Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой пикап да избера? Toyota Hilux vs Nissan Navara vs Mitsubishi L200

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кой пикап да избера? Toyota Hilux vs Nissan Navara vs Mitsubishi L200

    Колебая се между Toyta Hilux Nissan Navara и Mitsubishi L200
    Моля Ви се помогнете ми . Трябва ми пикапа който се държи стабилно извън пътя и да носи повече багаж

  • #2
    Re: Кой пикап да избера ?

    според сумати данни и прочие - Нисана

    тойотата е 105 к.с. - много слаб мотор иначе каточели извън пътя я бива ама е малко по-ниска от предния модел ХайЛукс

    Мицубишито е с добър мотор, ама тоя леген отзад ми се струва кекав (климбуца се дори и празен по софийските дупки), освен това според проучвания и сравнения за тези точно модели - е с най-кохфти параметри на спиране !?

    Нисана се оказва май най-добрия зобир за момента. Най-широк най много носи, и с 173 коня мотор. Има си и други серийни благинки
    Успех в покупката.

    Коментар


    • #3
      Re: Кой пикап да избера? Toyota Hilux vs Nissan Navara vs Mitsubishi L200

      Наварата! Ако не си доволен, що го купя от теб

      Коментар


      • #4
        Re: Кой пикап да избера ?

        Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
        според сумати данни и прочие - Нисана

        тойотата е 105 к.с. - много слаб мотор иначе каточели извън пътя я бива ама е малко по-ниска от предния модел ХайЛукс

        Мицубишито е с добър мотор, ама тоя леген отзад ми се струва кекав (климбуца се дори и празен по софийските дупки), освен това според проучвания и сравнения за тези точно модели - е с най-кохфти параметри на спиране !?

        Нисана се оказва май най-добрия зобир за момента. Най-широк най много носи, и с 173 коня мотор. Има си и други серийни благинки
        Успех в покупката.
        Хай Лукса се предлага вече с евро-4 мотор,3.0 ,174 к.с.,шурея има 2.5,103 к.с.12 месец 2006 с всички екстри за модела и си е много доволен.Возил съм се ,карал съм го и е перфектен.Не мога да дам мнение за другите модели,защото не съм карал.Ако те интересува нещо повече мога да дам инфо.Задължително обаче трябва да е на въздух отзад,за да ти е по-комфортно иначе си друса .

        Коментар


        • #5
          Re: Кой пикап да избера? Toyota Hilux vs Nissan Navara vs Mitsubishi L200

          inko
          аз харесвам Тойотата - не ме разбирай погрешно. Просто останах неприятно изненадан от "куция" мотор иначе може би за сметка на това е безпроблемен .. знам ли
          може сега новия 3 литра да го върне обратно в класацията.
          и ако сикаш да НОСИ повече .. НЕ СИ вземай въздух ! (МОЕ мнение)

          Коментар


          • #6
            Re: Кой пикап да избера? Toyota Hilux vs Nissan Navara vs Mitsubishi L200

            Hilux есетствено......има я в два двигателя 120 и 171 коня + автоматик......това е моето мнение....просто Toyo има най-голяма връзка с пикапите :-).....Нисан е с двигател на Реноооооооох...
            а въздушно се слага допълнително при Фулдата/ иначе е на ресори / и за да носи повече,а не за да е по-меко....
            IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

            Коментар


            • #7
              Re: Кой пикап да избера? Toyota Hilux vs Nissan Navara vs Mitsubishi L200

              Сравнителен тест на точно тези автомобили, победител излиза Наварата, а спорд мен е въпрос на целесъобразност, т.е. за какво ще се използва

              http://auto-motor-und-sport.bg/?act=content&rec=48

              Коментар


              • #8
                Re: Кой пикап да избера? Toyota Hilux vs Nissan Navara vs Mitsubishi L200

                Здравейте.
                Четах доса интересна статия която сравняваше точно тези 3 пикапа.

