Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ето я моята RAV4 с 295/50r15 и малко тунинг :))

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Ето я моята RAV4 с 295/50r15 и малко тунинг )

    Искаш съвет за тунинг?
    Махни това недоразумение от капака на резервната гума!
    Въобще не се връзва с нищо.
    Иначе , за пред бара кефи. Харесва ми , въпреки че се разминава драстично с идеята ми (и на доста от нас) за джип.
    Поздрави!
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #17
      До: Ето я моята RAV4 с 295/50r15 и малко тунинг )

      ей, изядохте го човека, бре...

      ами тунинга не е за тука, за тунинг.бг е...

      ама какво от това - ако някой каже, че не е станало красиво, или си криви сърцето, или ...

      от Рав4ето офф машина няма да стане лесно, ама кукла - става.

      не знам дали е лесно, де - дебела кукла ..

      ( не разваляйте хубавата жена, според радио Анкара, и стария виц )

      Коментар


      • #18
        До: Ето я моята RAV4 с 295/50r15 и малко тунинг )

        Ама , аз си признах че ми харесва. Само капака на резервната гума бих направил с цвета на купето. Иначе си е кукличка.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #19
          До: Ето я моята RAV4 с 295/50r15 и малко тунинг )

          Лично на мен много ми харесва как е направена, за кафето и за плаж е перфектна.Малко градско джипче, без претенции за оффроуд възможности а джантата много го отваря.Само не знам как го вкарваш в пътя с тези широки гуми.На Витарата ми вторите джанти дойдоха с такива гуми и много силно се усещаше всяка неравност по пътя
          Дерзай колега, нищо че е различен тунинг, това не го прави по-маловажен.Важното е че си я направил така, както ти харесва
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • #20
            До: Ето я моята RAV4 с 295/50r15 и малко тунинг )

            Благодаря Ви за коментарите, както се вижда на снимките с този джип едва ли ще покорявам върхове и ще прекосявам гори и реки.

            Главната му задача е да ме вози по софииските улици и като тръгна за морето или "панчерево" , да му закача платформата с джета (който в момента се боядисва с цвета на джипа). След като взема джета от боя ще закарам и RAV4-та за да го боядисат тук там и особено капака на резервната гума

            Така, че широките гуми ми трябват за каране по пясък !!!

            Пружините не мисля да ги режа, че и сега е голям зор като се вдига на подемник.

            Интервенции за по-голяма мощност не искам, а и не ми трябва. Така автоматично отпада идеята с "турбото"

            Теглича, ще го боядисам още в събота и ще затъмня задния прозорец

            Иначе е бая забавно с тези широки гуми по асфалта , трябва здраво да държиш волана , (колата е широка 210см.) а окачването е "бетон"!!!

            А и забравих да кажа, че естествено събира всички погледи пред кафето

            Коментар


            • #21
              До: Ето я моята RAV4 с 295/50r15 и малко тунинг )

              Мисля че я виждах тази кола около нова година, кефи ме и мисля че ще изпълнява задачите, за които си я замислил. Би ли споделил повече подробности, къде ти правиха праговете и как се снабди с джанти.
              Киа Соренто 2.5CRDi 2005г.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X