Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сгъваема лопата FISKARS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Сгъваема лопата FISKARS

    Добре, че сте свършили работа. Ако е само за не замръзнал сняг има и пластмасови. Вярно не на всеки се е случвало да се откопава от кал и камъняци, ама аз си предпочитам нашенската кашишка лопатка, само кирка от същия тертип не можах да намеря. Мене така са ме учили, камиона или там с каквото се возиш да не мърда без някои неща, там е и лопатата.

    Коментар


    • #17
      Re: Сгъваема лопата FISKARS

      Нормален военен носим шанцов инструмент струва 15 лева с калъфчето.[/QUOTE]

      И от къде да го намериме това чудо?

      Коментар


      • #18
        Re: Сгъваема лопата FISKARS

        примерно! http://www.armyshop.dir.bg/_wm/diary/?df=46&dflid=3

        Коментар


        • #19
          Re: Сгъваема лопата FISKARS

          И по градските пазари. Циганите ги взеха от складовете за стотинки, сега ги продават, щото не могат да ги използват. Еврей и циганин с мотика нали ...

          Коментар


          • #20
            Re: Сгъваема лопата FISKARS

            Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
            Откакто обаче се сдобих с истинска BG армейска лопатка от тези дето ги носят кашиците разбрах, че до тогава не съм имал нищо. Купих я от една железария в провинцията за 5 лева заедно с калъф.
            Ей, аз от кога си търся такава!!!!!
            Казвай къде е тая провинция,
            или ако ходиш пак, купи една за мен, МОЛЯ!!!!

            Коментар


            • #21
              Re: Сгъваема лопата FISKARS

              Сгъваемата на Фискарс я имам още по времето когато бяха по 130лв После видяха че не вървят и ги свалиха Много съм доволен от нея Ползвали сме я на плажа когато сме закопавали джип или пикап В сгънато полужение само с нея може лесно да издърпаш пясъка под мостовете Брат ми я носеше на АТВто на Ком -Емине за четириколка е перфектна Има на същата фирма няколко модела големи лопати които като здравина и тегло нямат аналог Струват по 50лв на Кралев за рождения ден му подарихме такава След Карпат- Трофи ми каза че това му бил наи хубавия подарък за годината Лопатата отнесла яко бои по камъни и кал и се представила добре

              Коментар


              • #22
                Re: Сгъваема лопата FISKARS

                Аналогът се казва возим шанцов инструмент Познава се по топката на края на дръжката и по това че е дълъг точно 110 см. Собствено лопатата прилича на носимите, малко е по-голяма. Много рядко ги продават, виждал съм по двайсетина лева. Те нямат калъф.
                Макар че вместо обикалянето и търсенето, Фискарс за 50 лева може, цената ми се вижда поносима.

                Коментар


                • #23
                  Re: Сгъваема лопата FISKARS

                  Kazvam ti 4e sa dobri www.fiskars-tools.ru Ti ako izk6 nosi niakoia s dve topki na druzkata ETO SAIT S RU 4E ZNAM 4E DRUGITE NE GI PONASIA6 50LV E SME6NA SUMA ZA KA4ESTVOTO IM MODEL 24225

                  Коментар


                  • #24
                    Re: Сгъваема лопата FISKARS

                    Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                    Kazvam ti 4e sa dobri www.fiskars-tools.ru Ti ako izk6 nosi niakoia s dve topki na druzkata ETO SAIT S RU 4E ZNAM 4E DRUGITE NE GI PONASIA6 50LV E SME6NA SUMA ZA KA4ESTVOTO IM MODEL 24225
                    К'во ти стана бе човек???!!!
                    Не стига, че на латиница, ами и с Капс лок!
                    Нещо се ядоса ли, обидихме ли те?!......

                    Коментар


                    • #25
                      Re: Сгъваема лопата FISKARS

                      Неее, усеща кучето че иам да го тесларим за други работи и се нерви. Ама нищо, аз сега праим тука едно буренце с колелца, каручка. Ше му я дам, като идва при мене да не се гърби да носи бира в шишета.

                      Коментар


                      • #26
                        Re: Сгъваема лопата FISKARS

                        Във линка на Ц. Кръстев в Полеви снаряжения е най-истинската лопатка която съм виждал някога. Тая от 19 лв. Става за лопата, за 3 сек. става мотика, кирка, мотика с кирка. или яко шило с дръжка. Имам такава от 2 год. Вече ги няма във Варна и много се ядосвах, че не си купих 2бр. От едната страна съм я наточил с флекса с ония дискове които са с шкурка,сякъл съм 15 см. дървета- нищо и няма. Мисля че са на швейцарската армия. Здраво нещо. Някой да ми обясни как се купува от тоя сайт,че нещо не му разбирамй. Ама ще купя 5 бр, да има и за подаръци. Много истинско нещо е. И най-важното е, че няма значение колко е кална. Механизма си работи и е страшно здрав!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • #27
                          Re: Сгъваема лопата FISKARS

                          От саита не став. Отиваш до Шумен и си копуваш, ако има. Ти поне си по близо.

                          Коментар


                          • #28
                            Re: Сгъваема лопата FISKARS

                            Те май имат сергия на пазара във Варна. То и аз искам разни работи, ама много далече(((

                            Коментар


                            • #29
                              Re: Сгъваема лопата FISKARS

                              Аз я купих от Варна от един магазин дето му викат Шуменския, ама отдавна ги няма. М..а му.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • #30
                                Re: Сгъваема лопата FISKARS

                                Брей, няма ли някой от Шумен тук,
                                да иде, да купи един сандък с лопати
                                и да ги разпрати с куриер,
                                че и на мен ми е домъчняло, за шанца,
                                дето две години съм го пицовал на майка,
                                понеже все ми посиняваше краката при носене???!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X