Обява

Свий
Няма добавени обяви.

какъв камион да си взема?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: какъв камион да си взема?

    Първоначално публикуван от bob4oo Преглед на мнение
    Камазите стоят по 5-6 минути сутрин да вдигнат хубаво въздух, иначе не могат изобщо да тръгнат...
    Беше ни ппаднал един Камаз с който правихме едни неща.
    Не държеше въздуха изобщо и шофьора се оплаааква.
    Като проверихме бутилките бяха пълни с вода до горе
    Така че - както казваше един собственик на много такива - Камаза е като жената, колкото я напъваш, толкова трябва да я галиш...
    ...няма хубава техника, която да е останала хубава без хубава поддръжка ...

    Коментар


    • До: какъв камион да си взема?

      Първоначално публикуван от vlageo Преглед на мнение
      Беше ни ппаднал един Камаз с който правихме едни неща.
      Не държеше въздуха изобщо и шофьора се оплаааква.
      Като проверихме бутилките бяха пълни с вода до горе
      Така че - както казваше един собственик на много такива - Камаза е като жената, колкото я напъваш, толкова трябва да я галиш...
      ...няма хубава техника, която да е останала хубава без хубава поддръжка ...
      Напълно си прав, без поддръжка нищо не струва, но тази фирма на която са Камазите ги стягат..Ремонти всичко е на 6 , няма хлабаво .
      Даже съм и участвал в един ремонт и аз..
      Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 19-05-10, 16:10.
      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
      Honda Dominator 650
      088ЧЧ93979-->Борис
      0878956Ч38-->Борис

      Коментар


      • До: какъв камион да си взема?

        Темата нещо позамря...Колега на какъв камион се спря ??
        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
        Honda Dominator 650
        088ЧЧ93979-->Борис
        0878956Ч38-->Борис

        Коментар


        • До: какъв камион да си взема?

          Много труден избор, след толкова хвалби и "оплюване" на машините всяка със свойте + и -

          Коментар


          • До: какъв камион да си взема?

            Първоначално публикуван от TONI 1977 Преглед на мнение
            Много труден избор, след толкова хвалби и "оплюване" на машините всяка със свойте + и -
            Да това и аз си помислих, ние вместо да помогнем на колегата, ние направихме един голям спор кой е по добър от другия..
            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
            Honda Dominator 650
            088ЧЧ93979-->Борис
            0878956Ч38-->Борис

            Коментар


            • До: какъв камион да си взема?

              Първоначално публикуван от bob4oo Преглед на мнение
              Да това и аз си помислих, ние вместо да помогнем на колегата, ние направихме един голям спор кой е по добър от другия..
              Е то какъв по- добър начин да му помогнем?В спора се ражда истината.
              "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
              Mark Twain
              СтоЕнчA

              Коментар


              • До: какъв камион да си взема?

                Здравейте, това че не пиша не означава че не следя темата с огромен интерес просто сега имам малко повече работа и нямам много лично време, относно моят избор, мисля че ще е Руска машина най вероятно Камаз
                Real Recognize Real

                Коментар


                • До: какъв камион да си взема?

                  Първоначално публикуван от gh0sts Преглед на мнение
                  Здравейте, това че не пиша не означава че не следя темата с огромен интерес просто сега имам малко повече работа и нямам много лично време, относно моят избор, мисля че ще е Руска машина най вероятно Камаз
                  Добър избор си направил, Камаза ще ти върши работа
                  За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                  Honda Dominator 650
                  088ЧЧ93979-->Борис
                  0878956Ч38-->Борис

                  Коментар


                  • До: какъв камион да си взема?

                    И аз съм на същото мнение че си се спрял на много добра машина,с евтина подръжка.

                    Коментар


                    • До: какъв камион да си взема?

                      Благодаря ви колеги още веднъж ако не бяхте вие сигурно много щях да си чупя главата докато разбера къде е истината...
                      Real Recognize Real

                      Коментар


                      • От: какъв камион да си взема?

                        Е късмет с избора като го по-ползваш ще разбериш къде е истината, пожелавам ти успех с училището поне ще се изучиш на монтьорски занаят
                        Техниката дава толкова колкото можеш да вземеш от нея!!!!

                        Коментар


                        • От: какъв камион да си взема?

                          http://vbox7.com/play:1476db6b Тоя камаз няма нищо общо с тия за които се говори до сега .Този наистина е проходим повече от триозките които нямат предно поради много причини .Сигурен съм че всеки ги вижда

                          Коментар


                          • От: какъв камион да си взема?

                            дай боже на всеки такава машинка в гаража това наистина е звяр който е почти без конкуренция много ми харесва този модел, и триосовия също-(6х6) който е
                            Real Recognize Real

                            Коментар


                            • От: какъв камион да си взема?

                              Първоначално публикуван от MIK Преглед на мнение
                              http://vbox7.com/play:1476db6b Тоя камаз няма нищо общо с тия за които се говори до сега .Този наистина е проходим повече от триозките които нямат предно поради много причини .Сигурен съм че всеки ги вижда
                              Тоя сме го обсъждали и него...Ама няма много общо с обикновения КамАЗ.Май само физиономията и емблемата са "заводските".
                              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                              Коментар


                              • От: какъв камион да си взема?

                                Искам да кажа че за този модел съм съгласен ,иначе както се вижда съм против руското заради качеството ,което не е никак на ниво .Но всеки си има мнение и това е хубавото.Но предния камаз дето го бяха пуснали на клип и стана на въпрос ,той въобще не е за гората а бордови камион за асфалта .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X