Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Твърди и меки тавани витара-марки, ремонт, резервни части

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Твърди и меки тавани витара-марки, ремонт, резервни части

    Пиша тази тема, по повод поредното търсена на наш колега на стъкло за твърд таванИдеята ми е не да откриваме топлата вода, а да споделяме тук как сме намерили, отстранили и сменили проблемните неща по нашите тавани, без значение от модификацията на Сузукитата ни, ако има колеги с други модели, които искат да пишат тук, мисля че никой няма да ги спре да го направят Надявам се да я направим полезна, аз смятам в най-скоро време да си търся странично стъкло и мисля да търся заместител, да спестим от излишни разправии с шаблони, матрици, търсене и тем подобни нека споделяме информацията си тук

  • #2
    До: Твърди и меки тавани витара-марки, ремонт, резервни части

    Колеги, кажете къде могат да ми направят странично стъкло за твърдият таван и да го закалят, ако може Варна или Русе регион

    Коментар


    • #3
      От: До: Твърди и меки тавани витара-марки, ремонт, резервни части

      Днес успях да ремонтирам най-сетне успешно двата си меки тавана, след 4-ма видни русенски майстори една обикновенна шивачка свърши перфектна работа.

      Коментар


      • #4
        От: До: Твърди и меки тавани витара-марки, ремонт, резервни части

        Относно твърдия таван,знам за Старо Оряхово от едно време че са майстори стъклари но кой и къде конкретно незнам.
        Поинтересувай се и ще ги намериш.
        http://vbox7.com/play:398e8b82

        Коментар


        • #5
          От: Твърди и меки тавани витара-марки, ремонт, резервни части

          След като и на двата твърди тавана, които притежавам се наложи да сменям амортисьори се започна едно търсене, мерене и сгъване не можах да намеря същите като сила-100нютона, затова комбинирах един нов и един стар изпуснал, като новият е 320нютона, екстра се получи, ето малко снимки на единият:
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #6
            От: Твърди и меки тавани витара-марки, ремонт, резервни части

            къде правят нови или ремонтират стари меки тавани(разбира се еФтино) .Благодаря предварително
            898450701

            Коментар


            • #7
              От: Твърди и меки тавани витара-марки, ремонт, резервни части

              Имам меки тавани за продан, два броя, звънни ако искаш

              Коментар


              • #8
                От: Твърди и меки тавани витара-марки, ремонт, резервни части

                Стъклата на меките, стъкла ли са? Или някаква пластмаса?
                С успех може да се ползва прозрачен (или цветен) поликарбонат.
                Някой ако се интересува, знам къде във Варна продават.
                А със зааклени стълка работят Булит Глас в Аксаково.

                Коментар


                • #9
                  От: Твърди и меки тавани витара-марки, ремонт, резервни части

                  Благодаря за информацията, но тази фирма в Аксаково не работят със стъкла от автомобилната индустрия, така ми казаха, може и да не им се занимава

                  Коментар


                  • #10
                    От: Твърди и меки тавани витара-марки, ремонт, резервни части

                    Дайте инфо къде в София да ми сменят малките стъкла за мекия таван , че мойте са изгорели а и едното ме издразни и му вкарах една тупаница и го няма вече
                    Лудак

                    Коментар


                    • #11
                      От: Твърди и меки тавани витара-марки, ремонт, резервни части

                      Питах Jimi, но той не може да се сети точно къде е било. Някъде в Ман. Ливади. Търси фирма за Тир покривала или фирма за шатри и т.н. Абе Е ГО Гуугъл горе дясно, пиши каквото се сетиш и ще излезне нещо. На новия гюрук за АДСКИ меки "стъклата". Ако намериш нещо като от тези "затворените" заведения външните/градинските.... това е за теб. А шева, подлепяш и шиеш после и заспива. Успех, имаш още седмица-две! ЗимъЗка иде, идееее!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Твърди и меки тавани витара-марки, ремонт, резервни части

                        Ще ремонтирам един от моите тавани, така че ако взема повече материал ще пиша как се слага и ще ти пратя, ако искаш

                        Коментар


                        • #13
                          От: Твърди и меки тавани витара-марки, ремонт, резервни части

                          В подлеза срещту жп гарата има магазин за платове и кожи,там има такъв ''найлон'' венил се казва. Има и избор на дебелинаи е супер мекичък и прозрачен с лек син отенък.
                          http://vbox7.com/play:398e8b82

                          Коментар


                          • #14
                            От: Твърди и меки тавани витара-марки, ремонт, резервни части

                            Абе аз и сам мога да си го зашия ако трябва !!! Само стъклата ми тряба да се от нещо издържливо , гледам тези мойте са изгорели и като ги пипна пръста ми влиза вътре .
                            Вико не ми е проблем зимата
                            Трент кажи колко парички ще излезе необходимия материал да ти пратя парички !
                            Лудак

                            Коментар


                            • #15
                              От: Твърди и меки тавани витара-марки, ремонт, резервни части

                              Ще ходя в понеделник да видя как стоят нещата, мисля да взема направо 1кв. м. и да си режа, на теб колко ти трябва?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X