Обява

Свий
Няма добавени обяви.

свързване на външна помпа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • свързване на външна помпа

    имам бензинова помпа със същото налягане -външна(дават я за него) (2.6 инжекция модела) но не знам как трябва да се свърже електрически.. някой има ли идея?
    Последно редактирано от трол; 22-04-10, 18:15.
    Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

  • #2
    До: свързване на външна помпа

    Вземай тока направо от плюса на потопяемата-печелиш релето,предпазителя.Да не накатаваш жици,по ел.магистралата където ти трябва спрямо местоположението,си хвани захранването-ако новата ще е близо до бъкела,направо си удължи оригиналните захранващи кабели.

    Коментар


    • #3
      До: свързване на външна помпа

      Проблемът е че кабелите от долу съм ги махнал и сега нямам представа кое точно е плюса на помпата..а и не знам кое е релето от което се взема..
      лоша работа.. затова търся някой който се занимава с това, или пък му се занимава
      а новата за сега е в коша.. но не е нужно да е там..мога да я сложа и отзад, където съм изолирал буксите.
      Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

      Коментар


      • #4
        До: свързване на външна помпа

        Нищо и няма в коша,но ти си знаеш.На близнето на Исузу,след предпазителя плюсовия кабел заминава директно в помпата,релето е преди него.Намери кой е бушона и трасирай от него до където желаеш,минуса е ясен.

        Коментар


        • #5
          До: свързване на външна помпа

          Мисля,че Дядо Владо е твоя човек ,жиците го обичат...И той тях .
          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

          Коментар


          • #6
            До: свързване на външна помпа

            Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
            Мисля,че Дядо Владо е твоя човек ,жиците го обичат...И той тях .
            В момента,точно това прави-свързва външна помпа.А и моя е при него,и има от къде да гледате как е оригинално свързано.
            JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

            Коментар


            • #7
              До: свързване на външна помпа

              Супер ще му се обадя веднага щом мога(след няколко дни)
              Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X