                Най много плюсове имаше Наварата. Най големия и плюс е многото коне на мотора

                а и лично аз съм влюбен в тои авомобил.. ама не ми е по джоба за сега
                LR Disco II,'99,TD5,,HDC,ETC,R380,T-Max 9500,Safari,General AT,Light bar, CDL, 3" lift procomp
                LR Disco II,'02,TD5,SLS,ACE,HDC,ETC,ZF4HP
                [IMG]http://ftp.domainbg.com/SG/mydisco2logo.jpg[/IMG]

                Коментар


                • #9
                  Re: Кой пикап да избера? Toyota Hilux vs Nissan Navara vs Mitsubishi L200

                  Мен пък поне на външен вид най- ме кефи L200... ама то за вкусове кво да спорим.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Кой пикап да избера? Toyota Hilux vs Nissan Navara vs Mitsubishi L200

                    Не мога да препоръчам нищо от собствен опит,но тази сутрин докото пресичах една уличка в квартала,покрай мен мина едно L200.За пикап дето е произведен преди една година-скърцаше ужасно.Иначе на дизаин е много добро.
                    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Кой пикап да избера? Toyota Hilux vs Nissan Navara vs Mitsubishi L200

                      уви в автомобилостроенето се налага тенденцията разкърцването да не се забавя излишно, давайки допълнителен стимул на клиентът да се огледа за новите модели

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Кой пикап да избера? Toyota Hilux vs Nissan Navara vs Mitsubishi L200

                        Писаниците в списанията и вестниците в повечето случаи нямат нищо общо с реалноста. Препоръчвам преди да решиш да си вземеш каквото и да е да се прегледа този форум:
                        http://www.4x4web.co.uk/forum/forum.html
                        Хората имат практичиски опит, който е многократно по-важен и предполагам по-точен от поръчковите статии
                        Учудващо е че в предложената група отсъстват Форд и Мазда, но за мен е разбираемо.
                        Според мен ако Тойота предлага 3л ДВГ, въобще не се замисляй, повярвай ми кубатурата има значение както при дизела така и при бензина. А и все пак Тойота е кралицата при еднотонните пикапи.
                        Все пак избора е твой! Наслука!
                        Поздрави
                        ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Кой пикап да избера? Toyota Hilux vs Nissan Navara vs Mitsubishi L200

                          Най- добре иди при официалните вносители и поискай тест драйв. Така ще можеш и сам да прецениш кой от пикапите да избереш. Според мен L200 е правилния избор. Карал съм новия модел в доста хард терени и се справя чудесно. Все пак не забравяй че и трите модела са си паркетници.
                          Митко

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Кой пикап да избера? Toyota Hilux vs Nissan Navara vs Mitsubishi L200

                            Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                            inko
                            аз харесвам Тойотата - не ме разбирай погрешно. Просто останах неприятно изненадан от "куция" мотор иначе може би за сметка на това е безпроблемен .. знам ли
                            може сега новия 3 литра да го върне обратно в класацията.
                            и ако сикаш да НОСИ повече .. НЕ СИ вземай въздух ! (МОЕ мнение)
                            МОЛБА - Обясни моля те защо да ни си вземе въздушни възглавници! Явно имаш отрицателен опит, така че ще е интересно ЗАЩО? Аз почти съм решил да си сложа, но за мен ще е важно да знам всички против преди да взема крайното решение, и най вече преди да си похарча парите. Верно е че отпадат гумените тампони, ама дали това е основната причина?
                            Предварително благодаря
                            ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Кой пикап да избера? Toyota Hilux vs Nissan Navara vs Mitsubishi L200

                              http://www.rockcrawler.com/reviews/d...Hemi/index.asp
                              Това видях в Сливен.Мина покрай една Витара - в сравнение с него тя приличаше на полско фиатче.
                              Но според мен този Додж е по-скоро камион, а не пикап.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X