Обява

Свий
Няма добавени обяви.

смазване на жило на съединител

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • смазване на жило на съединител

    Педала на съединитела,не се движи плавно а на пресекулки,сякаш иска мазане. Има ли негативни последици ако му капна малко масълце? Някой сблъсквал ли се е с такъв''проблем''? За витара питам.
    http://vbox7.com/play:398e8b82

  • #2
    До: смазване на жило на съединител

    По добре го смажи.Може и да е закъсано.Един приятел го скъса и като го свали беше ръждясало и се движеше трудно.

    Коментар


    • #3
      До: смазване на жило на съединител

      Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
      Педала на съединитела,не се движи плавно а на пресекулки,сякаш иска мазане. Има ли негативни последици ако му капна малко масълце? Някой сблъсквал ли се е с такъв''проблем''? За витара питам.
      Когато още нямаше WD-40 съм вкарвал със спринцовка двигателно масло в жилото, сега смазки много, че и по-хубави от упоменатата - няма да му навредиш.
      Много е възможно наистина да се е закъсало - ако е така "пита" за ново.
      Life is too short to drive dull cars!

      Fight global warming !
      ... turn on your A/С !

      Коментар


      • #4
        До: смазване на жило на съединител

        wd-то е моментно,нее смазка ще го пробвам утре да го смажа пък каквото стане,ако не на магазина има
        http://vbox7.com/play:398e8b82

        Коментар


        • #5
          До: смазване на жило на съединител

          Ново съм купувал и е около 40-50лв.
          Огледай първо долния край(към скоростната кутия),там има маншонче,което може да се е скъсало,после влиза кал в бронята,ръждясва и после се закъсва.Огледай и оста на ,която се закача жилото(която бута аксиалния лагер).При мен скърцаше при натискане на педала,но незнам дали може да задържа.После откъм самия педал.Виж дали не е "изкълчена" някъде бронята.
          А за смазване използвам бяла грес с тефлон на спрей(почти за всичко)- по-малко събира прах и не разтваря гумените и пластмасовите уплътнения и маншони.Но е гъста и най-вероятно ще смажеш само краищата на жилото.
          0888 364 731

          Коментар


          • #6
            До: смазване на жило на съединител

            B58 Ново съм купувал и е около 40-50лв.

            Много скъпо си го взел аз взех за 16 лева и вече година и нещо си държи,аз им капвам масло без значение какво защото прониква навсякаде по цялата дължина на жилото.
            Бялото BUZUKI 1.6 8в
            0899368772 ;) 0897229322

            Коментар


            • #7
              До: смазване на жило на съединител

              Даммм 20-тина лева е. От евро07.
              Пробелм при мен с жилото имаше, в горния край. Който влиза вътре в купето. Бронята остарява и лека-полека се прецаква. Вместо да се движи жилото, движи се бронята.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X