Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ел. моторче на стъкло

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ел. моторче на стъкло

    Ел. стъклото е от тип ножица. Проблема е че моторчето върти само в едната посока. В другата посока немръдва колелцето. Всичко разглобих. Буксата е с два кабела. Като подам с токоизправитела ток на единия кабел двигателчето се завърта но като разменя + и - излиза голяма искра и моторчето не мръдва.
    Какъв е проблема? (колата е Дайхатцу)

  • #2
    До: ел. моторче на стъкло

    Колега, ако си от София, отиди в Княжево.Точно срещу колелото на трамвай №5 има сервиз за ел. стъкла.Хората работят добре, бързо, на нормални цени и дават гаранция.Аз ходих там и ми оправиха прозореца за един час.Успех.

    Коментар


    • #3
      До: ел. моторче на стъкло

      дори и четките бяха добре. разглабях и зглобявах многократно и проработи. Незнам каква беше причината но всичко работи засега.

      Коментар


      • #4
        До: ел. моторче на стъкло

        Единия от кабелите е дал на късо към корпус. Ако свалиш моторчето и пробваш без да е допряно до корпуса на колата ще върви в двете посоки. Намери късото. В мотора е. Може кабелче от четката да е.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • #5
          До: ел. моторче на стъкло

          Браво, а на някои токът ни е "тъмна Индия".

          Коментар


          • #6
            До: ел. моторче на стъкло

            Ще го проверя защото като зглобих вратата пак спря да се движи в едната посока.ОХ.

            Коментар


            • #7
              До: ел. моторче на стъкло

              проблема се разреши! Копчето е проблема и след почистване всичко работи. загадъчно но факт.

              Коментар


              • #8
                До: ел. моторче на стъкло

                Ако не е това, което казва Дръкман, има вероятност да те подвеждат копчетата. Веригата на прозореца на пътника най-вероятно минава и през бутона на шофьорската врата - на мен малко ми се белосва тъкмо по тая причина, но засега ме мързи да го оправям
                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X