Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ФРИСТАЙЛ новини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ФРИСТАЙЛ новини

    ВЧЕРА ГЛЕДАХ зимните Х геймс имаше и фристайл едни голеееми купове сняг ги направили на скоци случи се обаче доста тежко падане с Браян Дееган тоя пич лятото за пръв път показа 360градуса хоризонтално завъртане /не бак флип той е вертикално завъртане/ сега пак пробва да го направи но за съжаление не успя някъде в средата на полета видя че няма да може да завърши завъртането и скочи от мотора от доста голяма височина върху утъпкания твърд сняг явно бая се удари щтото го изнесоха с носилка и не се разбра кво му има
    иначе медала малко изненадващо за мен грабна Майк Метцгер това е този пич който се прочу най вече покрай това че успя пръв да направи хубав бакфлип.Сега вече много хора го правят но той пък го комбинира с т.нар. нак-нак като докато летеше с главата надолу изнесе единия си крак и част от тялото си отстрани на мотора
    въобще тая дисциплина много бързо взе да се развива и ми е много интересно докъде могат да стигнат тия пичове


  • #2
    Изненадващо че Мецгер и спечелил....той вече не е млад като другите и го бях отписал от медалите. Гледайте сериите Crusty Demons - много въздействащи филми....направо те побъркват . Ако се заинтересува да каже - ще кача някоя серия на фтп-то, че все пак са по 700мб.
    No bike - no fun!

    Коментар


    • #3
      Dido_DR качи де, аз съм гледал няколко от сериите ама само по веднъьж Ако качиш, ще се радвам

      Коментар


      • #4
        те за тва на Метцгер му викат" добрия стар татко" или нещо подобно аз поне в общи линий така си го превеждам
        той сега кара и на американското супермото и то доста добре

        Коментар


        • #5
          Гледах едно филмче дето един скача от самолет с мотора Много интерестно. Ама не мога да разбера какъв кефи изпитваш да си на толкова високо в въздуха с кросов мотор, като знаеш, че като литнеш, спасение няма. Или на колела, или в гробищатата!

          Коментар


          • #6
            хе петре тва не е фристайл а "деад стайл"
            при фри стайла елемента се зачита ако си го завършиш т.е. приземиш си се жив и здрав

            Коментар


            • #7
              Да , ама не разбрах и така: Какъв е смисала на тея големи големи скокове? Какъв кеф изпитваш. Според мен по кеф е, малко повечко газ по бабуни да ти натърти "газъ"

              Коментар


              • #8
                Бе как да не е кеф да скачаш , ще ми се да парафразирам думите "Дайте ми достатъчно дълъг лост и ще повдигна Земята" с тези: "Дайте ми достатъчно дълга рампа и ще прескоча Земята"
                No bike - no fun!

                Коментар


                • #9
                  Не знам и аз....

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X