Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сгъваема лопата FISKARS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Сгъваема лопата FISKARS

    Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
    Не,че имам голям опит,но по-добре си метни,някаква,дори калпава лопата в багажника.И да не ти потрябва,нека се вози,щото,ако потрябва и я няма,кофти.
    Купих и даже я пробвах, не че се наложи ама ей тъй за проба. За сняг, кал, глина - става.

    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
    Те доставят с куриери и наложен платеж!
    Под далеч имах на в пред във вид към 2000 км. А в къщи, България, имам от дядо ми трофейна австрийска или немска от междусъюзническата война с щампа 1913 и редичка от осем резки на сапа. Какво ли ще значат?

    Коментар


    • #77
      До: Сгъваема лопата FISKARS

      Първоначално публикуван от yossarian Преглед на мнение
      ...и редичка от осем резки на сапа. Какво ли ще значат?
      Осем резки на сапа = осем взети живота...
      Only after the last tree has been cut down,
      Only after the last river has been poisoned,
      Only after the last fish has been caught,
      Only then will you find that money cannot be eaten.

      Коментар


      • #78
        До: Сгъваема лопата FISKARS

        Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
        Осем резки на сапа = осем взети живота...
        И аз така мисля. Почина когато бях на 6, а баща ми и да го питам, надали им е разказвал.

        В интерес на истината, някъде бях чел за смъртта на Димчо Дебелянов. Улучили са го на излизане от окопа, когато е повеждал ротата в атака със сапьорска лопатка в дясната ръка.

        Та Спецназ и На западният фронт нищо ново, не са нищо ново!

        Коментар


        • #79
          До: Сгъваема лопата FISKARS

          ...сапьорска лопатка...

          Най-доброто оръжие при ръкопашен бой...
          Only after the last tree has been cut down,
          Only after the last river has been poisoned,
          Only after the last fish has been caught,
          Only then will you find that money cannot be eaten.

          Коментар


          • #80
            До: Re: Сгъваема лопата FISKARS

            Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
            Колега,преди 5дена си купих същата от сайта им.Супер е във всяко отношение.На германската армия е(пише BW-Бундесвеер).Като отвориш линка долу-ляво ще видиш "контакти".Звъниш на посочените телефони и пращат с наложен платеж за твоя сметка.Дано съм ти помогнал.

            Благодаря. Помогна!
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • #81
              Re: Сгъваема лопата FISKARS

              100 лева е безбожна цена според мен.

              Ето тази я купих този четвъртък от една "военна сергия" (Бързия на Петрохан). Не е "Fiskars", а най-вероятно да е пълно менте (надписи по самата лопата никакви няма), но изглежда съвсем прилична и струва точно 20 лева. Сгъва се идеално и е привидно доста здрава:



              Колкото "от няма накъде" ще свърши работа. Едва ли може да се разчита на нея, но хей тъй за непредвидени инциденти ляга чудесно под седалката на колата. Още снимки на лопатата.

              *** Гледам, че в интернет продават такива и по-евтино.
              Последно редактирано от Filthy@JvruceR; 16-01-11, 10:47.

              Коментар


              • #82
                От: Re: Сгъваема лопата FISKARS

                като чета темата та се сетих - в Бистрица на центъра има един човек който от край време продава разни военни принадлежности, мисля че там има и лопатки и кирки и не би трябвало да са космически цифри.
                Иначе аз в джипката си возя една Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Lopata 2.jpg
Прегледи:1
Размер:14.8 КБ
ID:5243053 такава, не знам от къде я намерих, но ми е помагала и не се разделям с нея
                I'm not Lost, I'm Discovering !

