Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за тахограф

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: въпрос за тахограф

    И аз карам 410- Пътна помощ .Тя е с тахограф ,което не е добре.На път като се тръгне се изисква пътен лист ,шайби за почивка и шайби когато си тръгнал. Тези товарните също минават на 6-м на преглед и даяджийте имат право да те спират.В такъв случай е добре да се кара с табела за собствен превоз!
    0887 526 564/ 0897 933 755 /

    Коментар


    • #17
      До: въпрос за тахограф

      На Мерцедес 614 го искат добре че от англия си дойде с тахограф.
      OPEL Frontera В 2.2 DTI ДБ
      Polaris Sportsman 800 EFI

      Коментар


      • #18
        До: въпрос за тахограф

        Първоначално публикуван от falkongp Преглед на мнение
        На Мерцедес 614 го искат добре че от англия си дойде с тахограф.
        Нормално, 6 тона 140 коня.
        Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
        Само DIESEL !!!

        Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

        Коментар


        • #19
          До: въпрос за тахограф

          Страшно гадна е тая пущина особено дигиталнатаСъгласен съм с Мишоци че да ти остават 20-30км. и да трябва да кибичиш е ужас.Едно време като пътувах беше лесно късаш шайби туряш нови и газ ама само из Италия в Немачко трябваше да си по редовен и от тях
          К мирной жизни не пригоден.
          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

          Коментар


          • #20
            От: До: въпрос за тахограф

            Колеги,мисля да си взема камионче,което се кара с категория"С" за да си карам джипката по състезания.Нямам фирма и мисля да си регистрирам камиончето на физическо лице.При това положение необходим ли е тахограф?
            2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

            Коментар


            • #21
              От: До: въпрос за тахограф

              Да необходимо е. Тахографа е за да се следи колко време си карал ти или друг. Няма значение чия собственост е. Даже мисля че ако нямаш ще те накарат да сложиш дигитален. Още по голямо дръвце.

              Коментар


              • #22
                От: До: въпрос за тахограф

                Първоначално публикуван от Montekristo Преглед на мнение
                Да необходимо е. Тахографа е за да се следи колко време си карал ти или друг. Няма значение чия собственост е. Даже мисля че ако нямаш ще те накарат да сложиш дигитален. Още по голямо дръвце.
                Благодаря.И аз така разбрах от друг източник.Няма спасение.Ще търся нещо дето да се кара с категория В.
                2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                Коментар


                • #23
                  От: До: въпрос за тахограф

                  Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                  Страшно гадна е тая пущина особено дигиталнатаСъгласен съм с Мишоци че да ти остават 20-30км. и да трябва да кибичиш е ужас.Едно време като пътувах беше лесно късаш шайби туряш нови и газ ама само из Италия в Немачко трябваше да си по редовен и от тях
                  Ша късаш чушки - сега искат да покажеш всички шайби за последните 28 дена .
                  Новите дигитални тахографи са мноооооого по-лесни за манипулиране - само ти трябва едно магнитче .
                  Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                  Само DIESEL !!!

                  Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                  Коментар


                  • #24
                    От: До: въпрос за тахограф

                    КОлега за мпс над 3.5т е задължителен тахографа .Няма такова понятие на 50км от града не ти трябва Тахограф. Дори от 4 декември трябва да плщаш лиценз за това ,но първо помисли да изкараш курс за профисионална конпетентност.
                    Последно редактирано от koki84; 04-05-11, 06:36.
                    КИА "SPORTAGE"2000 16V
                    КАЛОЯН ТРИФОНОВ

                    Коментар


                    • #25
                      От: До: въпрос за тахограф

                      Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                      Ша късаш чушки - сега искат да покажеш всички шайби за последните 28 дена .
                      Новите дигитални тахографи са мноооооого по-лесни за манипулиране - само ти трябва едно магнитче .
                      Не само шайби ами и пътни листи и товарителници и дневници.
                      КИА "SPORTAGE"2000 16V
                      КАЛОЯН ТРИФОНОВ

                      Коментар


                      • #26
                        От: До: въпрос за тахограф

                        Влезте в сайта на 'ИА АА' и ще разбереш всичко за Тахографите.
                        КИА "SPORTAGE"2000 16V
                        КАЛОЯН ТРИФОНОВ

                        Коментар


                        • #27
                          От: До: въпрос за тахограф

                          По принцип има това за 50км ама трябва да е по точен маршрут (определен преди това).
                          КИА "SPORTAGE"2000 16V
                          КАЛОЯН ТРИФОНОВ

                          Коментар


                          • #28
                            От: До: въпрос за тахограф

                            Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
                            Мишо ,това е по американски.В Германия между 2800 и 3500 кг трябва да имаш пътен лист ако колата е служебна.С тахографите сепрехвърля отговорността от шофьора към фирмата.
                            Здравейте! А ако няма тахограф, задължителен ли е пътен лист или пътна книжка за Германия? Возилото е "Мерцедес - Спринтер", без тахограф, до 3,5 тона, фирмен, за собствена сметка.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X