Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хай ДЖЕК КИТАЙСКИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хай ДЖЕК КИТАЙСКИ

    Здравейте колеги,След няколко по сериозни затъвания в гората къде, в СНЯГ къде КАЛ при последното се наложи да търся помошта на ТРАКТОР ТА питането ми е, ДЖЕКА от КИТАЙ ще върши ли работа или не Джипа е ШОГУН дълга база V 6 3000 . БЛАГОДАРЯ

  • #2
    До: Хай ДЖЕК КИТАЙСКИ

    Ще върши. При определени навици, и след определена подготовка на колата...... Прагове, брони........
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      До: Хай ДЖЕК КИТАЙСКИ

      Не става ли вдигане от тегли4а или джантите МОЖЕ ли да се ползва като ЛЕБЕДКА

      Коментар


      • #4
        До: Хай ДЖЕК КИТАЙСКИ

        И ако оператора не е излишно як...
        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

        Коментар


        • #5
          До: Хай ДЖЕК КИТАЙСКИ

          СИГУРНО Електри4еска ЛЕБЕДКА му е майката НО за сега не позволяват финанси .За ДЖЕКА ми искат КИТАЕЦ = 90 ОРГИНАЛ=250 лв за 60 ин4а . Разлика бая ЗНАМ ли ?

          Коментар


          • #6
            До: Хай ДЖЕК КИТАЙСКИ

            Първоначално публикуван от isa00 Преглед на мнение
            Не става ли вдигане от тегли4а или джантите МОЖЕ ли да се ползва като ЛЕБЕДКА

            За теглича - става за лебедка, бая си е гимнастика, ама става.....

            Става и за крик, ако имаш или къса верига с куки, или ако си сръчен с въжета.

            С две думи става за много неща, стига да можеш да го ползваш.....
            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

            Коментар


            • #7
              До: Хай ДЖЕК КИТАЙСКИ

              Ето ти всичко за Джек-а.
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • #8
                До: Хай ДЖЕК КИТАЙСКИ

                МЕРСИ на КОЛЕГИТЕ за информацията . Про4етох доста за ДЖЕКА и в най скоро време ще се купува . СЛУ4АЙНО КОЛЕГА от ФОРУМА да има ДЖЕК за ПРОДАВАНЕ

                Коментар


                • #9
                  От: Хай ДЖЕК КИТАЙСКИ

                  Колеги привет , от мног време насам се каня и назландисвам да си купя ДЖЕК и след мнго четене ровене мислене и позвъняване на няколко магаина хоп се спрях . Днес се обадих на една фирма във Варна е май СЪС В ЗАПОЧВА не знам да ли може да напиша VROMOS и утре ще си имам по куриер за 80 лв . без транспорт 48-ца .
                  Е сега пак се ровя гледам клипчета и нямам търпение утре да го получа и да го монтирам ж багажника на самурая така мисля сега .
                  Колега отвори сайта на тази фирма има номер обаждаш се и на другия ден е при теб .
                  Данчо 0897 81 81 02

                  Коментар


                  • #10
                    От: Хай ДЖЕК КИТАЙСКИ

                    Първоначално публикуван от neron_bg1 Преглед на мнение
                    ......... .
                    Колега отвори сайта на тази фирма има номер обаждаш се и на другия ден е при теб .
                    Колега! А ти случайно обърна ли внимание, че темата е от преди две години и кусур?
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Хай ДЖЕК КИТАЙСКИ

                      Какво са две години и кусур
                      Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                      Коментар


                      • #12
                        От: Хай ДЖЕК КИТАЙСКИ

                        Извинявам се но ми се случва редовно да не гледам .
                        Е не смятам че съм направил нещо лошо споделих а и от вчера съм радостен че си имам и аз ХАЙ ДЖЕК но не знаех че толкова тежи лесен е за разбота голям кеф днес тръгвам за вериги и куки .
                        Извинявам се отново.
                        Данчо 0897 81 81 02

                        Коментар


                        • #13
                          От: Хай ДЖЕК КИТАЙСКИ

                          Честито!
                          И внимавай с джека, че може да бъде и опасен!!!
                          Успех!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Хай ДЖЕК КИТАЙСКИ

                            И по малко да го ползваш,преди да сложа лебедка,моята я заглавях яко сега почти от всякъде излиза.
                            Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                            Коментар


                            • #15
                              От: Хай ДЖЕК КИТАЙСКИ

                              Благодаря на колегите , знаете ли че още на следващия ден го ползвах това чудо 2 пъти на магистралата с бус препулнен със строителен материал ужасно преживяване една гума с 2 дупки два пъти я свалях и сложих вътрешна но НЕВОЛЯ кво да се први поне го рздвижих .
                              Кое му е опаснот на ДЖЕКА???
                              освен че боли като се прснеш по кракта.........ъъъъъъъъъъъ......няколко пъти...
                              Късмет на всички и готино лято.
                              Данчо 0897 81 81 02

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X