Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новата Sonata на Hyundai

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Новата Sonata на Hyundai

    Пускам темата тук, понеже не е особено важна, но просто трябва да споделя. Вчера се разходих на авто изложението тук (не съм правил много снимки, нищо особено, може да прескоча пак, казва ли ти някой...) - та, както и да е. Също като миналата година, най-интересният стенд за човек-реалист беше на Hyundai.

    Та - позяпах новата Соната. Нямам снимки, но чичко гугъл при търсене sonata 2011 ги намира много. Честно, няма такава кола !

    - Изработка - шест.
    - Дизайн - кой както му хареса
    - Простор в купето - шест
    - Оборудване - каквото се сетиш
    - Багажник - ПЕЩЕРА !!! Не съм виждал такъв багажник, честно. А и задните облегалки са падащи, и прохода към купето е голям.
    - Двигател - 2.4 четворка, директно впръскване, 200 коня. Няма V6 като предишния модел, но скоро идва турбо версия на четворката, 270 коня.
    - Скорости - ръчни при базовия модел, 6 скоростен автоматик при останалите.

    Естествено поскачах по седалките на екивалентите при хонда (акорд, щатски вариант), тойота (camry) - и като дизайн, и като визия са обран бостан отвътре.

    След това поскачах и в новата им лимузина - Equus. Там дадох на късо в момента в който усетих че освен че подглавниците на седалките са електрически, самата седалка освен всички останали джаджи може и да се удължава и скъсява под коленете.

    За дизайна на екууса няма да коментирам, на снимки не знам как е но на живо е абсолютен звяр. Осмак двигател, ZF кутия и т.н.

    Та в момента само откъм седани Хюндай на щатския пазар имат три модела (соната, азера, genesis), и един в очакване - екуус.

    Достатъчно съм се подигравал на тази марка едно време та да не им сваля шапка сега. БРАВО !!!
    Издъних се на Тюринг теста

  • #2
    До: Новата Sonata на Hyundai

    ...Опаа гледал съм прототипа на Equus, серийната версия ме уби, сори, нищо добро .

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X