Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати 41 до 43 от 43

Тема: Шкода Октавия Скаут 4Х4 2.0 TDI PD-тест

Място
    Разград
    Публикации
    1,118
    Точки (при гласуване)
    11

По подразбиране От: Шкода Октавия Скаут 4Х4 2.0 TDI PD-тест

За сега се оправям с Еуратек,ама Варна.Не пише ти от къде си.Веднъж бях дернал лекичко Фабията(все още имам 3 Шкоди-Фелиция,Фабия,Октавия) и ония така я оправиха,че вече 7 години и помен няма.Само там съм я поддържал-знаят си работата,ама съм ги научил-ако има някакъв проблем-гледаме заедно и аз им казвам какво да сменят.За механичните работи нямат грешка.Само дето не могат да четат компа.Веднъж ми светна жълтата лампа за управление на двигателя-два пъти ходих,2 пъти чистиха грешките и пак светва.Накрая се наврях и аз да гледам тестването и прочетох че е от датчика за въздух-и те така ми казаха,но искаха да го сменят.Обачае аз прочетох всички редове до долу,а в един от тях пишеше: възможна причина-лоша връзка към маса.Прибрах си колата в гаража,разкачих кабела към датчика,почистих,напръсках с контактен спрей и така и до днес не се е обадила
    Dacia Duster леко пипната

Публикации
    1,210
    Точки (при гласуване)
    9

От София съм. Много пъти брах ядове с буксата под седалката и ми светеше еърбега. Много претупваха тия пичове тука Друго кофти беше че километража не показва вярно, при 180 отклонението беше 10тина км спрямо ГПСа та и повече Тя тая моята бая зор видя че 1 път по покрив се обърна и още бая удари имаше 1,9 беше 105 коня.

Място
    Разград
    Публикации
    1,118
    Точки (при гласуване)
    11

Ха,намерих си една стара тема,като си чистих абонаментите.
    Та малко инфо след 7 години и 100 х.км.-за това време извън стандартното обслужване-масла и филтри, съм сменял само крушки и нищо друго. И то докато намеря някакви лонг лиайф. Дори накладките са на 50% още. Дори и фаровете са абсолютно прозрачни, въпреки че са пластмасови. Интериора също не дава никакви признаци за износване.Всяка година по няколко ски почивки и каране във всякакви зимни условия-никакви грижи, перфектна кола! Обикновено си сменям колите на около 7-8 години и около 100х.км.,ама тази поради абсолютно никакви симптоми за износване или загадка за проблеми и перфектното и поведение на пътя я оставям за поне още 5 години.
    Dacia Duster леко пипната

Страница 3 от 3 ПървиПърви 123

Сходни теми

1. Как се отваря Шкода Октавия?
    От Стефан във форум Други 4х4, екзотични автомобили, всичко извън горните марки
    Отговори: 10
    Последно мнение: 15-10-09, 11:08
  2. Продавам Шкода Фабиа 1.9 TDI Спорт
    От hibit във форум Архив
    Отговори: 7
    Последно мнение: 25-06-09, 20:50
  3. Продавам Шкода Октавия 1.9 ТДИ 110к.с.
    От jorko във форум Архив
    Отговори: 3
    Последно мнение: 13-04-08, 19:19
  4. продавам шкода 4х4
    От plamen genchev във форум Архив
    Отговори: 0
    Последно мнение: 01-02-08, 16:57

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации