Обява

Свий
Няма добавени обяви.

какъв камион да си взема?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: какъв камион да си взема?

    Първоначално публикуван от Асен Симеонов Преглед на мнение
    Горовим за рядак модел щаер 8 цилиндров би турбо.Блокира защото се спука траба на интеркулера и засмука буклуци съответно всичко е дроб.КАто почним развален коляно вал,биели,ризи,бутала,сегменти,клапани и две турбини.Ми правете си сметка щом кубилиците на разпределителните валове са бяха изтрили.На края пушеше като кремиковци.А за деференцяла малко пари ли ти се виждат,или много?
    П.П забравих да допълня че частите ги нямаше в Бълагрия.Може би това надува цената толкова.
    Виждат ми се ужасно малко, че дори и за руски камион.
    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
    Само DIESEL !!!

    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

    Коментар


    • До: какъв камион да си взема?

      Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
      Виждат ми се ужасно малко, че дори и за руски камион.
      Ем така е колега кой как набара.Ако имаш връзки може и за по малко.Един тампон за амортесиор е 50 стотинки за лада.То направо не се замисля човек за 2ра рака да тарси
      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
      Honda Dominator 650
      088ЧЧ93979-->Борис
      0878956Ч38-->Борис

      Коментар


      • До: какъв камион да си взема?

        Първоначално публикуван от Асен Симеонов Преглед на мнение
        Горовим за рядак модел щаер 8 цилиндров би турбо.Блокира защото се спука траба на интеркулера и засмука буклуци съответно всичко е дроб.КАто почним развален коляно вал,биели,ризи,бутала,сегменти,клапани и две турбини.Ми правете си сметка щом кубилиците на разпределителните валове са бяха изтрили.На края пушеше като кремиковци.А за деференцяла малко пари ли ти се виждат,или много?
        П.П забравих да допълня че частите ги нямаше в Бълагрия.Може би това надува цената толкова.
        Колега,да не бъркаш нещо,като се спука тръба на кулера мисля,че не засмуква а започва да фучи на от вътре на вън. И мисля,че е глупаво да сравнявате МБ и Камаз на единия мотора изкарва 1 500 000км а на другия 300 000км и то ако на всеки 100 000 км сменяш лагери на вала. Мое мнение.

        Коментар


        • До: какъв камион да си взема?

          Първоначално публикуван от bob4oo Преглед на мнение
          Колега камаза като влезе 10 пъти в бокса,А мерцедеса 1-2.За камаза ще се похарчи много по малко пари за ремонт ,от колко на мерцедеса.Това се знае.Такаче кое от двете би предпочел да ти влезе 1-2 пъти и да те вкара в задължения или да влиза по 10 пъти и да си свиркаш с чистата печалба ?
          П.П Има една фирма Дървообработване и Прецизност ООД тази фирма има 5 камиона 4 камаза 1 МБ мога да ви кажа ,че МБ-са влиза по често от камаза в бокса,карането им е едно и също с камаза
          Но колегата си е избрал вече камион и да му казваме колко е проходим камаза или Мб няма смисъл докато не доиде и не види сам такаче ....
          Навремето майка ми си купи Пежо и през ден ходеше на ремонт. Ясно беше, че просто не е имала късмет с покупката. Това, че нейното Пежо е такова, означава ли, че всичките Пежо са такива? Ако на твоите хора от фирмата не им е провървяло с покупката на техния МБ, това означава ли, че всички МБ са такива? Като са толкова качествени и безотказни КамАЗите що не се продават насам по Европа? Къде са? Нали са здрави, евтини и безотказни? Добре. Защо тогава не ги виждаме тук?
          То и със жените е така, брат, като ти се случи някоя отровна да те тормози това означава ли, че всички са кобри?
          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
          Само DIESEL !!!

          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

          Коментар


          • До: какъв камион да си взема?

            Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
            Навремето майка ми си купи Пежо и през ден ходеше на ремонт. Ясно беше, че просто не е имала късмет с покупката. Това, че нейното Пежо е такова, означава ли, че всичките Пежо са такива? Ако на твоите хора от фирмата не им е провървяло с покупката на техния МБ, това означава ли, че всички МБ са такива? Като са толкова качествени и безотказни КамАЗите що не се продават насам по Европа? Къде са? Нали са здрави, евтини и безотказни? Добре. Защо тогава не ги виждаме тук?
            То и със жените е така, брат, като ти се случи някоя отровна да те тормози това означава ли, че всички са кобри?
            Не казвам ,че всичките са такива давам пример с мб-чето на тази фирма .А какво беше казал един Американски шпионин като видял воеената техника на Русия:камази зилове и куп още машини ?
            "Такива машини до сега не се е виждало,никаде"даже и клипа мога да постна.
            А ето и един клиб така междодругото защото смятате ,че камаза не бил проходим...
            http://vbox7.com/play:bc978ef7
            Ето и за Краза клип:
            http://vbox7.com/play:887aa5f7
            Пък този клип къса:
            http://vbox7.com/play:b1567729
            За съжаление не мога да намеря клипа:@
            Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 08-05-10, 22:12.
            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
            Honda Dominator 650
            088ЧЧ93979-->Борис
            0878956Ч38-->Борис

            Коментар


            • До: какъв камион да си взема?

              Първоначално публикуван от bob4oo Преглед на мнение
              Не казвам ,че всичките са такива давам пример с мб-чето на тази фирма .А какво беше казал един Американски шпионин като видял воеената техника на Русия:камази зилове и куп още машини ?
              "Такива машини до сега не се е виждало,никаде"даже и клипа мога да постна.
              пускай клипчето
              това за Камаза вярно ли е ? за двигателя че изкарва 300 000км. до ремонт
              Real Recognize Real

              Коментар


              • До: какъв камион да си взема?

