Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сгъваема лопата FISKARS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Re: Сгъваема лопата FISKARS

    И в гранични и вътрешни войски. Във вътрешни незнам защо. Се има някъде по складовете, текстилни.

    Коментар


    • #62
      Re: Сгъваема лопата FISKARS

      Аха, за МВР-то не знаех. Вече го набутах в тайните папки
      Ми то и там имаше спецназ, значи за тях трябва да е било.

      Коментар


      • #63
        Re: Сгъваема лопата FISKARS

        Имам един, без прзрамките. Ще питам. А за лопатите имам и сгъваема, наистина е много добра, ама само една.

        Коментар


        • #64
          Re: Сгъваема лопата FISKARS

          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
          Аха, за МВР-то не знаех. Вече го набутах в тайните папки
          Ми то и там имаше спецназ, значи за тях трябва да е било.
          Имам приятел които служеше в жандармерията и там бяха с такив сбруи а си беше редови младши сержант
          ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
          тел.088четири 9едно9 4нула4
          -------------------------------------------------------

          Коментар


          • #65
            Re: Сгъваема лопата FISKARS

            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
            Това дето му викаш колан с презрамки се казва сбруя. Имаше ги само в разните видове десант, и ако ще да пукнеш, ни за ракия ни за пари не може да го намериш даже в музея. Няма. Не ме питай къде и как съм търсил - няма. Ако имаше барем един, ако ще изяден от мишките щях да съм го взел. Ама щом след толкова вежливи молби не намирам, значи май трябва да повярваме че верно няма никъде. Зер никой няма да вземе да мре само да не даде една сбруя.
            Става въпрос за такъв колан или сбруя, както казваш.
            Прикачени файлове
            Only after the last tree has been cut down,
            Only after the last river has been poisoned,
            Only after the last fish has been caught,
            Only then will you find that money cannot be eaten.

            Коментар


            • #66
              Re: Сгъваема лопата FISKARS

              Точно тия. Всичките войници в жандармерията бяха с такива.

              Коментар


              • #67
                Re: Сгъваема лопата FISKARS

                Първоначално публикуван от Ц. Кръстев Преглед на мнение
                Точно тия. Всичките войници в жандармерията бяха с такива.
                Хайде да намерим един такъв новичък де. :-))))
                Only after the last tree has been cut down,
                Only after the last river has been poisoned,
                Only after the last fish has been caught,
                Only then will you find that money cannot be eaten.

                Коментар


                • #68
                  Re: Сгъваема лопата FISKARS

                  Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
                  Ей, аз от кога си търся такава!!!!!
                  Казвай къде е тая провинция,
                  или ако ходиш пак, купи една за мен, МОЛЯ!!!!
                  Ако все още те интересуват тези лопатки и си от София преди празниците видях да се продават такива на Женски пазар. Там има една сергия на която се продава войсково имущество. Намира се близо до ул. Цар Симеон мисля. Цените бяха 9-12 лева.
                  Only after the last tree has been cut down,
                  Only after the last river has been poisoned,
                  Only after the last fish has been caught,
                  Only then will you find that money cannot be eaten.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Сгъваема лопата FISKARS

                    Имам същата лопата сдобих се с нея от военните при закупуването на газката върши работа

                    Коментар


                    • #70
                      До: Re: Сгъваема лопата FISKARS

                      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                      Във линка на Ц. Кръстев в Полеви снаряжения е най-истинската лопатка която съм виждал някога. Тая от 19 лв. Става за лопата, за 3 сек. става мотика, кирка, мотика с кирка. или яко шило с дръжка. Имам такава от 2 год. Вече ги няма във Варна и много се ядосвах, че не си купих 2бр. От едната страна съм я наточил с флекса с ония дискове които са с шкурка,сякъл съм 15 см. дървета- нищо и няма. Мисля че са на швейцарската армия. Здраво нещо. Някой да ми обясни как се купува от тоя сайт,че нещо не му разбирамй. Ама ще купя 5 бр, да има и за подаръци. Много истинско нещо е. И най-важното е, че няма значение колко е кална. Механизма си работи и е страшно здрав!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      Колега,преди 5дена си купих същата от сайта им.Супер е във всяко отношение.На германската армия е(пише BW-Бундесвеер).Като отвориш линка долу-ляво ще видиш "контакти".Звъниш на посочените телефони и пращат с наложен платеж за твоя сметка.Дано съм ти помогнал.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Сгъваема лопата FISKARS

                        Гледам у наше село подобни лопати. За 5 пари китайче, за 10 - малко по-истинска ама пак жълтее. Ще ходим на ски таз седмица та се чудя дали да не хвърля при веригите една. Притеснява ме алуминиевата сплав на разпънката и какво ще е поведението на "ставите".

                        Някой ползвал ли е този тип лопата и какви са му отзивите?

                        Коментар


                        • #72
                          До: Сгъваема лопата FISKARS

                          Колега, темата е за лопата Фискарс, относто която всичките ти съмнения са основателни. Но за годината откак я има /темата/, в нея се пише и за други подобни. Например, тези германски военни от магазините Армишоп, струват 20лв. и са бетон, без преувеличение. Няма алуминий, няма олекотяване, няма икономии, а ставата се заключва с едно стебло 3х3см - стомана.
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • #73
                            До: Сгъваема лопата FISKARS

                            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                            Колега, темата е за лопата Фискарс, относто която всичките ти съмнения са основателни. Но за годината откак я има /темата/, в нея се пише и за други подобни. Например, тези германски военни от магазините Армишоп, струват 20лв. и са бетон, без преувеличение. Няма алуминий, няма олекотяване, няма икономии, а ставата се заключва с едно стебло 3х3см - стомана.
                            Питам за Fiskars подобните, защото са ми под ръка. Другите от Армишоп са ми малко далеч.

                            Май ще мина без лопата, прогнозата за времето е добра.

                            Благодаря за информацията1

                            Коментар


                            • #74
                              До: Сгъваема лопата FISKARS

                              Те доставят с куриери и наложен платеж!
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • #75
                                До: Сгъваема лопата FISKARS

                                Първоначално публикуван от yossarian Преглед на мнение
                                Питам за Fiskars подобните, защото са ми под ръка. Другите от Армишоп са ми малко далеч.

                                Май ще мина без лопата, прогнозата за времето е добра.

                                Благодаря за информацията1
                                Не,че имам голям опит,но по-добре си метни,някаква,дори калпава лопата в багажника.И да не ти потрябва,нека се вози,щото,ако потрябва и я няма,кофти.
                                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X