Обява

Свий
Няма добавени обяви.

пролетна профилактика

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • пролетна профилактика

    След кратко каране днес, реших да направя профилактика на ходовата част. Разглобих задницата и се установи следното: ексцентрично износване на болта на А рамото, тампони на амортисьора за смяна, лагери на оста румолят / за смяна /, естествено и семерингите ще сменя, има луфт при шлиците / там ще питам Wurth как да реша проблема /, ако някой знае да казва, на зъбчатката ще правя ограничители като колега, който беше писал, за да не пада веригата, всички болтове ще сменя с нови, макар че тези са с якост 8.8, за шпилковите обтегачи още не съм решил, виждат ми се добри.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от cveti; 14-03-10, 19:11.

  • #2
    До: пролетна профилактика

    Вземи почети малко.В по-горната тема съм описъл и то няколко пъти как става.

    Коментар


    • #3
      До: пролетна профилактика

      Първоначално публикуван от Rosen-shumen Преглед на мнение
      Вземи почети малко.В по-горната тема съм описъл и то няколко пъти как става.
      Прочетох какво си писал още преди да реша да разглабам . Това атв е 110сс и го кара дещеря ми , която е на 6 г. Аз не питам от коя кола какво да заема и да го монтирам . Просто споделям какво се е случило . Има текстолит който е специялно за изработка на тампони и други подобни , макар че може и от текстолит да се направят , и няма да има нужда да го правя няколко пъти .

      Поздрави и безаварийни

      Коментар


      • #4
        До: пролетна профилактика

        Първоначално публикуван от mad_zag Преглед на мнение
        Прочетох какво си писал още преди да реша да разглабам . Това атв е 110сс и го кара дещеря ми , която е на 6 г. Аз не питам от коя кола какво да заема и да го монтирам . Просто споделям какво се е случило . Има текстолит който е специялно за изработка на тампони и други подобни , макар че може и от текстолит да се направят , и няма да има нужда да го правя няколко пъти .

        Поздрави и безаварийни
        Съжелявам ако съм те засегнал нещо ама едни и същи въпроси се задават по няколко пъти и ми омръзна да казвам едно и също.Като ти гледам снимката,рамката ти е същата като на 200 кубиковото така,че това което съм написал ще ти е в полза.Аз лично съм сменил няколко такива и съм правил ремонт на всички и съм пробвал с всякакви материали и Тефлон,Текстолит,Бронз и дори и фосфорен не стават бързо се износват,за сега най-много изкарва Немската пластмаса ПОМ.Или с другото и име ТЕКА ФОРМ АН.Това е отзад за шарнира,а за А рамената трябва да са селенови втулки.
        Последно редактирано от Rosen-shumen; 17-03-10, 19:26.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X