Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Freelander

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Freelander

    Доста по късно, разбрах, че политиката на форума не позволява да се качват линкове към обяви... Което обяснява до някъде нелепите ми коментари от по горе....

    Коментар


    • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Freelander

      Здравейте,
      Може ли да ми кажете 8000 лв за Freelander Td4 2006г как звучи? Много ли е? Малко ли е? Да ми светва ли червената лампа за нередности или пък ще се набутам. Не съм карал 4х4 и не знам какво да гледам. Външен вид мн.добър. Джамбазина каза, че е обслужена. Ходова част, виско и др. ама и аз бих казал така за да си продам стоката.

      Съобщение от модератор:
      Моля, напишете си в профила от къде сте.
      ...ЦЪК
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 22-08-17, 07:21.

      Коментар


      • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Freelander

        Първоначално публикуван от nepukis Преглед на мнение
        Здравейте,
        Може ли да ми кажете 8000 лв за Freelander Td4 2006г как звучи? Много ли е? Малко ли е? Да ми светва ли червената лампа за нередности или пък ще се набутам. Не съм карал 4х4 и не знам какво да гледам. Външен вид мн.добър. Джамбазина каза, че е обслужена. Ходова част, виско и др. ама и аз бих казал така за да си продам стоката.
        Не звучи добре, освен ако не ти пука...
        "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

        Коментар


        • От: Въпрос относно закупуване на LAND ROVER Freelander

          Е как така "висока кола с предно". Готов съм, АМА НАИСТИНА СЪМ ГОТОВ да си налея нафта и да дойда където кажеш. Ти ще си с каквато си искаш кола с предно. Аз ще съм с този по думите ти.. Ами боклук. Излизаме извън пътя. И да видим?!

          Коментар


          • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Freelander

            След като си стегнах моя(той си беше добре и преди това), дори и за 10хил няма да си го дам. Ми то си е като чисто нов въпреки че е на 150хил км и на 17г. Така, че зависи какво вземаш. Гледал съм много клипове с фрита, но на моя това което сменям изглежда като ново сравнено с това което виждам да го карат.

            Коментар


            • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Freelander

              Голямо плюене по тази кола! Преди близо 5 години си купих бензинка 2000г. на неизвестни километри със затегнато виско за смешни пари. Сложих му рециклирана муфа за 300лв. , газово Романо за 1000лв, нови гуми GOODYEAR WRANGLER AT/SA 97T 205/75 R15 тихи и умерени. Вярно изгоря ми бензиновата помпа и псувах, като и видях конструкцията, но за 80лв. натаманих помпа на Бош и я забравих. Вярно, скапа ми се механизма на задното стъкло, но го застопорих в горно положение и много важно, че не ми работят обогрева и задната чистачка. Прословутата гарнитура сигурно са я сменили отдавна. Чаркове нови и на старо бол. Гори 13 газ средно. По магистрала си държи 150 без проблеми. Малко шумничка е между 120-130. Извън пътя в сняг и кал ще бие всяка Нонда Cr-v, Нисан Кашкай, Каптива и др. от сорта. В пясък, само ако е добре отъпкан. Пали, като чакмак при всякакви температури. Сменил съм една биалетка, като всеки ден съм из полето и в гората-лека е и добре поема неравности и при висока скорост. Друго какво - спирачките са слабички, но достатъчни, без виското е трагедия извън пътя. А да, светна ми лампа за асистента за спускане, отрязох му кабелите, махнах му лампата и ги забравих. Не я жаля колата, но и не прекалявам - паркетник е все пак. Та върши ми работа, даже и кучето я харесва.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X