Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Впечатления за Subaru Outback Mk III, 3.0 H6?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Впечатления за Subaru Outback Mk III, 3.0 H6?

    от 3-литров 6цил боксер го пращате човека на дизелова шкода

    аз сега редувам V6 бензин с 1.9ТДИ на ФВ и трябва да ви кажа, че има разлика в "саунда"
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #17
      До: Впечатления за Subaru Outback Mk III, 3.0 H6?

      Аз си мисля че, бензинов Японски 6-так е много по-добре от 4 цил.немски дизелак. Или както казват доста често в този форум....."Накрая всички купуват Тойота" а можеби Лексус!? 450h ili 430h"?
      --------------------------------------------------
      [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

      Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
      [/FONT]

      Коментар


      • #18
        До: Впечатления за Subaru Outback Mk III, 3.0 H6?

        Нека се придържаме към темата. Не, че има писано кой знае колко де.. ама все пак.

        Ако трябва да се правят сравнение то е Outback - Allroad - XC70.

        Коментар


        • #19
          До: Впечатления за Subaru Outback Mk III, 3.0 H6?

          Според мен класацията трябва да е:

          1.Субару
          по-ниска покупна цена спрямо Ауди и Волво
          обслужване във фирмен сервиз и части - варненският сервиз е добър, за части не знам приятел има Трибека и Форестър и досега 3г не се е налагало нищо.
          2.Ауди
          висока покупна цена,
          обслужване във фирмен сервиз и части - скъпи но, ги има
          3.Волво
          висока покупна цена
          обслужване във фирмен сервиз и части - "МотоПфое" части скъпи но, ги няма, час за сервиз чакаш около седмица, частите две??
          --------------------------------------------------
          [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

          Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
          [/FONT]

          Коментар


          • #20
            До: Впечатления за Subaru Outback Mk III, 3.0 H6?

            Всичко е хубаво,когато е ново,но с двигател боксер не си взимаи,макар и нов.


            Поздрави

            Коментар


            • #21
              До: Впечатления за Subaru Outback Mk III, 3.0 H6?

              Имам аз една история за такова Субаро. Един хубав ден ми се тропна едно такова по щета, лек удар отпред, двата фара повредени. Изрових света за два фара. Накрая доставихме два от Субару България, защото клиента държеше да са оригинални гарантирано. Тук почва интересното. Фаровете дойдоха след повече от 30 календарни дни и единият струваше 4400лв. Два фара с ремонт и боя на бронята, 10к и 40 дни без кола. Случката е от миналото лято. Като видяха фактурата Застрахователите ми се показаха през слушалка да ми кажат, че сме объркали нулите в цената.... Не е лошо субито, но в сравнение с RX на Лексус усещането е като Шкода пред Субару, затова задължително пробвай един Лексус за да не те е яд после.
              Последно редактирано от Джамбазов; 17-04-10, 19:02.
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • #22
                До: Впечатления за Subaru Outback Mk III, 3.0 H6?

                Първоначално публикуван от kograman Преглед на мнение
                Всичко е хубаво,когато е ново,но с двигател боксер не си взимаи,макар и нов.


                Поздрави
                Един единствен коментар, със същата аргументация: Дрън дрън та пляс.

                Чакам развръзката с невероятния аргумент че адски трудно му се прави основен ремонт и че е шибания за вадене от коша.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #23
                  До: Впечатления за Subaru Outback Mk III, 3.0 H6?

                  Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                  Един единствен коментар, със същата аргументация: Дрън дрън та пляс.

                  Чакам развръзката с невероятния аргумент че адски трудно му се прави основен ремонт и че е шибания за вадене от коша.
                  Дрън-дрън та пляс,ама за малко.Проблемен е от гледна точка на ресурс!
                  Като започнеш от самото положение на двигателя,маслото се отича много бързо в картера,отколкото при редовият,и при всяко стартиране на двигателя,остава за кратко време без масло,износванията да не кажа че са в пъти повече,което влияе на ресурса.А за ваденето си прав.Шибания е.


                  Поздрави

                  Коментар


                  • #24
                    До: Впечатления за Subaru Outback Mk III, 3.0 H6?

