Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лагер на полуоска

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лагер на полуоска

    Някой сменявал ли е,трябва ми размер или номер.Не искам да я разхфърлям,и тогава да търся лагер.Благодаря предварително!
    088пет722пет99
    http://www.hydropompi.com/

  • #2
    До: Лагер на полуоска

    От там ли е бил луфта на предно ляво?Ако не вие лагера,натегни го и ще можеш да си караш, докато си намериш нов по каталог.
    JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

    Коментар


    • #3
      До: Лагер на полуоска

      Не бе,луфта е от втулките.А днес си смених задните накладки,и като хванах да вадя барабана,цялата полуоска мърда-аксиално.Може и нищо да му няма на лагера,само втулката където го държи да е мръднала,ама няма да го чакам да ме остави някъде.Веднъж вече съм виждал в огледалото как излиза колело с полуоска,втори път не искам!
      088пет722пет99
      http://www.hydropompi.com/

      Коментар


      • #4
        До: Лагер на полуоска

        Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
        Не бе,луфта е от втулките.А днес си смених задните накладки,и като хванах да вадя барабана,цялата полуоска мърда-аксиално.Може и нищо да му няма на лагера,само втулката където го държи да е мръднала,ама няма да го чакам да ме остави някъде.Веднъж вече съм виждал в огледалото как излиза колело с полуоска,втори път не искам!
        Трудно някой ще ти каже номера. Сваляй и гледай.

        ...лошото е че може и да е някакъв нестандартен. Япончугите обичат да ги вършат такива.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          До: Лагер на полуоска

          Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
          Не бе,луфта е от втулките.А днес си смених задните накладки,и като хванах да вадя барабана,цялата полуоска мърда-аксиално.Може и нищо да му няма на лагера,само втулката където го държи да е мръднала,ама няма да го чакам да ме остави някъде.Веднъж вече съм виждал в огледалото как излиза колело с полуоска,втори път не искам!
          Ами свали полуоската ,извади стопорната втулка,отиди при един стругар....и после нагряване и набиване.Въпроса е да улучиш стоманата ,допуска и най вече стругаря. П.С.Ако луфта е само аксиален ,а не тангенциален, лагера е добре.
          МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

          Коментар


          • #6
            До: Лагер на полуоска

            Ако още не си я оправил,пиши на zmiata29 ,ако пази черупките от неговите лагери,да ти даде номерата.
            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X