт.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Питане за самурай дълга база

                    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                    Егати мнението,Самурая завивал трудно. Според теб какъв радиус на завиване има? Изобщо карал ли си Самурай.

                    Хубав е взимай го ,като гледам и цената са свалили.
                    А ти карал ли си?Май не защото самурая не е от най маневрвнита

                    Коментар


                    • #11
                      До: Питане за самурай дълга база

                      Първоначално публикуван от katericata Преглед на мнение
                      А ти карал ли си?Май не защото самурая не е от най маневрвнита
                      Ами карах същия този Самурай споменат в първия пост и то днес понеже го купи мой познат. Това че не е от най-маневрените явно е само във твоята глава.Маневрен е и още как,кой друг джип има радиус на завиване 4,9м за къса база и 5,7м за дълга база. За твое сведение съм имал няколко Самурая (пет на брой) а сега като продам Кия-та си ще си взема поредния.

                      Затворете темата.
                      Последно редактирано от banjo; 19-05-10, 23:08.
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X