                    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                    Имам аз една история за такова Субаро. Един хубав ден ми се тропна едно такова по щета, лек удар отпред, двата фара повредени. Изрових света за два фара. Накрая доставихме два от Субару България, защото клиента държеше да са оригинални гарантирано. Тук почва интересното. Фаровете дойдоха след повече от 30 календарни дни и единият струваше 4400лв. Два фара с ремонт и боя на бронята, 10к и 40 дни без кола. Случката е от миналото лято. Като видяха фактурата Застрахователите ми се показаха през слушалка да ми кажат, че сме объркали нулите в цената.... Не е лошо субито, но в сравнение с RX на Лексус усещането е като Шкода пред Субару, затова задължително пробвай един Лексус за да не те е яд после.
                    Някой да иска един цял джип на цената на единия фар за Субару?!?

                    Сорри за офф, ама не се сдържах......
                    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                    Коментар


                    • #25
                      До: Впечатления за Subaru Outback Mk III, 3.0 H6?

                      Първоначално публикуван от kograman Преглед на мнение
                      Всичко е хубаво,когато е ново,но с двигател боксер не си взимаи,макар и нов.


                      Поздрави
                      И младо колега, и младо.

                      Би ли се аргументирал за боксера!
                      Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Впечатления за Subaru Outback Mk III, 3.0 H6?

                        чети,1 пост над теб.


                        Поздрави

                        Коментар


                        • #27
                          До: Впечатления за Subaru Outback Mk III, 3.0 H6?

                          Да странно, но одеве като четох и писах,цитираното от мен мнение беше последно. Извинявам се !

                          Съгласен съм за мазането.Но да питам как се товари и как развърта боксера, къде му е центъра на тежестта ? За ремонтопригодноста на мотора приказките са съизмерими с тези на японските 'еднодневки' характерни за 90-те години... Всяко нещо си има '+' и '-',но темата е за друго.

                          Явно не са много хората с конкретни наблюдения върху въпросния модел.

                          ПП Ще се радвам ако темата се зачисти от моите и подобни мнения!
                          Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Впечатления за Subaru Outback Mk III, 3.0 H6?

                            Първоначално публикуван от kograman Преглед на мнение
                            Дрън-дрън та пляс,ама за малко.Проблемен е от гледна точка на ресурс!
                            Като започнеш от самото положение на двигателя,маслото се отича много бързо в картера,отколкото при редовият,и при всяко стартиране на двигателя,остава за кратко време без масло,износванията да не кажа че са в пъти повече,което влияе на ресурса.А за ваденето си прав.Шибания е.


                            Поздрави
                            Ех, да се чуди човек как изкарват по 200К км тия боксери без основен ремонт.......
                            Ресурса на боксера е съизмерим с този на другите видове двг, не се заблуждавай колега!
                            Subaru Outback H6 MY 05 продаден :(
                            Opel Frontera V6

                            Коментар


                            • #29
                              До: Впечатления за Subaru Outback Mk III, 3.0 H6?

                              Първоначално публикуван от bobeck Преглед на мнение
                              Ех, да се чуди човек как изкарват по 200К км тия боксери без основен ремонт.......
                              Ресурса на боксера е съизмерим с този на другите видове двг, не се заблуждавай колега!
                              Човек не се чуди.... Защото другите изкарват доста повече.....
                              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                              Коментар


                              • #30
                                До: Впечатления за Subaru Outback Mk III, 3.0 H6?

                                Първоначално публикуван от kograman Преглед на мнение
                                Дрън-дрън та пляс,ама за малко.Проблемен е от гледна точка на ресурс!
                                Като започнеш от самото положение на двигателя,маслото се отича много бързо в картера,отколкото при редовият,и при всяко стартиране на двигателя,остава за кратко време без масло,износванията да не кажа че са в пъти повече,което влияе на ресурса.А за ваденето си прав.Шибания е.


                                Поздрави
                                Прощавай колега, но това са глупости. И за износванията, че са в пъти повече. Субару е един от най-продаваните автомобили в Австралия. Не случайно и по тази причина, Субару е единствената автомобилна марка, за които Австралийските фирми за окачвания предлагат лифт китове. Една бърза справка из Австралийските форуми ще те увери точно в противното на твоите думи. 3.0л. мотор спокойно достига и надминава половин милион километра.

                                И на края. Боксер двигателите са с история не от вчера, за да има такива елементарни проблеми с мазането, само защото са хоризонтално разположени.

                                Първоначално публикуван от bobeck Преглед на мнение
                                Ех, да се чуди човек как изкарват по 200К км тия боксери без основен ремонт.......
                                Ресурса на боксера е съизмерим с този на другите видове двг, не се заблуждавай колега!
                                Айде, момент. По 200К изкарват VM-ите.. Добрите двигатели карат много повече.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X