                Първоначално публикуван от GRI6AN Преглед на мнение
                Колега,да не бъркаш нещо,като се спука тръба на кулера мисля,че не засмуква а започва да фучи на от вътре на вън. И мисля,че е глупаво да сравнявате МБ и Камаз на единия мотора изкарва 1 500 000км а на другия 300 000км и то ако на всеки 100 000 км сменяш лагери на вала. Мое мнение.
                Това не е само твое мнение. Всичко живо иска Мерцедес-Бенц. Тук при мен идват негри от Африка и само за Мерцедес-Бенц ме питат. Продал съм Мерцедес-Бенц в Ирак, арабина като дойде и се заприказвахме, каза ми, че е безсмислено начинание да се опитваш да продаваш там при тях нещо различно от Мерцедес-Бенц. Имам приятели в Магреб - и там същата работа, всичко иска Мерцедес-Бенц, в пустинята само това върви. СОМАТ возеше и вози с Мерцедес-Бенц, познавам един стар МАТ-аджия от Ямбол, бай Димо, с неговия 1632 е ходил 2 пъти до Афганистан и 1 път в Монголия, Турция, Иран, Ирак, Сирия, Йордания - това не се брои.
                Незнам дали е редно тук да пиша за това, ако Модератор прецени моля да коригира - в момента има поръчка от Афганистан за 3000 камиона Мерцедес-Бенц, влекачи, самосвали и бордови, всички модели след 1994 година. Казвам го с абсолютна сигурност, понеже това ми е работата. Интересно, защо не поръчат 3000 КамАЗа? Нали им е по-близо и по-евтино?
                Последно редактирано от мишоци; 08-05-10, 22:20. Причина: допълнение
                Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                Само DIESEL !!!

                Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                Коментар


                • До: какъв камион да си взема?

                  Първоначално публикуван от gh0sts Преглед на мнение
                  пускай клипчето
                  това за Камаза вярно ли е ? за двигателя че изкарва 300 000км. до ремонт
                  Ито, ако се уцели.

                  Коментар


                  • До: какъв камион да си взема?

                    Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                    Това не е само твое мнение. Всичко живо иска Мерцедес-Бенц. Тук при мен идват негри от Африка и само за Мерцедес-Бенц ме питат. Продал съм Мерцедес-Бенц в Ирак, арабина като дойде и се заприказвахме, каза ми, че е безсмислено начинание да се опитваш да продаваш там при тях нещо различно от Мерцедес-Бенц. Имам приятели в Магреб - и там същата работа, всичко иска Мерцедес-Бенц, в пустинята само това върви. СОМАТ возеше и вози с Мерцедес-Бенц, познавам един стар МАТ-аджия от Ямбол, бай Димо, с неговия 1632 е ходил 2 пъти до Афганистан и 1 път в Монголия, Турция, Иран, Ирак, Сирия, Йордания - това не се брои.
                    Колега вуйчоми кара с МБ карал е в Сомат и в други фирми сега е в ПИМК ПЛОВДИВ,С Мб който караше много места е обиколил
                    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                    Honda Dominator 650
                    088ЧЧ93979-->Борис
                    0878956Ч38-->Борис

                    Коментар


                    • До: какъв камион да си взема?

                      Първоначално публикуван от gh0sts Преглед на мнение
                      пускай клипчето
                      това за Камаза вярно ли е ? за двигателя че изкарва 300 000км. до ремонт
                      Ем то не може хем сладко ,хем солено
                      П.П клипа е последния от предния ми пост
                      Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 08-05-10, 22:23.
                      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                      Honda Dominator 650
                      088ЧЧ93979-->Борис
                      0878956Ч38-->Борис

                      Коментар


                      • До: какъв камион да си взема?

                        Първоначално публикуван от bob4oo Преглед на мнение
                        Ем то не може хем сладко ,хем солено
                        П.П клипа е последния от предния ми пост
                        тук не ми отваря в-бокса, така че няма да ги видя
                        Real Recognize Real

                        Коментар


                        • До: какъв камион да си взема?

                          Първоначално публикуван от bob4oo Преглед на мнение
                          Ем то не може хем сладко ,хем солено
                          Извинявай колега но при Братушките сладко няма.Казвам ти от личен опит(6г.имах и карах Краз после СуперМаз, само името му е супер после Сканий и Волва)Просто сам видях за какво става на въпрос.

                          Коментар


                          • До: какъв камион да си взема?

                            Първоначално публикуван от gh0sts Преглед на мнение
                            тук не ми отваря в-бокса, така че няма да ги видя
                            Ето:Дано така да можеш да ги гледаш
                            1вия

                            2рия

                            3тия-За военната техника на Русия !
                            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                            Honda Dominator 650
                            088ЧЧ93979-->Борис
                            0878956Ч38-->Борис

                            Коментар


                            • До: какъв камион да си взема?

                              Мишоци и аз мисля че не си прав . Един човек като си кара магарето и не иска да опита да седне на коня върви с години му говори за предимствете на коня .

                              Коментар


                              • До: какъв камион да си взема?

                                благодарско на bob4oo за качените клипчета доста бавно зареждат, но като заредят ще ги гледам
                                до тук от написаното разбрах че Европейските и Руските камиони имат сериозни предимства и недостатъци, темата е много полезна за мен, надявам се и за други потребители които също имат съмнения.
                                Real Recognize Real

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X