Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нисан Терано 3.0 V6, 1992г. Съвети преди покупка.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нисан Терано 3.0 V6, 1992г. Съвети преди покупка.

    Здравейте колеги.Аз несъм нисанаджия но сина ми се е запалил по терано 1 Предлагат му шестак с газ.160кс 92г и куп шукаритетки.Външният вид му е добър,мотора работи добре/Засега/ и най важното цената:2000 евра.Четох в мобилето но там само се обърках повече.Моля за мнения и съвет.Благодаря предварително.

  • #2
    До: Нисан 92г

    Първоначално публикуван от 4i4o mi Преглед на мнение
    Здравейте колеги.Аз несъм нисанаджия но сина ми се е запалил по терано 1 Предлагат му шестак с газ.160кс 92г и куп шукаритетки.Външният вид му е добър,мотора работи добре/Засега/ и най важното цената:2000 евра.Четох в мобилето но там само се обърках повече.Моля за мнения и съвет.Благодаря предварително.
    Няма лошо, но имай в предвид че на практика това е дълга база, с всичките си лпюсове и минуси. Другото - често са ръждилници. Ако има пластмаси и други подобни по калниците, можеш да си почти сигурен че отдолу е ръжда. Гледайте и шасито основно и внимателно.

    Мотора и трансмисията не са претенциозни, ходовата част - също. Частите сравнително евтини.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      До: Нисан 92г

      Огледай хубаво шасито , особено в задния край, ако е прясно баядисано и мазано с всякакви глупости - бягай далеч. Също така огледай и коша на мотора...
      Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
      Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

      Коментар


      • #4
        До: Нисан 92г

        Колеги,благодаря за мненията.

        Коментар


        • #5
          До: Нисан Терано 3.0 V6, 1992г. Съвети преди покупка.

          Страхотна кола!

          Моят съвет е да погледнеш шасито за изгнило. А цената наистина е супер.

          Успех!
          Nissan NP 300 '10, Honda Transalp '94, а сега и TLC 90 '97

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X