Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Глоба с фиш от КАТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Глоба с фиш от КАТ

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    E, как коЙ? Злостные неплатильщики, разумеется.
    Аха! Щот' ми прозвуча като пострадалите от апартейда.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • #47
      От: Глоба с фиш от КАТ

      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
      Я, пак да питам. Кои сте Вие- потъпканите?

      Тези на които не им се спазват правата по закон в правова държава.
      Grand Cherokee WJ
      Dodge Caliber
      E 430 4-matic-T(S210)
      GLK

      Коментар


      • #48
        От: Глоба с фиш от КАТ

        Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
        Тези на които не им се спазват правата по закон в правова държава.
        Още ли говорим за неплатените глоби и начините да избегнем плащането им?
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • #49
          От: Глоба с фиш от КАТ

          Я да попитам тук че е най близо до темата.Имам издадени два фиша,но самите хартийки съм ги изгубил.Как и къде мога да си ги платя,като единия е от поне две години.В НАП преди две седмици плащах данъци за фиш не знаеха.
          Румен Николов

          0888 358 572

          Коментар


          • #50
            От: Глоба с фиш от КАТ

            Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
            Я да попитам тук че е най близо до темата.Имам издадени два фиша,но самите хартийки съм ги изгубил.Как и къде мога да си ги платя,като единия е от поне две години.В НАП преди две седмици плащах данъци за фиш не знаеха.
            Румене,

            Имаш ли спомени от коя година са фишовете?

            Коментар


            • #51
              От: Глоба с фиш от КАТ

              Единия е от месец някъде,ама другия не помня,около две години.
              Румен Николов

              0888 358 572

              Коментар


              • #52
                От: Глоба с фиш от КАТ

                Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
                Единия е от месец някъде,ама другия не помня,около две години.
                Ще се появят и тогава ще ги платиш. Странно защо този от преди две години не излиза в НАП ?!

                Коментар


                • #53
                  От: Глоба с фиш от КАТ

                  С новия не бързай. Имал съм случай, плащам на следващата седмица, ама каката още не го е въвела в "Системата". Когато го въведе (след месец- два, примерно) си излиза като чисто нов, неплатен. Няма кой да направи корелация между парите, които си платил (щом не си носиш фиша) и новоизлюпената глоба.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • #54
                    Глоба с фиш от КАТ

                    Абе аз да попитам, като казвате НАП имате предвид местни данъци и такси нали? И ориентировъчно след колко време се появяват, защото съм убеден, че миналата година една камера ме щракна, а като плащах преди месец данъци на колите, нищо не излезе.
                    Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                    Drag Grand Canyon Daily
                    Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                    LZ1JYM

                    Коментар


                    • #55
                      От: Глоба с фиш от КАТ

                      Създадоха специална дирекция "Събиране". При МДТ няма да си видиш глобите.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • #56
                        Глоба с фиш от КАТ

                        Аха. Ясно и аз си мислих, че има разминаване. Тази дирекция пак ли е различна по местоживеене или е една за София?
                        Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                        Drag Grand Canyon Daily
                        Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                        LZ1JYM

                        Коментар


                        • #57
                          От: Глоба с фиш от КАТ

                          Аз си платих фиша в 7дневен срок, как да проверя дали парите са стигнали някъде.
                          В НАП ли да звъня или къде ??

                          Sent from my LG-F400L using Tapatalk

                          Коментар


                          • #58
                            От: Глоба с фиш от КАТ

                            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                            Още ли говорим за неплатените глоби и начините да избегнем плащането им?
                            Eстествено! Неотменимо човешко право е да НЕ си плащаш глобите. Част от по-глобалното фундаментално човешко право да НЕ ПЛАЩАШ изобщо - там на контрагенти, на разни мръсни кожодери като енергото, топлофикациите, данъчните, градския транспорт, на родителите на евентуално прегазено от тебе дете и други подобни наглеци. А мръсната държава, претендираща да бъде правова, "не спазва правата по закон"!
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #59
                              От: Глоба с фиш от КАТ

                              Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
                              Това ЧСИ - като какво е явява?
                              Аутсорсинг ! Съвременна работа !
                              https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98...82%D0%B2%D0%BE

                              Коментар


                              • #60
                                От: Глоба с фиш от КАТ

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Eстествено! Неотменимо човешко право е да НЕ си плащаш глобите. Част от по-глобалното фундаментално човешко право да НЕ ПЛАЩАШ изобщо - там на контрагенти, на разни мръсни кожодери като енергото, топлофикациите, данъчните, градския транспорт, на родителите на евентуално прегазено от тебе дете и други подобни наглеци. А мръсната държава, претендираща да бъде правова, "не спазва правата по закон"!
                                ЗДвП е един от най- логичните Закони. Обърни внимание на формулировката. Не казвам справедлив, морален, безпристрастен... Тааа, да се чувствам тъпкан и тормозен, задето са ме фанали с превишена скорост, а аз съм решил "да го духат", ми се струва малко нелогично. Има достатъчно други неща, които ме дразнят и се чувствам онеправдан. Това не е от тях.
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X