Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Курс за навигатори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Курс за навигатори

    Като част от програмата на нашия клуб АМСК "4х4 София" за развитието на спорта, организира кратък начален курс за навигатори.
    Курса ще има за цел да предаде нашия опит и да подготви бъдещите навигатори за състезанията.
    Ще се състои от няколко части: теоретична на 23-02-2007 от 19:00 в дупката, първа практическа на 25-02-2007 по трасетата от Бистрица трофи, другите практически ще ги уточняваме в движение.
    Извинявам се за късното уведомление, но за тези които не могат да реагират, а имат желание ще повторим след няколко седмици.
    За допълнителни въпроси: Иван Маринов 0888 803 405

  • #2
    Re: Курс за навигатори

    Ще бъдем благодарни ако част от групата за хард разходки се включи в практическата част на 25-02-2007. Някой от тях има какво да покажат и помогнат. Благодаря ви предварително.

    Коментар


    • #3
      Re: Курс за навигатори

      25-ти се очертава много интересен ден...
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #4
        Re: Курс за навигатори

        Става. В петък ще се видиме.

        Коментар


        • #5
          Re: Курс за навигатори

          Може да се съчетае с нашата хард разходка.
          LZ1VMH

          Коментар


          • #6
            Re: Курс за навигатори

            Да точно това имах предвид. Например една лека разходка по родбук. Така можем да потренираме бъдещите навигатори в реална обстановка, разбира се без да се сътезаваме няма това да ни е целта.
            По трасето има и наколко екстрема, които може да се пробват от желаещите или да се заобиколят.
            Стига да има желание ще намерим начини.

            Коментар


            • #7
              Re: Курс за навигатори

              Здравей Иване,

              Аз имам огромното желание да дойда, но за съжаление утре, петък, 23.02. няма да мога. Надявам се да се присъединя при повторението след няколко седмици.

              Имам следния въпрос - целта на курса е да се подготвят навигатори за шампионата или навигатори по принцип? Аз по-скоро бих се интересувал не толкова в навигиране по роудбук, колкото по гпс...

              Коментар


              • #8
                Re: Курс за навигатори

                А сега кажете каде ще се кара на 25.02.
                ТрЕбе ли ви идея (ако не завали де).

                Коментар


                • #9
                  Re: Курс за навигатори

                  Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                  Като част от програмата на нашия клуб АМСК "4х4 София" за развитието на спорта, организира кратък начален курс за навигатори.
                  Курса ще има за цел да предаде нашия опит и да подготви бъдещите навигатори за състезанията.
                  Ще се състои от няколко части: теоретична на 23-02-2007 от 19:00 в дупката, първа практическа на 25-02-2007 по трасетата от Бистрица трофи, другите практически ще ги уточняваме в движение.
                  Извинявам се за късното уведомление, но за тези които не могат да реагират, а имат желание ще повторим след няколко седмици.
                  За допълнителни въпроси: Иван Маринов 0888 803 405
                  Звучи интересно. Ако имам възможност ( аман от тоя Технически ) ще дойда. Само имам един въпрос - Къде е тази "дупка"
                  RB Patrol Team

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Курс за навигатори

                    По принцип идеята е да се подготвят навигатори за състезания, независимо дали сега ще се състезават или искат да се пробват. ГПС-ите ще ги засегнем до толкова колкото да са от полза за навигатора на състезания. Но понеже това ще ни е първото издание на този курс и ние ще се учим.
                    Ще караме около Бистрица в неделя.
                    Така наречената дупка се намира в гр.София ул.Орфей 17 (може да бъркам за номера). Нова сграда точно срещу един от входовете на училището. До вратата пише Хидрекс. Карта на района. Събирането ще е на 23-02-2007 от 19:00.

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Курс за навигатори

                      Преди малко приключи теорията. Новобранците ( сред които и аз ) научихме доста интересни и нови неща, както по роудбуците, така и от "кухнята" на състезанията . В неделя, ще се види, как се справяме в "полеви" условия. А да - срещата е в 9:30 на центъра на Бистрица ( където въртят рейсовете, срещу пазарчето ). Специални благодарности към клуб АМСК "4х4 София", за дадената ни възможност.
                      RB Patrol Team

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Курс за навигатори

                        Утре и ние /аз и Ели/ сме в Бистрица ...

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Курс за навигатори

                          Интересен ден. Аз лично научих доста, и придобих и малко опит. Оценка за мойто представяне, може да даде само учителя . Мина и не съвсем отпускарско . Аз имам една цицина на главата, от това, че вместо крачна спирачка, намерихме дърво със същата цел Е леко скривихме задната гредичка, но се размина без особенни последствия ( за радост ). След това Иво Върбанов, абсолютно в негов стил, направи една врътка през покрив, че да били свиквали навигаторите . Минахме през интересни места, през моста които не можахме до покорим, но като цяло мисля, че деня беше доста поучителен. Накрая всичко завърши в кръчмата в Бистрица по на шкемебе . Още един път благодаря на организаторите за дадения шанс и се надявам, че не са се отегчили от "новобранците". Поздрави
                          RB Patrol Team

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Курс за навигатори

                            Следващия път ви пускаме двамата със Соти и ще гледаме как се оправяте, мисля че си готов за това. От втория етап остана по лесната за каране но по трудната за навигация и може някоя събота (за да не пропускате неделната разходка) да минем по нея. Само предполагам видя как трябва да се анализират картинките (особенно по сложните).

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Курс за навигатори

                              какви са условията за записжане в курса?
                              SUBARU OUTBACK I 2.5 AT

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X