                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                Коментар


                • #83
                  От: Re: Сгъваема лопата FISKARS

                  Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                  като чета темата та се сетих - в Бистрица на центъра има един човек който от край време продава разни военни принадлежности, мисля че там има и лопатки и кирки и не би трябвало да са космически цифри.
                  Иначе аз в джипката си возя една [ATTACH=CONFIG]289825[/ATTACH] такава, не знам от къде я намерих, но ми е помагала и не се разделям с нея
                  Купих такава (само че остра) от човека в Бистрица за сумата от 14лв-доколкото помня
                  и го изнудих да ми подари калъфа
                  върши чудесна работа и е многократно по-здрава от сгъваемата от горните постове
                  такава сгъваема на мой приятел се "сгъна" още при първия опит да изкопае малко червеи за риба
                  Cherokee WJ 4.0L- NP242
                  Honda Africa Twin XRV 750

                  Коментар


                  • #84
                    От: Re: Сгъваема лопата FISKARS

                    Първоначално публикуван от philipp Преглед на мнение
                    100 лева е безбожна цена според мен.

                    Ето тази я купих този четвъртък от една "военна сергия" (Бързия на Петрохан). Не е "Fiskars", а най-вероятно да е пълно менте (надписи по самата лопата никакви няма), но изглежда съвсем прилична и струва точно 20 лева. Сгъва се идеално и е привидно доста здрава:



                    Колкото "от няма накъде" ще свърши работа. Едва ли може да се разчита на нея, но хей тъй за непредвидени инциденти ляга чудесно под седалката на колата. Още снимки на лопатата.

                    *** Гледам, че в интернет продават такива и по-евтино.
                    Такава лопатка я гледах за 10 лева, върши прекрасна работа, в Кеерфур беше 18 лева, а на руския пазар 10 лева Та трябва да ходя да си взема тези дни..Може, може да се разчита, като нямаш друга лопата в колата, предпочитам с такава лопатка да копая отколкото с ръце.. Само че на нея трябва да и направиш, едно малко ъпгреидче, заостри на шмергел единия край, става като тези Германските..Те са били, нещо нечовешко... много здрави, остри като бръснач..
                    Хей за таквас лопатка, бих дал и повече пари..Нещо уникално е ..
                    Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 16-01-11, 15:10.
                    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                    Honda Dominator 650
                    088ЧЧ93979-->Борис
                    0878956Ч38-->Борис

                    Коментар


                    • #85
                      От: Re: Сгъваема лопата FISKARS

                      За тази от клипа бих дал стотина лева.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Re: Сгъваема лопата FISKARS

                        Първоначално публикуван от philipp
                        Ето тази я купих този четвъртък от една "военна сергия" (Бързия на Петрохан). Не е "Fiskars", а най-вероятно да е пълно менте (надписи по самата лопата никакви няма), но изглежда съвсем прилична и струва точно 20 лева. Сгъва се идеално и е привидно доста здрава:
                        Колкото "от няма накъде" ще свърши работа. Едва ли може да се разчита на нея, но хей тъй за непредвидени инциденти ляга чудесно под седалката на колата.
                        *** Гледам, че в интернет продават такива и по-евтино.
                        Много си дал според мен преди нова година ги гледах в един магазин от т.н. левчета по 7лв. Имам по - малката купена за 4.50лв.
                        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                        0878 79 20 61 Борис

                        Коментар


                        • #87
                          Re: Сгъваема лопата FISKARS

                          Няма лошо. Притесняват ме регулярните голями суми, а не еднократните малки

                          Коментар


                          • #88
                            От: Re: Сгъваема лопата FISKARS

                            Първоначално публикуван от andrew Преглед на мнение
                            За тази от клипа бих дал стотина лева.
                            Аз също, това е лопата 10000000000000000000 В 1
                            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                            Honda Dominator 650
                            088ЧЧ93979-->Борис
                            0878956Ч38-->Борис

                            Коментар


                            • #89
                              От: Сгъваема лопата FISKARS

                              Как бих ви събрал паричките.... Ама нямам взимане даване с Китай.
                              Only after the last tree has been cut down,
                              Only after the last river has been poisoned,
                              Only after the last fish has been caught,
                              Only then will you find that money cannot be eaten.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Сгъваема лопата FISKARS

                                Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
                                Как бих ви събрал паричките.... Ама нямам взимане даване с Китай.
                                Трябва да намерим, някаде по нета такава, и да си поръчаме, това е направо лопата мечта
                                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                                Honda Dominator 650
                                088ЧЧ93979-->Борис
                                0878956Ч38-->Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X