Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Глоба с фиш от КАТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Глоба с фиш от КАТ

    Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
    Тук ще ти дадат най-правилния съвет,например да дадеш още 80лв.на съдията-изпълнител за да не ти опише имуществото без предупреждение.
    Така правят съвестните граждани.
    Не. Съвестните граждани ще понесат данъчна ревизия, за да им се върнат 80-те лева. При която или трябва да дадат 8000 лв. рушвет на ревизиращия екип, или ще се установи, че начинът им на живот явно не съответства на доходите им и ще им бъде определен данък за довнасяне в размер 80 000 лв., лихвите отделно.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #77
      От: Глоба с фиш от КАТ

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Не. Съвестните граждани ще понесат данъчна ревизия, за да им се върнат 80-те лева. При която или трябва да дадат 8000 лв. рушвет на ревизиращия екип, или ще се установи, че начинът им на живот явно не съответства на доходите им и ще им бъде определен данък за довнасяне в размер 80 000 лв., лихвите отделно.
      Определено си мисля, че това само мозъкът на байхуй може да го сътвори!!

      Да не са те погнали за автопарка?

      Коментар


      • #78
        От: Глоба с фиш от КАТ

        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        Определено си мисля, че това само мозъкът на байхуй може да го сътвори!!

        Да не са те погнали за автопарка?
        Автопаркът ми явно не съответства на внасяните от мен данъци и осигуровки. Особено Ryakata Rated ® Пасатора. Питали са ме Чичо Скрудж ли го играя или какво.
        Но нищо не ти пречи да внесеш по сметка на НАП 80 лв. и после да си ги поискаш, за да видиш какво ще последва.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X