Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оффроуд Тиган или Барбекю

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

    Момци, имам свободни два диска - 11,99 лв. единия... За ваша сметка...

    Коментар


    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

      Свободни има ли още? Ако има ще взема един. Ще пратя данните на ЛС.
      Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
      VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

      Коментар


      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

        Благодаря на колегите n960 и vnnaidenov/от форума rakiyata.com/, че се ангажираха и ми пратиха дискове от брана. Така се случи, че докато нямах нито един вече имам два броя.

        Изпитанията минаха успешно и съм страшно впечатлен от способностите на Валандара. Всичко стана уникално вкусно. Та тук е момента да благодаря и на Вальо valkov.val за идеята, и на yanev65 за напътствията, които ми даде за зеленчуците в началото на темата.
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от Ивайло Александров; 01-07-15, 13:47. Причина: Правопис!
        Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
        VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

        Коментар


        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

          Все забравям да споделя тук ...
          Миналото лято се запознах с едни унгарци , на едно диво местенце по нашето черноморие. Хортуваме си ние , разменяме , питиета и храни ... почваме да се правим , кой е по-голям майстор... и нещеш ли , оня вика , ела да видиш , аз на какво готвя. Отивам и ооооо "Валандър" , почвам да се хиля и му викам и аз ползвам такова нящо от 2-3 годни . Тук оня ме заби , като каза , че неговия ... не помня думата каква беше ... ама бил от дядо му ....
          Оказа се , че в Унгария това било нещо като традиционен инструмент за готвене.
          Ха сега де ...
          Да ви е сладко
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
            такова нящо
            в Мексико е известно като дискада, даже и статия в уикито си има
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              в Мексико е известно като дискада, даже и статия в уикито си има
              Аде и ена книШка с рецепти

              https://www.southwestdisk.com/conten...iskRecipes.pdf
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                Писал съм аз ама не четете
                Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                .....
                „Говори се, че каубоите много преди да се запознаят с тигана, са използвали за приготвяне на храната си стара дискова брана. Готвенето в параболичните дискове използвани за разбиване (разрохкване) на почвата стига да са почистени, наистина не е по-трудно отколкото да се използва друг вид стоманени съдове за готвене без покритие. И тъй като тези дискове са изработени от стомана с дебелина 5-7мм, те най-вероятно ще продължът да ви служат цял живот.”

                Discada (Google Изображения) - (както му казват отвът Атлантика) е най-разпространен в северните мексикански и южните американски щати, а иначе го има почти навсякъде (и в русия), като го има в най различни вариации и модификации.
                В нета има много „традициони” рецепти за Discada предимно мексикански.
                Има инфо и в Wikipedia.en за Discada

                Коментар


                • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                  Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                  Писал съм аз ама не четете
                  Ндаа
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                    Виновен .... , ама при вида на толкова храна .... кое по напред .. .да бърша лигите или да чета . .айде
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                      Здравейте колеги-съфорумци, днес реших да си поиграя неделно с електрожена и шлайфа.Една джанта ми остана 'айляк' та и се бях нагледал от 1 месец на сам и днес и доиде реда и на нея.Стана добре според мен , само не ми остана време понеже трябваше да тръгвам за работа , да и добявя още 2 дръжки но и това ще стане след 2 дни.Тогава ще пробвам и разглобваемата стойка ,ше и сложа болтовете с които ще се стяга тръбата кам скарата и стойката ииии след това най важното.....ТЕСТАААААА... И за крайния резултат ще споделя Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00562.jpg
Прегледи:1
Размер:95.5 КБ
ID:5670930Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00561.jpg
Прегледи:1
Размер:84.4 КБ
ID:5670931Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00563.jpg
Прегледи:1
Размер:123.7 КБ
ID:5670932Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00564.jpg
Прегледи:1
Размер:118.9 КБ
ID:5670933Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00567.jpg
Прегледи:1
Размер:96.2 КБ
ID:5670934Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00568.jpg
Прегледи:1
Размер:120.5 КБ
ID:5670935Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00569.jpg
Прегледи:1
Размер:146.3 КБ
ID:5670936Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00565.jpg
Прегледи:1
Размер:123.8 КБ
ID:5670937

                      Коментар


                      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                        Ако не запушиш дупките ще и маш голям разход на въглища.Да ви е сладко.

                        Коментар


                        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                          ....и гледам си снимки на приятели от ФБ мой другар от Босния си правят купон с фамилията и какво да видя..............и те ни гепили патента;-)))))))))))))) как се зове там нямам идея .ха наздраве на всички
                          Прикачени файлове
                          За тези които се мислят за дяволи да не забравят че и на него някой му е сложил рога!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

                          Коментар


                          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                            Ако на някой му се намира един диск в повече с удоволствие ще му помогна да се отърве .
                            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                            0888854582
                            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                            Коментар


                            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                              Такова приложение не бях срещал.Не зная с нашенски пясък ще стане ли !

                              https://www.facebook.com/recepti.za....type=2&theater

                              Коментар


                              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                                Като няма диск и плоча става:

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gplus-2129971588.jpg
Прегледи:1
Размер:242.3 КБ
ID:5673299

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X