Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Боя, която се нанася върху ръждата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Боя която се нанася върху ръждата

    Здравейте колеги моята фероза е боядисана цялата с такава боя и тя се казва хамершлак-директно варху ражда.

    Коментар


    • #17
      До: Боя която се нанася върху ръждата

      Здравейте колеги хайде и аз да се включа като специалист по боите 5 години бях мениджър в Оргахим и това което мога да дам като мнение за боя ПРОТЕКТА 3 в 1 е много добра боя, но за да има ефект и то голям нанасянето трябва да има минимум два слоя ,като препоръчително е да са три слоя като има изсъхване на всеки слой при различна температура съхненето е различно .Боята е тествана на " Солена мъгла " 360 часа в смисъл поставя се даден материал с нанесен на три слоя боя в затворено пространство ,и 360 часа се подлага на агресивна солена мъгла / среда /, след което се установява дали има някакви сцепвания, напуквания или било то избили окиси в общи линии е това боята си заслужава отвсякъде, но лично аз препоръчвам да бъде нанесена в три слоя ,което гарантира един здрав филм и дълготрайност на покритието
      Suzuki Vitara 1.6i 8V

      Коментар


      • #18
        До: Боя която се нанася върху ръждата

        Малко глупав въпрос ама как ги миете тия коли отдлу? По-точно къде. Аз който и да питам дали не знае автомивка с канал ме изглежда странно....
        Някой ако знае къде в Пловдив или наоколо има такова чудо да казва.
        Обичам я тази планета! Много съм щастлив откакто съм тук.

        Коментар


        • #19
          До: Боя която се нанася върху ръждата

          В Пловдив на бул."Източен" 78-старата автомивка на Мототехника...
          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

          Коментар


          • #20
            До: Боя която се нанася върху ръждата

            Вярнолие че , боята Протект се разрежда само с неиния разредител ,иначе се пресичала .

            Коментар


            • #21
              До: Боя която се нанася върху ръждата

              Не е вярно
              Bertone freeclimber 1.8 115hp

              Коментар


              • #22
                До: Боя която се нанася върху ръждата

                Вярно, пробвах с короселин и седеше като пресечена съответно я хвърлих иси купих друга-така че не пробвай

                Коментар


                • #23
                  До: Боя която се нанася върху ръждата

                  С кореселин-толкова! Разреди я с АМБ,МРТ или ако щеш с бензин,но не и с кореселин.
                  088пет722пет99
                  http://www.hydropompi.com/

                  Коментар


                  • #24
                    До: Боя която се нанася върху ръждата

                    Първоначално публикуван от kiricov Преглед на мнение
                    Вярнолие че , боята Протект се разрежда само с неиния разредител ,иначе се пресичала .
                    Вече много бои са така. Като погледна щанда за разредители ми се завива свят само докато ги огледам всичките.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Боя която се нанася върху ръждата

                      Аз я разреждам с коресилин, ползвам на стандарт, и на декоратор, и нямам проблеми. Във Варна се продава коресилин на Авангард, той я пресича.
                      Bertone freeclimber 1.8 115hp

                      Коментар


                      • #26
                        До: Боя която се нанася върху ръждата

                        Разтворителя за Протекта се продава само за нея.Мисля че го пишеше че върху нея не може да се боядисва с друга боя.
                        OPEL Frontera В 2.2 DTI ДБ
                        Polaris Sportsman 800 EFI

                        Коментар


                        • #27
                          До: Боя която се нанася върху ръждата

                          Че короселина не е ли с едни и същи съставки независимо от фирма производител

                          Коментар


                          • #28
                            До: Боя която се нанася върху ръждата

                            Първоначално публикуван от Diog Преглед на мнение
                            Малко глупав въпрос ама как ги миете тия коли отдлу? По-точно къде. Аз който и да питам дали не знае автомивка с канал ме изглежда странно....
                            Някой ако знае къде в Пловдив или наоколо има такова чудо да казва.
                            За София - на разклона за Горна Баня,там имат естакада на която се качва предния или задния мост.После в обатния ред .. и така.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Боя която се нанася върху ръждата

                              Е накрая и аз стигах тези дни да обработя рамата. Но, един приятел ми каза, че като си е намазал само от часи рамата на местата до новата боя се олюпила старата. Възможно ли е според вас да се получи такава реакция ?
                              Това което обичам да правя или не се харесва на жена ми или е забранено със закон

                              Коментар


                              • #30
                                От: Боя която се нанася върху ръждата

                                Съвсем естественное всепак боята съдържа ръждо преобразовател . Пробваи на друго място където е избила ръжда даго намажеш с ръждопреобразовател и ще се обедиш сам .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X