Обява

Свий
Няма добавени обяви.

golf 3 1.9tdi 4x4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • golf 3 1.9tdi 4x4

    здравейте
    дайте съвет при покупка на golf 3 1.9tdi 4x4 комби
    къде са слабите страни на машината
    къде да се търсят дефекти и т.н.....
    всякакви мнения относно модела,ще ми бъдат от полза
    благодаря на всички отзовали се,предварително

  • #2
    До: golf 3 1.9tdi 4x4

    Колега добре си се насочил към Голф синхро само дето тоя мотор нещо лично на мен не ми харесва(малко е слаб за 4х4),най-добре за мен е поне 2,0 (115 к.с.)бензин,но това е лично мнение!Иначе като цяло системата не е сложна,ако виско муфата работи при превъртане на предните колела се включва задното,провери дали работи на заден ход,че тогава го вкл. датчика за задна а той е скъпичък не ,че няма и други начини на вкл.Това е от мен ако имаш други въпроси питай ще помагам с каквото мога!
    LZ2IZ,DUTY for DUTY[/B] PAJERO 3,5 v6
    Анти-социалното поведение е признак на интелигентност в един свят, пълен с конформисти!

    Коментар


    • #3
      До: golf 3 1.9tdi 4x4

      благодаря за съвета
      дай си мнението за това чудо
      http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...954&f1=details
      дали си струва,ако може да се каже само от снимките

      Коментар


      • #4
        До: golf 3 1.9tdi 4x4

        С най-голямо удоволствие бих ти помогнал но така по снимка няма какво да ти кажа,по-добре ако не си в час много с колите я закарай в сервиз да я погледнат и най-вече отдолу да се види дали има течове по раздатката,дифове,виско муфа(тя е точно пред задния диф)ако я вдигнете на подемник и завъртиш на пред едно от предните колела трябва да се завъртят и задните(само ако въртиш на пред) при работеща муфа! Но без гледане на живо не става!
        LZ2IZ,DUTY for DUTY[/B] PAJERO 3,5 v6
        Анти-социалното поведение е признак на интелигентност в един свят, пълен с конформисти!

        Коментар


        • #5
          До: golf 3 1.9tdi 4x4

          Първоначално публикуван от vankata_fly Преглед на мнение
          Колега добре си се насочил към Голф синхро само дето тоя мотор нещо лично на мен не ми харесва(малко е слаб за 4х4),най-добре за мен е поне 2,0 (115 к.с.)бензин,но това е лично мнение!Иначе като цяло системата не е сложна,ако виско муфата работи при превъртане на предните колела се включва задното,провери дали работи на заден ход,че тогава го вкл. датчика за задна а той е скъпичък не ,че няма и други начини на вкл.Това е от мен ако имаш други въпроси питай ще помагам с каквото мога!
          Адашче, защо ти се струва малък AFN мотора ? Може да е 10 к.с. по-малко но въртящия момент на дизела е много по-голям от бензина.
          Колегата със смолянския Голф-2 Синхро е същия двигател, не забелязах да му липсва мощност а е с кобри
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • #6
            До: golf 3 1.9tdi 4x4

            Упсссс,не съобразих,че мотора е AFN и не е толкова слаб за синхро за което се извинявам дано не съм подвел колегата!
            LZ2IZ,DUTY for DUTY[/B] PAJERO 3,5 v6
            Анти-социалното поведение е признак на интелигентност в един свят, пълен с конформисти!

            Коментар


            • #7
              До: golf 3 1.9tdi 4x4

              Първоначално публикуван от vankata_fly Преглед на мнение
              Упсссс,не съобразих,че мотора е AFN и не е толкова слаб за синхро за което се извинявам дано не съм подвел колегата!
              Този Голф на снимката поне по салона като гледам май не е 97-ма година , къде са му двата еърбега и жабката е от старите, та ако не е и тази година май няма как да е и с този мотор 110к.с. или е няк'во странно изпълнение, а що се отнася до конете и 90к.с. дизел са му достатъчни а със 110реже глави....
              I want out !!!

              Коментар


              • #8
                От: До: golf 3 1.9tdi 4x4

                здравеите аз тритежавам такъв голф и сам доволен особенно зимата.

                Коментар


                • #9
                  От: golf 3 1.9tdi 4x4

                  Имам проблем с датчика на задна на синхро голф 3 някой има ли идея.синхрото на задна не работи

                  Коментар


                  • #10
                    От: golf 3 1.9tdi 4x4

                    Светлините за заден ход работят ли?
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • #11
                      От: golf 3 1.9tdi 4x4

                      Здравейте имам голф 3 от 97 тди 90 к.с. комби как мога да го направя синхро сложно ли е кои неща ми трябват от донур и колко ще ми излезе

                      Коментар


                      • #12
                        От: golf 3 1.9tdi 4x4

                        Ако е като при голф2 ти трябват всички карантии (скорости, раздатка или там както се води, кардан, заден мост, дъното на донора) колко би излязло е божа работа...
                        I'm not Lost, I'm Discovering !

                        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                        Коментар


                        • #13
                          От: golf 3 1.9tdi 4x4

                          По добре си купи такъв, не се занимавай с глупости.
                          СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА 2.0 TD 2000
                          ТОЙОТА 4РЪНАР 3.0 ТD 96

                          Коментар


                          • #14
                            От: golf 3 1.9tdi 4x4

                            ок

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X