Обява

Свий
Няма добавени обяви.

1 година с редукторна УАЗка.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 1 година с редукторна УАЗка.

    Преди няколко дни редукторната УАЗка която един мой познат купи от СейХай Варна стана на 1 година След нейното закупуване моя човек прекрати всякакви връзки с фирмата СейХай заради малка измама от тяхна страна и сервизното обслужване на УАЗика беше поверено на мен През тази 1 година УАЗката беше експлоатирана като трудовашка количка от 4 шофьора-изпитатели и измина с малки проблеми 19000км. Частите който смених през тази година са 1300км- скъса се шайбата на водната помпа. 1700км смяна на датчика за лампата на маслото-протече масло 7000км смяна на генератора-спря да зарежда 8200км смяна на стартера-износени зъби на бендикса 10300км смяна на гърнета комплект- старите загубени в гората 10500км смяна на горната помпа на съединителя- тече при педалите 11200км смяна на гумичките на новата помпа-тече
    Последно редактирано от dragomir_68; 20-02-07, 23:31. Причина: 1 година с редукторна УАЗка
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

  • #2
    Re: 1 гдина с редукторна УАЗка.

    май вярно е била като трудовашка количка.много смени бре
    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

    Коментар


    • #3
      Re: 1 година с редукторна УАЗка.

      Продължение-14100км пак нова помпа на съединителя 19000км смяна на иглата на карбуратора не затваря Смяна на оригиналните свещи и кабели на свещите През това време маслото е сменявано на всеки 5000км с Тotal 15w40 и маслен филтър За тези 19000км е гресирана 2 пъти карана е основно OffRoad от некомпетентни водачи Изпробваха я колко вдига още на първите 1000км но УАЗика не се предаде и върви безотказно
      Последно редактирано от dragomir_68; 20-02-07, 23:34.
      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

      Коментар


      • #4
        Re: 1 гдина с редукторна УАЗка.

        От написаното си личи че подържаш добре УАЗ-ика така и трябва.Нека и занапред да ви служи вярно и да няма проблеми с него УАЗ-а е хубава машина,подръжката и е лесна и евтина и се отплаща отлично за положените грижи.Пожелавам много безаварийни километри извън пътя с УАЗ-ката.

        Коментар


        • #5
          Re: 1 гдина с редукторна УАЗка.

          Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
          УАЗика не се предаде и върви безотказно
          Горният списък от повреди през няколкостотин километра малко ме затруднява в разбирането на думата "безотказно" ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            Re: 1 гдина с редукторна УАЗка.

            Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
            Горният списък от повреди през няколкостотин километра малко ме затруднява в разбирането на думата "безотказно" ...
            А аз направо се плаша. Всичките проблеми обаче са типични само руските коли.
            http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

            Коментар


            • #7
              Re: 1 година с редукторна УАЗка.

              За мен е безотказно като се има в предвит цената на частите който са вложени през тази 1 година По мой груби сметки-350лв.
              Последно редактирано от dragomir_68; 20-02-07, 23:36.
              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

              Коментар


              • #8
                Re: 1 гдина с редукторна УАЗка.

                350лв само 4асти-или и за труд.
                Иван Дочев-ТЛК 73,4.2l-0888713925

                Коментар


                • #9
                  Re: 1 гдина с редукторна УАЗка.

                  Всичките проблеми са от лоши метериали и претупване в сглобяването. Ако беше правен примерно в Германия щеше да е вечен, защото като конструкция е елементарен. Абе добър замисъл и лошо изпълнение.
                  http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                  Коментар


                  • #10
                    Re: 1 година с редукторна УАЗка.

                    За части разбира се
                    Последно редактирано от dragomir_68; 20-02-07, 23:36.
                    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                    Коментар


                    • #11
                      Re: 1 гдина с редукторна УАЗка.

                      Аз един въпрос имам само.През тази една година,колко пъти е притягано нещо(всичко) по УАЗ-ика?Сериозно питам,защото тези МПС-та имат свойството да се саморазглобяват,та ме интересува интервала...
                      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                      Коментар


                      • #12
                        Re: 1 година с редукторна УАЗка.

                        Всичко е стягано по УАЗика един път когато го купиха навсякъде където имаше болт и гайка бяха стегнати щото братушките само им бяха показали мястото
                        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                        Коментар


                        • #13
                          Re: 1 гдина с редукторна УАЗка.

                          почти всяка от изброените повреди е фатална, ако не се установи навреме... с други думи при нормална екслоатация /без ежедневни ревизии/ отдавна да е за основен ремонт... на това аз не казвам "безотказна работа"
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #14
                            Re: 1 година с редукторна УАЗка.

                            След тези постове тотално се отказах да взимам УАЗ-ка..... нямам толкова свободно време да я правя.... егати автомобилът ужас.
                            no signature no problems

                            Коментар


                            • #15
                              Re: 1 година с редукторна УАЗка.

                              Аз винаги съм казвал че УАЗ-а не е за всеки...
                              VPetrov.photography

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X