Обява

Свий
Няма добавени обяви.

двигател от лада на самураи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: двигател от лада на самураи

    ами те на самураите им натъпкват секакви мотори. най популярен е 4.3 вортек на GM. ама после се почват окачвания, мостове... чувал съм и за осмак но не съм виждал още.
    Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
    http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
    http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

    Коментар


    • #17
      Re: двигател от лада на самураи

      Двигател от Лада на Самурай е добър вариант-защото на Ладата са евтини частите и се намират навсякъде

      Коментар


      • #18
        Re: двигател от лада на самураи

        Освен Омега,мисля че и Рекорд и Сенатор са със задно предаване,но можеби BMW,ще е по-добър вариант.
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • #19
          Re: двигател от лада на самураи

          Отговора е един - BMW 1.8 карбуратор или моно инжекция. Не си правете експерименти с лада. Мотора + скоростите са тежки и губиш основното предимство на самурая. Има един за мен най добър вариант и той е суифт двувалка с 105 коня под капака. Проблем - няма много такива коли, пълна инжекция а и електрониката е много кът. Иначе мотора си влиза на скоростите от 1.3 1 към 1. Чао и успех.
          VITARA, SAMURAI
          FIAT PANDA 4x4 CABRIO
          RENAULT ESPACE QUADRA
          ...и едно сивикче за града...

          Коментар


          • #20
            Re: двигател от лада на самураи

            И аз си мисля за един BMW 1.8 барабар със скоростите ама оште не съм я докарал до там иначе няма начин да не стане щом имаш мерак и време. То и мотор от мерцедес може да си сложиш стига да ти харесва , а инче този в мобилето е голям дарак, едно оригинално стъкло нема всичко е плексиглас, да не говориме че е коядисван с баданарката, па и тая резервната 16 дето е от Жук съвсем оцапва пейзажа, само на предния капак са му докарали форма
            идеите са навсякъде и даже не ги заключват

            Коментар


            • #21
              Re: двигател от лада на самураи

              вьв темата за клуб сузуки сьм дал адреса на един руски сайт,а който се интересува в гугула,езикови-руски,пише самурай клуб и гледа..
              Сузуки Самурай-старт от скрапа
              0885192667

              Коментар


              • #22
                Re: двигател от лада на самураи

                насочих се на лада защото според мен трябва да купя цяла-ефтена 500-600лв можи да се намери
                ползвам двигател
                скоростна кутия
                колекторни тръби
                радиатор
                километраж
                парно
                кабели и мн др
                после на вторични

                Коментар


                • #23
                  Re: двигател от лада на самураи

                  Да мисля че няма проблем да се навра отдолу ида иа насмимам и там.

                  Искренно се нядявам да ми остане време да го направя утре, ако не.. през уйкенда.
                  LR Disco II,'99,TD5,,HDC,ETC,R380,T-Max 9500,Safari,General AT,Light bar, CDL, 3" lift procomp
                  LR Disco II,'02,TD5,SLS,ACE,HDC,ETC,ZF4HP
                  [IMG]http://ftp.domainbg.com/SG/mydisco2logo.jpg[/IMG]

                  Коментар


                  • #24
                    Re: двигател от лада на самураи

                    Първоначално публикуван от SG Преглед на мнение
                    Да мисля че няма проблем да се навра отдолу ида иа насмимам и там.

                    Искренно се нядявам да ми остане време да го направя утре, ако не.. през уйкенда.
                    не бързам
                    направил съм ремонт на моя двигател
                    това с ладата е за в бъдеще и събирам информация

                    Коментар


                    • #25
                      Re: двигател от лада на самураи

                      В момента в mobile-то се продава такъв Samurai. може да поразпиташ. Винаги са предизвикателство такива техно-вакханалии. Успех!
                      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                      Коментар


                      • #26
                        Re: двигател от лада на самураи

                        Слагат мотор от НИВА заради картера, на ЛАДА е изнесен в предната част а на НИВА в задната част на мотора заради дифа. А иначе според мен е доста тегаво за грамотно монтиране и този мотор не си струва усилието.

                        Коментар


                        • #27
                          Re: двигател от лада на самураи

                          Картера е изнесен в предната част заради маслената помпа винаги нейния смукател да е в масло Така е и на ГАЗ 66 и ЗИЛ 131
                          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                          Коментар


                          • #28
                            Re: двигател от лада на самураи

                            GUARDA Аз знам къде има такъв двигател ако те интересува мога да те свържа двигателят беше в движение дори си е монтиран на тауноса не е пален около 2 години
                            Ако бях това, което исках, щях да мечтая да бъда това, което съм

                            Коментар


                            • #29
                              Re: двигател от лада на самураи - идеи разни

                              http://www.suzukiconversion.com/V8-samurai.htm
                              Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                              http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                              http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                              Коментар


                              • #30
                                Re: двигател от лада на самураи

                                Първоначално публикуван от TRANSPORTIOR Преглед на мнение
                                GUARDA Аз знам къде има такъв двигател ако те интересува мога да те свържа двигателят беше в движение дори си е монтиран на тауноса не е пален около 2 години
                                Предполагам имаш впрезвид мен
                                На мен лично не ми трябва, хората тук ме познават че си падам малко екстремист, обичам V8....
                                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X